DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Šmiertelny_Nietrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 03 lut 2020, 16:26

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Šmiertelny_Nietrader »

XAB pisze:
17 wrz 2020, 17:46
krab29 pisze:
17 wrz 2020, 17:43
XAB ja mam pozytywne nastawienie do życia, i z góry ci powiem: nie obraź się jak napiszę o "formacji tepary" - fajne to było.
o co mam sie obrazac ja czesto pisze gdy mi rynek wariuje wiec byloby to anormalne gdybym czasem nie pisal tego typu glupot
Bax kilka twoich tekstow jest kultowych :564: to ci przyznaje wariacie

pacynka
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 27 wrz 2012, 17:21

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: pacynka »

Żaba: w longtermie widzisz jeszcze możliwość ataku na 1.37 na kablu? Ostatnie zejście trochę zachwiało moją nadzieją na soczyste S z tego poziomu, a szkoda bo zabrakło ze 150 pipsów.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
17 wrz 2020, 17:55
Kermit- edi powinien przebić 1,1850, dalej nie wiem. Kabel tutaj gorzej, ale moje mroczne myśli powoli skłaniają się na down. I pamiętam, że obaj mieliśmy w tym tygodniu ediego na S i zarobililśmy. Oby tak było zawsze.
Pozdrawiam i zieloności. Brawo Ty
edka tez wlasnie odnowilem. SL 1.19, TP 1.1630 i zobaczymy czy rynek podobnie postrzega sytuacje na wykresie
https://www.tradingview.com/x/lfeY35WG/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

pacynka pisze:
17 wrz 2020, 17:57
Żaba: w longtermie widzisz jeszcze możliwość ataku na 1.37 na kablu? Ostatnie zejście trochę zachwiało moją nadzieją na soczyste S z tego poziomu, a szkoda bo zabrakło ze 150 pipsów.
w longterm tak ale to poatrzac po swieczkach miesiecznych gdzies za 2 miesiace najwczesniej IMO. Ale S juz tam nie bede bral wtedy. Tez moje oczekujace tam nie siadly niestety a realizacja tego ruchu sie dokonala po prostu z nizszych poziomow
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab ??????
piszesz o jakis tam pomylkach na krotkich pozycjach
to ja ci pokaze moje pomylki he hwe
to te na czerwony
i jaką ktokolwiek moze miec pewnosc ze to pozycje ktore straca? NIKT
takie sa te pomylki
https://iv.pl/image/pozycjaa.GtDlTCn
fakt
uwazalem ze edek :568: powinien dzis spadac a nie chce bo moze rolowanie moze im sie nudzi
a moze za 5 minut zacznie spadac :)
pomylka by byla gdyby dax poszedl na 400 wtedy by bylo przykro troche pipsow by ucieklo
wszystko inne to tylko rozgrzewka
EOT :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
17 wrz 2020, 18:05

fakt
uwazalem ze edek :568: powinien dzis spadac a nie chce
spokojnie..."dzis" nadal trwa.

https://www.tradingview.com/x/CGtjvg8p/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
17 wrz 2020, 18:17
XAB pisze:
17 wrz 2020, 18:05

fakt
uwazalem ze edek :568: powinien dzis spadac a nie chce
spokojnie..."dzis" nadal trwa.

https://www.tradingview.com/x/CGtjvg8p/
To ja "kurturarnie" powiem; dzisiaj, jutro edi zahaczy 1,1850. :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

pacynka
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 27 wrz 2012, 17:21

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: pacynka »

navik pisze:
17 wrz 2020, 16:41
...
Mogą jeszcze chcieć zejść i przykryć ten długi cień właśnie . ( moze w nocy ) .
...
...i piękna drabinka eLek poszła w zapomnienie. Jakoś ciężko mi się NASDAQ gra. Trzeba brać co dają i nie liczyć na żadne rakiety do nieba.

