Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 sie 2018, 11:52     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Poszukiwany panel - One Click Trading

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

freakout

Maniak

Maniak

Poszukiwany panel - One Click Trading

Nieprzeczytany post12 sie 2018, 20:47

Witam,

Poszukuję darmowego panelu tradingowego, podobnego jak na poniższym screenie (nie musi być identyczny). Ważne aby zajmował mało miejsca na wykresie, no i żeby w miarę możliwości był dostęp do kodu źródłowego w celu zmodyfikowania wartości SL/TP/lot/ryzyko na stałe.

One-Click-Trading-EA.jpg

Z góry dzięki za pomoc :564:
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nendo

Gaduła

Gaduła

Re: Poszukiwany panel - One Click Trading

Nieprzeczytany post13 sie 2018, 12:50

cóś takiego ci pasuje???

Screenshot_1.png

TradePanel.zip
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika

freakout

Maniak

Maniak

Re: Poszukiwany panel - One Click Trading

Nieprzeczytany post13 sie 2018, 13:13

dzięki za wrzutkę ale znalazłem już - https://www.mql5.com/en/market/product/23258 :) kodu źródłowego co prawda nie ma, ale chodziło mi głównie o to aby EA zapamiętywało wpisane ustawienia - większość narzędzi z których do tej pory korzystałem wracała do domyślnych ustawień po każdym restarcie MT4 i wpisywanie wszystkiego od nowa było trochę wkurzające ;)

Wróć do Forex - systemy i strategie