Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Irek91
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2018, 13:54

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Irek91 »

ask pisze:Jaki to czat comparica ? Mozna dostac dostep ?

http://czat.comparic.pl

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

ask pisze:Jaki to czat comparica ? Mozna dostac dostep ?
Zerknij na stronę: http://czat.comparic.pl/ :wink:

krzemek_
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2018, 20:55

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: krzemek_ »

Witam wszystkich
Specjalnie zalozylem konto na forum z tego powodu, ze rowniez jestem w jakis sposob powiazany z comparic.pl Nie jestem wprawdzie redaktorem, a jedynie uzytkownikiem chatu, oraz regularnym czytelnikiem strony comparic i po tym, gdy sie dowiedzialem, ze oczerniaja Arkadiusza Jozwiaka, a wlasciwie to tylko jedna osoba go oczernia, podpisujaca sie glownie nickiem kusus to mysle, ze musze dorzucic swoje 5 groszy. Czlowiek o nicku kusus regularnie wchodzi od czasu do czasu na nasz chat, ktory nie jest zamknietym chatem, a dla ludzi zainteresowanych. To tez w odpowiedzi do uzytkownika ask. Mozesz sie zarejestrowac. Namiary poprosze Arkadiusza Jozwiaka, zeby ci podeslal. Ten gosc, ktory jak zdazylem sie dowiedziec, wyszukac w internecie robi regularne zadymy na wszelakich forach, probuje przede wszystkim zaszkodzic Arkadiuszowi Jozwiakowi, bo jest redaktorem i pewnie dlatego obral sobie go na cel, zeby zaszkodzic osobie udzielajacej sie publicznie, ale rowniez znieslawil i mnie, jak i kilka osob z naszego chatu. Staramy sie go ignorowac w miare mozliwosci. Zdarzalo nam sie rowniez mu odpowiedziec dosadnie, jakkolwiek nie odnioslo to zadnego skutku. Wnosze o usuniecie tego czlowieka z Waszego forum, bo to czlowiek niezrownowazony psychicznie, przejawiajacy cechy czlowieka totalnie aspolecznego. Nie mam wprawdzie zadnego glosu na tym forum, bo zarejestrowalem konto dopiero teraz, ale dla dobra nas wszystkich prosze o podjecie dzialan wobec tej osoby.

Z góry dziękuję,

krzemek

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: Problem z uzytkownikiem - arekjowiak

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

A, to juz wiem dlaczego zostalem z nim zwiazany :) Ktos o takim samym nicku jak ja czyli kusus robi chlew w internecie i osmiesza Arka na camparicu a jeszcze ktos inny (albo ten sam) pod nickiem arekjowiak robi chlew tutaj rowniez pod adresami Arka.

Sprostuję tylko - nigdy nie mialem nic wspolnego z camparic, z Panem Arkiem i z tym panem ktory robi chlew.

Sam napisalem do Pana Arka z pytaniem czy arekjowiak to on bo obraza mnie bez powodu w PW a nie mialem z nim nic wspolnego tak samo jak z camparic - zaprzeczyl ze to on co wydalo mi sie dosc logiczne.

O co tu chodzi?

-- Dodano: czw 14-06-2018, 1:32 --

Nie mam z tym absolutnie nic wspolnego a sprawe zglosze na policje jesli bedzie trzeba i do admina. RODO mu dowali taka niespodzianke ze odechce mu sie na 20 lat podszywac pod ludzi i robic burdel w intrnecie.
traderslife pisze:To ja się podzielę screenem z czatu Comparic ;)

Kusus wielokrotnie rejestruje się na czacie i wyraźnie ma jakiś problem z Arkiem. Nie wiem o co poszło, ale wydaje mi się, że gość się baaardzo nudzi i próbuje oczerniać Arka na wszystkie możliwe sposoby :shock:
Administrator pisze:Dziękuję za zgłoszenie.

Użytkownik zbanowany. Dodatkowo rejestracja i logowanie było przez sieć TOR oraz fikcyjny email.

Pozdrawiam.
Sądzę, że autor tego wątku rozmawiał sam ze sobą 8)
-- Dodano: czw 14-06-2018, 7:07 --
Irek91 pisze:Witam wszystkich bardzo serdecznie,

To ja jestem Arkadiusz Jóźwiak, redaktor Comparic.pl

Chciałbym sprostować to wszystkie brednie na temat mojej osoby:
- Nigdy wcześniej nie miałem konta na forum nawigatora.
- Konto "Irek91" to moje pierwsze i jedyne konto. Aby umożliwić weryfikację mojej tożsamości konto zastało założone za pośrednictwem służbowego maila Compairc.pl.
- Nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś się pode mnie podszywa. Już jakiś czas temu ktoś założył konto Arek Kuźwiak na twitterze.
- Nigdy nikogo w ten sposób nie obrażałem. Jestem dobrze wychowaną osoba i nie zniżyłbym się do tego poziomu.
- Najdziwniejsze albo wręcz najśmieszniejsze jest to, że prawdopodobnie osobą, która się pode mnie podszywa jest dokładnie ta sama osoba, która w powyższym wątku zgłosiła problem ze mną - Kusus. Wystarczy spojrzeć na ilość kont o tej nazwie zakładanych na Slacku Comparic, z których obrażał mnie i innych użytkowników regularnie.

W związku z powyższym chciałbym oczyścić swoje imię i imię całej redakcji Comparic z wszelkich zarzutów. Ani ja, ani moi koledzy redakcyjni nigdy nie posunęliby się do takiego czegoś. Rozumiem, że wiele osób mogło skojarzyć mnie z tą sprawą dlatego mam nadzieję, że to sprostowanie rozwieje wszelkie wątpliwości.
Panie Arkadiuszu. To ja do Pana napisalem maila. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze to nie Pana ktos probowal oczernic chyba tylko mnie zakladajac cala serie multikont kusus na forum camparic z tego co widze. Ja rowniez chcialbym publicznie sprostowac te bzdury. Nie chcialbym byc mylony z tym kims na tamtym forum kto w internecie Pana obraza a ma ten sam nick. Nie chce miec problemow i nigdy nie mialem z tym nic wspolnego (zreszta jestem osoba publiczna). Jedyne konto jakie tam zalozylem to bylo wczoraj aby publicznie sprostowac te pomowienia. Moj nick na forum camparic to kusus - forex.forum.navigator i prosze aby kazde inne konto nie bylo ze mna mylone. Mam nadzieje ze takiego samego nie da sie tam zalozyc (z takim samym nickiem).

ODPOWIEDZ