DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB, ty w poniedziałek rano S-ki brałeś na indeksach i cie wywaliło. Przecież ty pojęcia nie miałeś rano, ze będą rosnać. Zielonego. hahahhahaa :mrgreen:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kabel - https://invst.ly/sadlj - nie wiadomo.
Edi - powinien dalej rosnąć, ale jak będzie? Pewnie tylko Kermit wie :!: :D :568: :564:
Pozdrawiam i zieloności
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
pomylki ha ha ha
https://iv.pl/image/dax-pozycjxx.Gtm9h9E
SWIEZY bo takie pomylki jak moja wczoraj to polowa sukcesu
skrot :568:
https://iv.pl/image/dx1.Gtm9ExT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq i us30 tu tez skrot
mocniejszy bo do 1ski
https://iv.pl/image/us30i-nasdaq.Gtm9XnU
zdrowe sa czasem pomyłki :)
zgasilem daxa ski wykres poprzedni watek
zaczynam lki :568: na 12756 te 2 ski :568:
to samo us30 i nasdaq nie mam esek
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

poszło s na kablu - 1,28729. Bez niczego, pacze jak wróce.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2020, 10:19 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB- takie pomyłki jak wczoraj dosyc często ci sie zdarzają. Patrz a mój setup na indeksach idzie! 8) Teraz się zatrzymają , USA pokręci troche i dalej w dół.. Ps. A jak tam nasze demo na Edku?? Jest ta bańka czy jeszcze nie? 100% to ja robie nieraz jednego dnia. A na drugim koncie wiesz ile ugrąłem??? 491k Ale to jeszcze nie jest to. tam rzadziej gram. A musze zarabiac ostro też na tym podstawowym, gdzie nie idzie tak dobrze, bo znowu się cofnąlem.. jak Syzyf. :mrgreen: Znów mi ten kamiń sie wymknął z rąk.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB, to ile milionów ugrałeś ostatnio, bo Zaorski ponoć 10. Jak chcesz dalej byc najlepszy to musisz coś pokazać.. :568:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezak 8)
przeciez nie osleples bo pokazuje i mozesz sie domyslic jaka kasa gram i jakie mam zyski czasem i moj styl grania nie dopuszcza straty wiekszej niz powiedzmy 8procent depozytu czyli 5
wiec porownywanie mnie z kims typu Z,,,
TO CHORE I SZKODZACE NA TWA WYOBRAZNIE i czytaczy
ty z nim sie mieszszzzzzzzz :roll: na tych swoich demo miliooooooonerze
ja nie musze bo ja drobny zuczek 8) ha ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Apek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:16

Re: DayTrading: Wtorek 29.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Apek »

o tym jak Merlin ujeżdża edka jak chce i kiedy chce :lol:
download/file.php?id=172018&mode=view

Zablokowany