Broker centowy, który dobry ?

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
JarlCarmen

Broker centowy, który dobry ?

Nieprzeczytany post autor: JarlCarmen »

Witam posiadam strategie automatyczna, która wymaga w normalnych warunkach minimum 1000 $ by grać 0,01 lota. 3 miesieczny forward test dal wynik 100 % konta i tu moje pytanie. Który broker centowy jest dobry i ile bym musiał wpłacić by mieć na koncie tak jakby 1000 $ ?

FreeWay

Re: Broker centowy, który dobry ?

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

https://fbs.eu/en/trading/cent Miałem konto cent nie było z nim problemu nie chce strzelać co do przelicznika czy 1euro wpłacone to u nich 10 czy 100 dopytaj na czacie, jakim programem robisz forward test?

JarlCarmen

Re: Broker centowy, który dobry ?

Nieprzeczytany post autor: JarlCarmen »

Po prostu odpalam mt4 i ea i sobie leci :)
Od 24 września do teraz....
Obrazek

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Broker centowy, który dobry ?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

XM.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Broker centowy, który dobry ?

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

FBS spoko, liteforex tez chyba mialo centowe? o XM jakos cicho. ktos wie co z tym brokerem sie dzieje? kiedys gwiazda detalu teraz jakies widmo

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Broker centowy, który dobry ?

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Forex-trader pisze:
22 sty 2021, 08:52
FBS spoko, liteforex tez chyba mialo centowe? o XM jakos cicho. ktos wie co z tym brokerem sie dzieje? kiedys gwiazda detalu teraz jakies widmo
Miałem kiedyś konto centowe FBS, chyba standard też. To jest broker chyba z Singapuru. Pamiętam że tam support (obsługa techniczna) na czacie jest rotowana, raz ktoś jest ktoś miły innym razem jakiś strasznie arogancki typ. Jeszcze miałem wtedy podpięte konto pod fxcash, zwrot ze spreadu, to mi raz nie mogli rozliczyć, musiałem fxcash prosić żeby interweniowali. Dziwny trochę brok, ale dźwignia 1:3000 działa na wyobraźnie dla początkującego co chce szybko i dużo :P Ale wypłacali, małe bo małe sumy, ale nie było problemów z tym brokiem, więc pewnie do małych sum jest ok.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

ODPOWIEDZ