Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

krab29 pisze:
11 mar 2020, 17:58
ninjaproject pisze:
11 mar 2020, 10:41
@cajto
Co to jest "materia nieożywiona"?
W jaki sposób, w ogóle, tworzy się życie?
Dlaczego w swojej dyskusji zmienia Pan punkt wyjściowy, czyli de facto, zmienia Pan temat w taki sposób, żeby
przełożyć "rację" na swoją stronę? Takiego rozmówcę nazywamy "krętaczem", lub nieuczciwym interlokutorem.

Twierdziłeś Pan, że naukowcy nie potrafią styworzyć życia, a fakty dowodzą, że potrafią.
I w tym momencie, zmieniłeś Pan przełożenie, i piszesz Pan o czymś zupełnie innym.
Czy w ogóle można stworzyć cokolwiek z niczego?
Tak Darku, ale nie mogę tego teraz znaleźć. Kiedyś czytałem i utkwiło mi to w pamięci. W naszym wszechświecie powstaje 1 proton w 1m3 kosmosu raz na 1mld lat. Nie proton i antyproton, tylko sam proton. Chyba nie jest to energia próżni, coś innego to było. 3maj się i powodzenia.
PS. Czytam z zaległościami, bo dużo piszecie, więc nie wiem czy nie dubluję tematu.
Coś chyba pomyliłeś...?
Nie ma czegoś takiego jak nic we wszechświecie.
Nie istnieje próżnia, tylko kwantowe pola, z których się pojawiają cząsteczki.
Nie ma takiego miejsca, w którym by było nic, lub próżnia.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

ninjaproject pisze:
11 mar 2020, 18:29
Nie ma takiego miejsca, w którym by było nic, lub próżnia.
Nie widziałeś mojej lodówki 8)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Anomalia pisze:
11 mar 2020, 18:36
ninjaproject pisze:
11 mar 2020, 18:29
Nie ma takiego miejsca, w którym by było nic, lub próżnia.
Nie widziałeś mojej lodówki 8)
Hahaha
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tolmon_Nika pisze:
11 mar 2020, 15:42
Polscy żołnierze siły Frontex na granicy UE - granica grecko -turecka
https://www.alphafreepress.gr/2020/03/1 ... tratiotes/
:564: :564:
:564: :564: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

ninjaproject pisze:
11 mar 2020, 18:29
krab29 pisze:
11 mar 2020, 17:58
ninjaproject pisze:
11 mar 2020, 10:41
@cajto
Co to jest "materia nieożywiona"?
W jaki sposób, w ogóle, tworzy się życie?
Dlaczego w swojej dyskusji zmienia Pan punkt wyjściowy, czyli de facto, zmienia Pan temat w taki sposób, żeby
przełożyć "rację" na swoją stronę? Takiego rozmówcę nazywamy "krętaczem", lub nieuczciwym interlokutorem.

Twierdziłeś Pan, że naukowcy nie potrafią styworzyć życia, a fakty dowodzą, że potrafią.
I w tym momencie, zmieniłeś Pan przełożenie, i piszesz Pan o czymś zupełnie innym.
Czy w ogóle można stworzyć cokolwiek z niczego?
Tak Darku, ale nie mogę tego teraz znaleźć. Kiedyś czytałem i utkwiło mi to w pamięci. W naszym wszechświecie powstaje 1 proton w 1m3 kosmosu raz na 1mld lat. Nie proton i antyproton, tylko sam proton. Chyba nie jest to energia próżni, coś innego to było. 3maj się i powodzenia.
PS. Czytam z zaległościami, bo dużo piszecie, więc nie wiem czy nie dubluję tematu.
Coś chyba pomyliłeś...?
Nie ma czegoś takiego jak nic we wszechświecie.
Nie istnieje próżnia, tylko kwantowe pola, z których się pojawiają cząsteczki.
Nie ma takiego miejsca, w którym by było nic, lub próżnia.
Nie zrozumieliśmy się. Wiem, że w próżni pojawiają się cząstki wirtualne i co to efekt Casemira (pisze z głowy). Wiem, że w układzie słonecznym jest wiatr słoneczny. Do sprawdzenia: https://spaceweather.com/ . Chodziło mi o to, że w "pustym" kosmosie "rodzą" się protony z niczego. Protony ktore mogą trwać "długo" w sensie miliony czy miliarddy lat a nie nanosekundy. No i cząstki powstające mogą budować materie barionową. Dwa moje koniki to mech kwantowa i astronomia. Czytałem o tym raczej przy okazji astronomii. Coś czyli materia barionowa (protony) powstaje z niczego. - to odpowiedź na twoje zapytanie.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Nie zgodzę się, że z niczego.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: cajto »

