Raporty; Mathias Rothbard

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

mathias100 pisze:a bedzie bedzie, bo juz mam dosyc tego, tylko dokoncze pewne formalnosci, wszystko co do sekundy bedzie udokumentowane,
Muszę się wtrącić bo to są wszystko jakieś jaja ostatnio.
Najpierw widzę jak zicmar walczą o klientów z excelfx.
Teraz mathias zaczyna ludzi po sądach ciągać.
Za co ja się pytam, ludzie wyluzujcie.
To jest dział journal a nie sala sądowa.
Wolność wypowiedzi uszanujcie.
Zabierzcie się profesjonalnie za marketing i sprzedawajcie swoje systemy.
A nie róbcie tego pokątnie na forach (może jeszcze na onecie i wp działacie?)
Sygnały nie podpięte pod jakieś staty (Mt4Live, MyFxbook) zamykane uznaniowo są, były i będą do d.....y.
Ja nigdy nie kumałem dlaczego ludzie którzy dobrze zarabiają na FX mieliby się bawić w sprzedaż sygnałów. Altruiści czy co?
Dobra kasy nigdy za wiele, a to są łatwe pieniądze.
Więc jak się w to bawicie to powiem wam jedno. Polska to 40 milionowy kraj.
Frajerów nigdy nie zabraknie, więc nie walczcie ze sobą tylko może zacznijcie współpracować i zacznijcie do tego podchodzić profesjonalnie.
A jak po angielsku jeszcze zrobicie stronę to napływ kasy nieograniczony.
A co do mathiasa to dodam od siebie, nie ośmieszaj się z tym procesowaniem proszę.
Już widzę jak wsiadasz w samolot z Izraela do Polski i zakładasz sprawę.
A potem na kolejne rozprawy się stawiasz.
LUDZIE zluzujcie :!:
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010, 00:11 przez daromanchester, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
answer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2010, 16:33

Nieprzeczytany post autor: answer »

Asia pisze:u mnie "za darmo"
możesz popatrzeć i bez wad wyżej opisanych
:wink:
ja ci sie spodoba możesz podesłać 199zł
:D
a co pokazujesz złociutka? :lol:

jogi82
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2010, 17:17

wyniki

Nieprzeczytany post autor: jogi82 »

witam,
jako strona nie jest uzupełniona mógłby Pan podać Pana ostatnie wyniki???
np wczorajsza sesja???

dziękuję

pozdrawiam,
mariusz

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Re: wyniki

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

jogi82 pisze:witam,
jako strona nie jest uzupełniona mógłby Pan podać Pana ostatnie wyniki???
np wczorajsza sesja???

dziękuję

pozdrawiam,
mariusz
Uaktualnienia nie robie w przypadku, gdy zamykam pozno sesje, albo w przypadku wyjazdow weekedowych.W zakaldce ''Konto Real" podaje zestawienia z 10 ostatnich sesji,tam zawsze beda wszyskie wyniki po uzupelnieniu, dlatego zawsze jest utrzymana ciaglasc historii zajmowanych pozycji.
POWER FOREX by
mathias rothbard

jogi82
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2010, 17:17

Nieprzeczytany post autor: jogi82 »

rozumiem. jestem zainteresowany korzystaniem z Pana serwisu.
ale w tej zakladce konto real ostatnia sesja jest z 20 lipca. moze Pan tutaj podac wyniki ostatnich 2-3 sesji...

jestem nowicjuszem
chcialbym zapytac o Pana strategie?
na jakiej podstawie podejmuje Pan decyzje o wejsciu/wyjsciu z pozycji.

dziekuje

pozdrawiam,
mariusz

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

jogi82 pisze:rozumiem. jestem zainteresowany korzystaniem z Pana serwisu.
ale w tej zakladce konto real ostatnia sesja jest z 20 lipca. moze Pan tutaj podac wyniki ostatnich 2-3 sesji...

jestem nowicjuszem
chcialbym zapytac o Pana strategie?
na jakiej podstawie podejmuje Pan decyzje o wejsciu/wyjsciu z pozycji.

dziekuje

pozdrawiam,
mariusz
prosze do mnie napisac, nie mam czasu teraz, mam ostatnio bardzo ciezki rynek, czeka mnie praca conajmiej jescze pare dobrych godzin nad wykresami, musze dopasowac sie do tych duzych skokow co sa teraz, przepraszam
POWER FOREX by
mathias rothbard

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

Witam ,

na razie jestem na 30 stronie wątku i szlak mnie trafia jak czytam ten temat...broń Boże nie przez autora a przez "krytyków".... fakt było to prawie 2 lata temu,ale mimo wszystko...

