Przeprowadzka na stałe do innego kraju.

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.

Czy chcesz się wyprowadzić z Polski?

Tak,planuję.
16
29%
Tak ,zastanawiam się.
18
32%
Nie
13
23%
Mieszkam już zagranicą.
9
16%
 
Liczba głosów: 56

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

zz gdyby każdy patrzął na to tak jak tu to stracił by tylko życie na narzekania jak to jest złe i jakie to mamy kiepskie banki i wysokie podatki próbując udowodnić to wszystkim wokoło ze 19% to złe a 10 % to dobrze ale uwierz mi ze zarabiając kupę kasy i zwracając uwagę na takie rzeczy nie jestes osaba szczęśliwa tylko zwykłym sknera :p

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

Cadermo pisze:Dlatego myślę nad czymś innym niż Europa. Zależy mi głównie na klimacie zwrotnikowym i ruchu prawostronnym (za chiny nie polubię ruchu lewostronnego ,a jestem fanem motoryzacji ,więc to też ważne
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _right.svg

Czerwony - prawostronny
Niebieski - lewostronny

:wink:
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

ale uwierz mi ze zarabiając kupę kasy
Jasne,pełna zgoda tylko pokaż tą kasę...z okresu i nadzoru którego wymieniłem...
Jeżeli nie pokażesz ,to ta dyskusja z Tobą jest dla mnie bez sensu...,to jest tak żeby pisać aby pisać....
Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

zz camdero napisał ze pieniadze nie maja dla niego znaczenia więc rozmowę z tobą uznaje za bezsensowna

A zarabiając kupę kasy i troszczenie sie o każdy grosz rownież uważam za bezsensowny bo zamiast żyć liczysz pieniadze

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Ink. pisze:A zarabiając kupę kasy
Swoje powiedziałem,nie udokumentujesz wyników z Tobą rozmowę skończyłem do czasu aż te wyniki udokumentujesz....

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

zz rozmawiamy o camdero a nie o mnie a on swoje w tej sprawie powiedział w 1 poście

Druga sprawa nic tobie nie muszę udowadniać po prawdę mówiąc twoje zdanie dla mnie jest warte tyle co nic, szczególnie ze w każdym temacie w którym tak zawzięcie sie klucisz na końcu przyznajesz sie ze mogłeś sie mylić bo twoja wiedza i dane są z przed 10 lat, więc rozmowa z tobą na jakikolwiek temat mija sie z celem

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

A dlaczego tylko ciepłe kraje wybrała by większość z tutaj wypowiadających się?

Mnie osobiście pasowałby klimat zimny - np.

http://www.finlandia.edu.pl/

Nie cierpię gorącego lata - w ogóle nie cierpię gorąca - a dla mnie gorąco zaczyna się od +15 stopni.

Lubię pochmurne dni, lubię deszcz :D Dla mnie może nie być słońca.

:D

ps. nie żartuję.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2012, 17:33 przez klonmarcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Druga sprawa udokumentowane czegoś jest potrzebne gdy chce inwestować czyjeś pieniadze a nie z kimś rozmawiać, brawo brawo jeszcze raz przyjacielu :509:

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Ink. pisze: twoje zdanie dla mnie jest warte tyle co nic
Jasne.
Generalnie chodzi mi o to cały czas aby każdego zdanie co się wymądrza i nie udokumentuje wyników z wiadomego okresu było warte tyle co nic.
Tutaj jest między nami pełna zgoda....

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

zz udokumentuj swoje, sam sie wymindrzasz a swoich zasad sie nie trzymasz w innym wypadku twoje zdanie nie tyle dla mnie bedzie nic warte ale dla ciebie tez twoje zdanie nie bedzie nic warte :D

Dodano po 1 minutach:

zz przypominam za ma byc z 10 lat pod kontrola albo masz zakaz pisania swoich głupot zaznaczam ze to są twoje zasady :509:

ODPOWIEDZ