Projekt: Jak najszybciej dojdziesz do zysków z tradingu?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Re: Projekt: Jak najszybciej dojdziesz do zysków z tradingu?

Nieprzeczytany post autor: dulf »

eMisiek pisze:www.adresbadaniapodanypozniej.pl (serwis jest w budowie)
A kiedy go wybudują ?
Nie spiesz się , zawsze zdążysz stracić .

eMisiek
Gaduła
Gaduła
Posty: 182
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:34

Re: Projekt: Jak najszybciej dojdziesz do zysków z tradingu?

Nieprzeczytany post autor: eMisiek »

brother pisze:eMisiek idea szlachetna, jeśli nie ma w tym "ukrytych opcji dodatkowych" za które będzie trzeba dopłacić to dobry pomysł. Po prostu przedstawiłeś to bardzo marketingowo i zaraz się pojawiają podejrzenia tych co trochę grają.
jak sam pisałem reklamówki naukowym językiem to pies z kulawą nogą się nie interesował, w końcu musiałem się nauczyć pisać ciekawie a część zlecam bo nie mam czasu.

nic nie trzeba bedzie dopłacać, mam już sponsorów a poza tym interesują mnie traderzy anglojęzyczni, Polska służy mi jako wstęp do czegoś dużo większego. teraz chcę zrobić możliwie duże badania a potem największe na świecie, dlatego daję tak zarąbisty kontent z nowych badań, szczególnie w dziedzinie know-how oraz mental management.

Dodano po 1 minutach:
dulf pisze:
eMisiek pisze:www.adresbadaniapodanypozniej.pl (serwis jest w budowie)
A kiedy go wybudują ?
3-4 marca już powinien stać, mam odp od zleceniobiorcy, ze ostatecznie powstanie w piątek-sobotę, nie wiem którego to jest.
Badania traderów

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

Archanioł pisze:
hannibal pisze:pożyczy mi ktoś dolara bo mam tylko 999 tys $ ????
Ja Ci pożyczę, ale i tak Ci będzie brakowało jeszcze 999$ ...
to kopsnij całego "tałzena" ....będę tu mógł zainwestować i zostać miliarderem :lol:

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Znając eMiśka i to co wysyła na maile to - obym się mylił - (bo niektóre osoby ciekawe a nawet bardzo ciekawe - niektóre w ogóle vide Greg Stefaniak - czyli typowa stronka reklama i ładujemy leszczy ) to właśnie generalnie wysyła krzykliwe strony typu zarobisz miliony, zarobisz 200% konta miesięcznie poświęcając na to 2h dziennie itp.

Żeby nie być gołosłownym ostatnia reklama Pani, która ma "naukowe podejście do rynku" - fale elliota - a strona przez tydzień zachęcała nowymi filmikami jak robi pieniądze i nagle bum - kurs za jedyne 300$. Link żeby każdy mógł ocenić http://www.scientificforex.com/ - strona oczywiście zmieniała się codziennie z coraz to nowymi sekretnymi informacjami tylko dla Ciebie.

Także, na forum widzimy jedną stronę eMiśka a w tym co przedstawia i na co namawia - drugą. Obym się mylił bo niektóre koncepcje na prawdę ciekawe - ale ciężko zapomnieć o mega ściemach na które namawiał... (nie firmując swoim nazwiskiem oczywiście)
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Akhh pisze:Znając eMiśka i to co wysyła na maile to - obym się mylił - (bo niektóre osoby ciekawe a nawet bardzo ciekawe - niektóre w ogóle vide Greg Stefaniak - czyli typowa stronka reklama i ładujemy leszczy ) to właśnie generalnie wysyła krzykliwe strony typu zarobisz miliony, zarobisz 200% konta miesięcznie poświęcając na to 2h dziennie itp.
Niestety, ale to prawda, scam jakich wiele. Serwis założony przez tego użytkownika miał w zamian za zostawienie swojego adresu email przesyłać od czasu do czasu jakieś ciekawe materiały, systemy, itp... A przesłane były praktycznie same komercyjne oferty szkoleń... Sam układ stron internetowych prezentuje się w sposób niemal identyczny jak amerykańskie scamy... Już nie wspominając o ebooku "Turbo forex system" autorstwa tegoż użytkownika... Z całym szacunkiem, ale żenada.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