Wszyscy narzekają, że nie ma na forum tych co żyją z fx(bo Ci co poznają sekret to chca zachować to dla siebie)...ale nawet jak taki jest,pojawi się to nawet ludzie co byli już na forum dość spory czas pisali komentarze co nawet mnie jako "laika" aż ściskaja...

To jest journal a nie "systemy" gdzie co drugi tylko"nie widzę szczegółow jaki tp.jaki sl,kiedy wchodzić,dlaczego.... to jakis przekret,oszust itd..." debilizm to przy tym zbyt ładne określenie...to jego sprawa jak prowadzi journal i chyba nie ma wytycznych co do tego,jak się mylę to mnie poprawcie,

Potem marudzą ludzie że nie ma "nauczycieli"...nie dziwię się....Tutaj nie trzeba być geniuszem fx,a trzeba mieć stalowe nerwy,bądź umiejętność nie przejmowania się komentarzami innych....ale jak tu się nie przejmować skoro chce się im pomóc a oni non stop obrażają i obrażają...

To że facet pracuję czasem 24 h,do tego rodzina,klienci...nie potrafia,nie potrafili(bo bylo to kawalek czasu temu) zrozumieć i tylko wasze dobro jest dla was najważniejsze,i najlepiej by Mathias zostawił rodzinę i wszystkiego Was uczył...albo jeszcze lepiej,niech mówił kiedy wchodzić i wychodzić...

Trochę mi zeszło ciśnienie i będę czytał temat dalej:) mimo iż nie ma super konkretów,można się nauczyć na prawdę bardzo dużo,i za to dziękuje i szanuje Twoją pracę,

pozdrowienia dla Ciebie

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Songo89K pisze:Witam ,

na razie jestem na 30 stronie wątku i szlak mnie trafia jak czytam ten temat...broń Boże nie przez autora a przez "krytyków".... fakt było to prawie 2 lata temu,ale mimo wszystko...

Wszyscy narzekają, że nie ma na forum tych co żyją z fx(bo Ci co poznają sekret to chca zachować to dla siebie)...ale nawet jak taki jest,pojawi się to nawet ludzie co byli już na forum dość spory czas pisali komentarze co nawet mnie jako "laika" aż ściskaja...

To jest journal a nie "systemy" gdzie co drugi tylko"nie widzę szczegółow jaki tp.jaki sl,kiedy wchodzić,dlaczego.... to jakis przekret,oszust itd..." debilizm to przy tym zbyt ładne określenie...to jego sprawa jak prowadzi journal i chyba nie ma wytycznych co do tego,jak się mylę to mnie poprawcie,

Potem marudzą ludzie że nie ma "nauczycieli"...nie dziwię się....Tutaj nie trzeba być geniuszem fx,a trzeba mieć stalowe nerwy,bądź umiejętność nie przejmowania się komentarzami innych....ale jak tu się nie przejmować skoro chce się im pomóc a oni non stop obrażają i obrażają...

To że facet pracuję czasem 24 h,do tego rodzina,klienci...nie potrafia,nie potrafili(bo bylo to kawalek czasu temu) zrozumieć i tylko wasze dobro jest dla was najważniejsze,i najlepiej by Mathias zostawił rodzinę i wszystkiego Was uczył...albo jeszcze lepiej,niech mówił kiedy wchodzić i wychodzić...

Trochę mi zeszło ciśnienie i będę czytał temat dalej:) mimo iż nie ma super konkretów,można się nauczyć na prawdę bardzo dużo,i za to dziękuje i szanuje Twoją pracę,

pozdrowienia dla Ciebie

no to ja cos jeszcze dodam
ktoras narzeczona z kolei zostawila mnie przez moja prace i niech to bedzie nauczka dla wszystkich, a mam juz 41 lat
gory pieiedzy, nie pomoga, to jest dobre na jakis krotki czas
dlatego przeszedlem na dlugoterminowe, inaczej nie da sie zyc, albo zostawic to wszystko w diably
POWER FOREX by
mathias rothbard

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

mathias100 pisze:ktoras narzeczona z kolei zostawila mnie przez moja prace
Nie chcę się wtrącać, ale może to nie przez pracę?
Może jesteś kiepski w "te klocki" po prostu? :lol:
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Mike_Scofield pisze:
mathias100 pisze:ktoras narzeczona z kolei zostawila mnie przez moja prace
Nie chcę się wtrącać, ale może to nie przez pracę?
Może jesteś kiepski w "te klocki" po prostu? :lol:
to sie nie wtracaj, bo kiepski jestes w psychologi i nie rozumiesz jeszcze zycia
POWER FOREX by
mathias rothbard

Zablokowany