Projekt: Jak najszybciej dojdziesz do zysków z tradingu?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

T-REX pisze:
daromanchester pisze:
A pomóc emiśkowi nie zaszkodzi nikomu a przecież napisał że jego targetem są zachodni krwiożercy kapitaliści więc ja to popieram :D
No właśnie, dowiemy się na jaki bajer bierze się milionerów, więc na pewno będzie to wyższa półka bajeru :lol: A poważnie: Forum to przecież zwykła grupa wsparcia anonimowych hmmm... inwestorów (?). Bez niego wiele osób dało by siana po 2 miesiącach topienia kasy. Mnie interesuje dlaczego tak się dzieje, tzn: dlaczego jestem na forum i topię kasę. Być może dowiem się tego wszystkiego i zostanę lepszym traderem, może też nigdy nie będę w tym dobry ale przynajmniej będę lepszym człowiekiem. W najgorszym wypadku odpuszczę sobie denne szkolenie za darmochę,a problem ze spamem będzie miał onet nie ja. eMisiek chce tylko adres e-mail, nie żąda od nikogo aby na dzień dobry się obrzezał jak Bracia Czujący Kasę (prawda eMisiek?!?). Nic nie tracę więc dobry geszeft. :wink:

PS: przepraszam jeśli kogoś uraziłem poprzednimi stwierdzeniami, być może faktycznie lepiej Go znacie od ciemnej strony: dobra eMisiek to ostatnia szansa leć z tym koksem!
Nikt nie mówi nic o ciemnej stronie samego eMiśka tylko o projektach jakie czasami przesyła.

Ba dodam jeszcze, że to co pisał na forum było bardzo wartościowe, także nikt do niego samego pretensji raczej nie ma. Tylko informacje o systemach, które wysyła (nie swoich) aż krzyczą samym wyglądem - scam, scam, scam.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

T-REX pisze:No właśnie, dowiemy się na jaki bajer bierze się milionerów, więc na pewno będzie to wyższa półka bajeru
Ja myślę, że bajerem są właśnie owi "milionerzy", a prawdziwa grupa docelowa trochę inna. Moim zdaniem chodzi o to, aby sprzedać przeciętnemu inwestorowi coś, co jest dostępne tylko dla milionerów .... :d

Ktoś, kto ma 1mln $ do zainwestowania sam potrafi robić pieniądze, więc je robi i nie ma czasu na pierdoły jakieś ...

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Jestem jeszcze jedno winny eMiśkowi

Moduł szósty: Czym naprawdę jest system? Najskuteczniejsze systemy.

• Nowe spojrzenie, które eliminuje nieporozumienia wokół systemu.
• Esencja tradingu najlepszych: HQ trade.
• Dwa rodzaje systemów, którymi można zarabiać.
• Przykłady najdziwniejszych systemów: M.G. i 100 krotne zyski w tydzień, czy jest to możliwe?
• Tradycyjne systemy, tradycyjnie uczone odchodzą powoli w przeszłość.
• Elementy najskuteczniejszych systemów: część wspólna.

Sylwetka tradera: Mostafa Belkhayate i jego system typu „countertrend”

Jeśli to prawda to wielki szacunek - chociaż już kiedyś wspominałeś o systemie tego Pana - co nawet nie wiesz jaki konsekwencje miało. Niemniej jednak mam teraz bardzo dobrego kolegę z Maroka - z branży że tak powiem - i dla nich Belkhayate to guru - dodatkowo w krajach arabskich niesamowicie traderzy sobie pomagają.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Archanioł
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 24 lip 2011, 20:03

Nieprzeczytany post autor: Archanioł »

Akhh pisze:dodatkowo w krajach arabskich niesamowicie traderzy sobie pomagają
To nie dziwi. Wiedzą przeciw komu grają :d

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Akhh pisze:Jeśli to prawda to wielki szacunek - chociaż już kiedyś wspominałeś o systemie tego Pana - co nawet nie wiesz jaki konsekwencje miało. Niemniej jednak mam teraz bardzo dobrego kolegę z Maroka - z branży że tak powiem - i dla nich Belkhayate to guru - dodatkowo w krajach arabskich niesamowicie traderzy sobie pomagają.
CoG + wskaźnik wykupienia i wyprzedania? Raczej nic specjalnego, równie dobrze można stosować BB+Stochastic, a takich systemów trochę w sieci jest za darmo. System tego Pana zresztą też...

