Red Ema Trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Dobra jestem znów na realu.
Założyłem sobie konto w EUR.

Może jak będę mieć mniej cyferek, to nabiore większego szacunku do depo :).
myfxbook podepne za jakiś czas.

Tutaj pierwsze wejście przed danymi z USA. Generalnie już na BE, więc ani mnie grzeje ani ziębi.
Mam tylko nadzieje że mi nie wybiją SL i nie pójdą w moim kierunku :wink: .


Ps. Konto podepne jak mi doślą ten bonus do depo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Debiut piękny :) wycieli mnie na +1 pips ;).

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

No to mamy dynamiczną zmiane sytuacji.
Próbowałem jeszcze eLkę łapać na przecięciu LT i wsparcia z bardzo ciasnym SL ~8 pipsów.
To zakończyło się mała stratą poniżej 1%.

Po przebiciu natychmiast wrzuciłem podwójną eskę z ryzykiem ~2% i aktualnie jestem na BE.
Jak ma się udać to się uda, ale zasięg spadków jest duży...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

No i fajnie jest.
Mam dziwne wrażenie, że to wybicie tej LT oznacza jakiś koniec korekty na edku.
Może znów odwiedzimy rejony 1.05 ? :)

Zabezpieczyłem się na tyle, żeby w razie SL'a być na plusie.
Jak to niemiaszek mówi, spokojnie jak na wojnie. Zamykam platformę i idę w cholerę :).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Aktualizacja:

Generalnie "debiut" na koncie eurowym jest niezły.
Przy drawdownie poniżej <1% mógłbym właśnie realizowac zysk na +20%...

Generalnie wstrzymałem się, bo wygląda to na poważniejszy ruch. Zabezpieczyłem około +9-10% zysku.
Myślę że dojdą do tej LT które przebiega poniżej i tam podejme decyzję co robić dalej.

Co prawda dokładke zrobiłem pod 1.0900, ale wcześniej miałem na tym podbiciu w okolicach 1.0940.
Szybko z tego wyszedłem, bo wziałem pod uwagę, że gdyby szli do góry, to potencjalny zysk by zbyt bardzo spadł, dlatego zdecydowałem o dokładce dopiero po przebiciu 1.09.

Na ten moment Plan jest taki, że mam zabezpieczone te 9-10% zysku i po prostu czekam. Kluczowy będzie rejon 1.08 jeżeli tam dojdą. Jeżeli ten poziom puści, to będzie kolejna dokładka bo czuje że odwiedzimy wtedy znów minima na edku.

Zdaje się że dolar nie powiedział ostatniego słowa...


//////////////////////////////////////////////////

Tak z innej beczki - dziś się okazało że ostatnia katastrofa tego niemieckiego samolotu, to stylowe samobójstwo jakiegoś młodego pilota.
Co mnie poraziło to to, że tutaj katastrofa została wyjaśniona dokładnie w ciągu kilku dni, a jak się nasz rządowy samolot rozwalił, to do dziś nie wiadomo co jest grane :wink:.

Taka jeszcze ciekawostka, to w dniu katastrofy tego niemieckiego samolotu, ogladałem tvp info i tam się wypowiadał taki emerytowany na oko 70-letni doświadczony pilot.
Podkreślam że zanim cokolwiek było ustalone, reporterka zapytała tego pilota co on myśli o tak nietypowej katastrofie, ten stwierdził że skoro piloci nic nie zgłaszali, usterek ani problemów, a nawet w przypadku gdyby komputer i komunikacja nawali, to jest jakiś sposób zakomunikowania problemów, to jemu nasuwa mu się tylko jedna czarna myśl, że mogło to być celowa działanie pilota - samobójstwo.

Ja się wtedy uśmiechnąłem tylko pod nosem i pomyślałem - no k*rwa dziadek ! nie rób jaj :)...
Dziś jak sobie to przypominam, to już mi do śmiechu nie jest i ta sytuacja kolejny raz utwierdza mnie w tym czym jest doświadczenie życiowe i zawodowe.

To się sprawdza w każdej sferze życia, więc zbierajcie ludzie doświadczenie na giełdzie, bo nawet najlepsi na świecie kiedyś zaczynali z niczym :roll: .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Ładną piramidkę zrobiłeś. Gratuluję. Chociaż L warto spróbować wrzucić teraz. Inaczej, ja spróbuję i sprawdzimy kto ma większe "plecy" :lol:
EDIT:
Zamiast wrzucić L, niech będzie mieć na oku L:) Potencjał jest, a co z tego wyjdzie:)

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Songo89K pisze:Ładną piramidkę zrobiłeś. Gratuluję. Chociaż L warto spróbować wrzucić teraz. Inaczej, ja spróbuję i sprawdzimy kto ma większe "plecy" :lol:
Ja tam zabezpieczyłem się już ostrzej - liczę się z wycinką... :)
Z elką w tym miejscu może być różnie, ponieważ znajdujemy się w zasadzie pod oporem, który został uszanowany przez cene.

Fajnym miejsce na elki wydaje się być rejon 1.0800-1.0830. Tam się schodzi wsparcie z LT.
Jak bym chciał "życzeniowo" mówić, to jutro życzyłbym sobie wyłamanie tego miejsca, bo wtedy miałbym powód do zostawienia pozycji na weekend...

Ale jak znam życie to pewnie mnie wytnie ;).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Kolejne przesunięcie belki.
Na ten moment zabezpieczone prawie +20% zarobku.

Generalnie liczę na wybicie tej LT. Jżeli to zrobią, edkowi raczej nic nie pomoże i przetrzymam pozycje przez weekend...

Wyżej SL'a nie ma sensu trzymać, bo jeżeli jest to formacja flagi, to nie powinno być powrotu wyżej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Wejścia z dziś.

W piątek nie udało mi się tak dużego zysku utrzymać - troszkę źle poprawdziłem pozycje i zaliczyłem kilka strat, z pozycji które początkowo były na proficie.

Troche zredukowałem swoje oczekiwania co do TP dla DT i dziś już wyniki są zupełnie inne.

Aktualne wejście jest zabezpieczone na małym proficie, chociaż chodzi mi już po głowie myśl żeby to zamknąć, chociaż wydaje się że 1.08 powinno być odpukane jeszcze raz, ewentualnie przebite.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: Red Ema Trading

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Część wejść ze wtorku, środy i czwartku.

Wczoraj się przymierzyłem na to wybicie do góry, ale rano "spuchłem"...
Miałem dość mocną pozycję z ryzykiem około 4-5% więc wyszedłem na "0".

Chwilę później zaczałem budować "eSki" z szerokim SL i też zaryzykowałem około 4-5% licząc na jeszcze jeden zjazd w dół przed atakiem góry. Tutaj się przeliczyłem i padł SL.

Następnie po wybiciu ubrałem się w mocne eLki. Jako że pozycja też była mocna, a ja miałem już dziś stratę, postanowiłem zrealizować sensowny zysk najszybciej jak to możliwe.

Na dziś to tyle. Jutro może coś próbuje, bo powinno mocno rzucać z powodu małej płynności.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany