Przeciąganie wypłaty z rachunku w Ava Trade

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
helpfinance
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:22

Przeciąganie wypłaty z rachunku w Ava Trade

Nieprzeczytany post autor: helpfinance »

Witam
W zeszły piątek złożyłem dyspozycję wypłaty z rachunku W Ava Trade na kwotę 600 eu ,podałem to samo konto z którego robiłem depozyt . W środę wysłali mi maila ,żebym złożył jakiś dziwne wyjaśnienia( z jakiego konta zasiłałem rachunek) i kliknął podanego linka w celu weryfikacji e -maila. Kliknąłem tego linka , napisałem wyjaśnienie.
W regulaminie mają 5 dni na wypłatę pieniędzy . Dzwoniłem też do polskiego oddziału gdzie się dowiedziałem,że tak długo zajmuje im zdjęcie 100 eu bonusu z konta, który mi przepada gdyż robię wypłatę . Obiecali mi ,że najpóźniej we wtorek wypłacą mi pieniądze.
Miał ktoś podobną sytuację u tego brokera ,żeby tak wypłatę przeciągali ? U polskich brokerów miałem kilka kont i nigdy mi się coś takiego nie zdażyło. Kasa zawsze była od razu wypłacana na zdefiniowane konto .
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Lepiej nie grać niż stracić.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Przeciąganie wypłaty z rachunku w Ava Trade

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zdarza się. Jeśli wpłacałeś w inny sposób, a teraz wypłacasz przelewem to czasem brokerzy wymagają jakichś potwierdzeń, wyciągów itd.. Nie jest to standardem, ale bywało i tak ;). A że im się nie spieszy... I mają zastrzeżone 5 dni na realizację... No to te 5 dni liczy się zapewne od momentu Twojego potwierdzenia + musisz jeszcze poczekać aż przelew zagraniczny dojdzie (też do 5 dni roboczych).

Cierpliwości, przynajmniej do tych 5 dni ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