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Archanioł pisze:
Akhh pisze:dodatkowo w krajach arabskich niesamowicie traderzy sobie pomagają
To nie dziwi. Wiedzą przeciw komu grają :d
[offtop]

10/10 :509:

Pozdrawiam
Karol Marchewka

eMisiek
Gaduła
Gaduła
Posty: 182
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:34

Nieprzeczytany post autor: eMisiek »

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Nie wiedziałem, że obecność na moich listach jest az takim wyzwaniem i wiąże się z tak dużym cierpieniem. Co prawda jest w tym ziarno prawdy, ostatnio mało wysyłałem wartościowych rzeczy a tylko promocje od traderów, którym jestem coś winien, bo musiałem się jakoś zrewanżować za informacje czy wywiad.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozwoliły mi zaoszczędzić pracy, nie będzie dziewięciu modułów tylko cztery i sporo usunąłem z pierwotnego materiału. No i oszczędzę cierpień, nie będzie linku.

Dodano po 3 minutach:
Akhh pisze: Sylwetka tradera: Mostafa Belkhayate i jego system typu „countertrend”

Jeśli to prawda to wielki szacunek - chociaż już kiedyś wspominałeś o systemie tego Pana - co nawet nie wiesz jaki konsekwencje miało. Niemniej jednak mam teraz bardzo dobrego kolegę z Maroka - z branży że tak powiem - i dla nich Belkhayate to guru - dodatkowo w krajach arabskich niesamowicie traderzy sobie pomagają.
Nie wiem jak aktualnie ale jakiś czas temu miał wyniki, zarządzał dużym funduszem inwestycyjnym, jesli mnie pamięć nie myli o wartości kilku miliardów. Nie wiem czy coś o nim powiem, szkoda mi już na to pracy. To pewnie pojawi sie w wersji angielskiej, albo i nie.

Co do krajów arabskich to rzeczywiście jest to cos zupełnie innego, ich fora sa bardzo odmienne od zachodnich, bardzo sobie pomagają i są bardzo życzliwi w stosunku do siebie, podobnie jak np Hindusi czy Indonezyjczycy bo z tamtymi tez miałem kontakt.
Badania traderów

radi22
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2012, 15:32

Nieprzeczytany post autor: radi22 »

eMisiek pisze:Co do krajów arabskich to rzeczywiście jest to cos zupełnie innego, ich fora sa bardzo odmienne od zachodnich, bardzo sobie pomagają i są bardzo życzliwi w stosunku do siebie, podobnie jak np Hindusi czy Indonezyjczycy bo z tamtymi tez miałem kontakt.
No właśnie...bardzo sobie pomagają i są życzliwi wobec siebie. A w Polsce każdy chce na kimś tylko coś zarobić, robiąc jakieś kursy po kilka tysięcy złotych i pisząc bezwartościowe ebooki.

dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: dulf »

Pablo90 pisze:
Akhh pisze:Jeśli to prawda to wielki szacunek - chociaż już kiedyś wspominałeś o systemie tego Pana - co nawet nie wiesz jaki konsekwencje miało. Niemniej jednak mam teraz bardzo dobrego kolegę z Maroka - z branży że tak powiem - i dla nich Belkhayate to guru - dodatkowo w krajach arabskich niesamowicie traderzy sobie pomagają.
CoG + wskaźnik wykupienia i wyprzedania? Raczej nic specjalnego, równie dobrze można stosować BB+Stochastic, a takich systemów trochę w sieci jest za darmo. System tego Pana zresztą też...
Co to CoG ?
Nie spiesz się , zawsze zdążysz stracić .

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.
dulf pisze:Co to CoG ?
Center of gravity.

Looknij to: http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=113602

Pozdrawiam
Karol Marchewka

ODPOWIEDZ