qduaty pisze:
12 mar 2020, 07:37
Na comparic wczoraj byl wywiad z traderem21.. ciekawe rzeczy mówił.. ja sie zcashowalem na akcjach.. mam swoje poziomy na ktorych zaczne kupować bo dywidendowo bedzie cud miod..
Masz świadomość, że dywidenda jest wypłacana z zysku?
Jasne, że masz :wink:
Tylko chyba wciąż traktujesz te spadki jak zwykłą korektę, po której wszystko wróci do normy. A to może być preludium do większego dzieła. Jeśli są to spółki z kilkunastoletnimi notowaniami - prześledź ich zachowania (szczególnie wyniki finansowe i wypłaty dywidend) w czasie ubiegłych kryzysów.
Dlatego pytałem o Krypto, dlaczego ten walor, jakie przesłanki LT za wzrostami?

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

ninjaproject pisze:
11 mar 2020, 22:10
Nie zgodzę się, że z niczego.
Może to co czytałem to była jakaś koncepcja, jakieś założenie, nie pamiętam. Nie mogę tego znaleźć. Ale raczej było to w formie faktu a nie tezy.
Zdaje sobie sprawę, że brzmi to dziwnie. Po prostu takie coś czytałem i dlatego utkwiło mi w pamięci, bo to coś na co zwraca się uwagę. Może ktoś inny ze statku o tym czytał?
Pozdrawiam i 3maj się.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

cajto pisze:
12 mar 2020, 08:56
qduaty pisze:
12 mar 2020, 07:37
Na comparic wczoraj byl wywiad z traderem21.. ciekawe rzeczy mówił.. ja sie zcashowalem na akcjach.. mam swoje poziomy na ktorych zaczne kupować bo dywidendowo bedzie cud miod..
Masz świadomość, że dywidenda jest wypłacana z zysku?
Jasne, że masz :wink:
Tylko chyba wciąż traktujesz te spadki jak zwykłą korektę, po której wszystko wróci do normy. A to może być preludium do większego dzieła. Jeśli są to spółki z kilkunastoletnimi notowaniami - prześledź ich zachowania (szczególnie wyniki finansowe i wypłaty dywidend) w czasie ubiegłych kryzysów.
Dlatego pytałem o Krypto, dlaczego ten walor, jakie przesłanki LT za wzrostami?
Moje dywidendy to tylko usa i tylko "dividends aristocrats " wiec raczej bezpiecznie ;)
A co do krypto mialem ruszyc temat wczoraj:
Btc na 7500 byl moim poziomem do zakupów ale obecnie mysle zeby poczekac do 6650..
Wtedy wroce do zakupow 2razy w tygodniu po £25 zeby dobrze usrednic.
Krypto kupuje nie od wczoraj - na btc mam srednia zakupu teraz 4570usd. Ostatnio tylko rozszerzyłem ilosc - patrz załącznik.

Pozdrawiam z zakorkowanego uk
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

qduaty pisze:
12 mar 2020, 09:30
Btc na 7500 byl moim poziomem do zakupów ale obecnie mysle zeby poczekac do 6650..
Wtedy wroce do zakupow 2razy w tygodniu po £25 zeby dobrze usrednic.
Krypto kupuje nie od wczoraj - na btc mam srednia zakupu teraz 4570usd. Ostatnio tylko rozszerzyłem ilosc - patrz załącznik.
Pozdrawiam z zakorkowanego uk
IMO
BTC - 6900......6520
ETH - 130........140
powodzenia
:564:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

ODPOWIEDZ