A kto jednemu z drugim broni założyć jeszcze jedno konto na jakimś onecie, jak będzie więcej reklam niż mięsa to zawsze zdążymy wskoczyć eMiśkowi na klatę tutaj na forum :wink: Proponuję dać Mu szansę, W najgorszym wypadku powtórzycie sobie wiadomości z e-booków które kiedyś tam niepotrzebnie pokupowaliście:lol: . Natomiast jeśli będzie to coś więcej niż tylko"Złoty Graal - jak zarobić milion w 2 godziny" to jakoś przełknę reklamy sponsorów i inne pierdoły. Moim zdaniem zapowiada się ciekawie i szkoda by było udupić taki pomysł "bo ktoś na tym zarobi". Żal Wam dupy ściska? Był tu niedawno chłopaczek co po dwóch miesiącach grania na demo wydał e-booka. Wy też możecie... :lol:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

T-REX pisze:Był tu niedawno chłopaczek co po dwóch miesiącach grania na demo wydał e-booka. Wy też możecie...
Ten to był "miszcz" :D Trzeba podziwiać to nowe pokolenie jak się potrafi dopychać do koryta.

Jak spamu nie lubicie to 10 minutówki są od tego.
http://10minutemail.com/10MinuteMail/

A pomóc emiśkowi nie zaszkodzi nikomu a przecież napisał że jego targetem są zachodni krwiożercy kapitaliści więc ja to popieram :D
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

T-REX pisze:A kto jednemu z drugim broni założyć jeszcze jedno konto na jakimś onecie, jak będzie więcej reklam niż mięsa to zawsze zdążymy wskoczyć eMiśkowi na klatę tutaj na forum :wink: Proponuję dać Mu szansę, W najgorszym wypadku powtórzycie sobie wiadomości z e-booków które kiedyś tam niepotrzebnie pokupowaliście:lol: . Natomiast jeśli będzie to coś więcej niż tylko"Złoty Graal - jak zarobić milion w 2 godziny" to jakoś przełknę reklamy sponsorów i inne pierdoły. Moim zdaniem zapowiada się ciekawie i szkoda by było udupić taki pomysł "bo ktoś na tym zarobi". Żal Wam dupy ściska? Był tu niedawno chłopaczek co po dwóch miesiącach grania na demo wydał e-booka. Wy też możecie... :lol:

Tylko, że my szansę eMiśkowi dajemy od jakiś 2lat albo więcej. I widzimy co przysyła.
Nie rozumiem co to w ogóle za stwierdzenie "Żal Wam dupy ściska" kiedy my po prostu opisujemy co zwykle wysyłał.

Nikt nie ma nic do zarabiania na swojej pracy.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

T-REX pisze: Był tu niedawno chłopaczek co po dwóch miesiącach grania na demo wydał e-booka. Wy też możecie... Laughing
Tylko po co wchodzić w płyciznę?

Też dostaję jakieś durne emaile. Jak widzę skąd są nawet nie otwieram. Mam nadzieję, że ten projekt będzie lepszy.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

daromanchester pisze:
A pomóc emiśkowi nie zaszkodzi nikomu a przecież napisał że jego targetem są zachodni krwiożercy kapitaliści więc ja to popieram :D
No właśnie, dowiemy się na jaki bajer bierze się milionerów, więc na pewno będzie to wyższa półka bajeru :lol: A poważnie: Forum to przecież zwykła grupa wsparcia anonimowych hmmm... inwestorów (?). Bez niego wiele osób dało by siana po 2 miesiącach topienia kasy. Mnie interesuje dlaczego tak się dzieje, tzn: dlaczego jestem na forum i topię kasę. Być może dowiem się tego wszystkiego i zostanę lepszym traderem, może też nigdy nie będę w tym dobry ale przynajmniej będę lepszym człowiekiem. W najgorszym wypadku odpuszczę sobie denne szkolenie za darmochę,a problem ze spamem będzie miał onet nie ja. eMisiek chce tylko adres e-mail, nie żąda od nikogo aby na dzień dobry się obrzezał jak Bracia Czujący Kasę (prawda eMisiek?!?). Nic nie tracę więc dobry geszeft. :wink:

PS: przepraszam jeśli kogoś uraziłem poprzednimi stwierdzeniami, być może faktycznie lepiej Go znacie od ciemnej strony: dobra eMisiek to ostatnia szansa leć z tym koksem!
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