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

krab29 pisze:
17 wrz 2020, 17:36
JohnyEnglisz pisze:
17 wrz 2020, 17:21
krab29 pisze:
17 wrz 2020, 16:36
Wie ktoś dlaczego wybiłoo kabla? Nie wiem czy zamykać.
To reakcja na zwierzaka, zielony chyba go nie zauwazyl na D1, byl tam zwierzak a nawet dwa, byl przyczajony tygrys i ukryty smok :564:
Powiem ci tak, skoro mnie wywołałeś:
1. Nie pamiętam dzisiaj twojego wykresu/postu na bieżąco co robisz. Ja pisałem dzisiaj kiedy biorę elki na eduardo i kablu.
2. Jesteś najbogatszym człowiekiem świata. Dlaczego? Bo masz tylu przyjaciół, że stać cię na wrogów. Zazdroszczę ci. Więc:
3. Zamiast zacytować mój post jak mi się dzisiaj akurat udało na edim czy kablu i pokazać się z dobrej strony, wyładowujesz swoje flustracje na kimś kogo szanuję za odwagę. Wizje Kermita dotyczą prawej strony boiska. Cóż, jak każdy ma lepsze i ma gorsze okresy. Dzisiaj na obu tych parach do tej pory się pomylił. I tyle, jak będzie później to możesz napisać. Ja na tę chwilę edi up, ale do kabla nie mam wizji.
4. Jeśli staje ci odwagi to dodaj go do ignorów i masz po kłopocie. Pytanie czy stać cię na to?
5. Ja listę taką mam. Zacne tam osoby są. Nie chcę, nie czytam, mi staje odwagi.
6. Piszę to odnośnie forum, ale tyczy się to życia. Złość, zawiść niszczy każdego do środka, więc lepiej mieć pozytywne nastawienie do życia.
Pozdrawiam Ciebie, Kermita i wszystkich i żebyśmy wszyscy zarobili. Nawet ci których mam w ignorach.
Nikt Cie nie wywolywal, zadales pytanie wiec odpowiedzialem, a Ty teraz wyskakujesz z wypracowaniem o zawisci itp :564: moje wejscie bylo i pisalem na 1.2866 :564:

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Czwartek 17.09.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Kermit pisze:
17 wrz 2020, 17:50
Krab - cytujesz goscia ktorego mam w ignorach wiec sila rzeczy widze ze znowu cos tam mu sie na bełkot wlaczylo. Taki los zyciowego nieudacznika moze tylko necie kozaczyc bo za moich mlodych lat na podworku to dostawalby oklep kazdego dnia od wszystkich po kolei dopoki by nie zmadrzal. Teraz mamy pokolenie playstation i widac to na kazdym kroku. Ja juz teraz sie nie cackam tylko po pierwszej zaczepce jakiegokolwiek trolla nic nie wnoszacego do forum od razu daje ignor i zycie staje sie prostsze. Szkoda czzasu na dyskusje z nimi. Ktos mi kiedys polecil to rozwiazanie i pomoglo ;)
A co do pomyłek to nie wiem czy po 100 pipsow na S przytulone od wczoraj na kablu i edku mozna nazwac pomyłką. A jesli juz to obym sie tak mylil kazdego dnia. Obecnie kabel odnowiony i spodziewam sie mniej wiecej takiego ruchu jak ponizej w najblizszych dniach. Caly czas z trendem i zbieram po 80-100 pipsow. I tak az do 1.27. Dopiero tam moze poszukam L pod wieksza korekte

https://www.tradingview.com/x/IO3Zdr1m/
Odpowiedzial najwiekszy nieudacznik :mrgreen: tak zes wac pan obrosl w piorka ze nawet do bledow przyznac sie nie potrafi. Piszesz zabie prawde to sie wac pan obraza jak dziecko i dodaje do ignorow jak pokolenie playstation :564: Zadufany buc , pan doskonaly, poprostu bez bledny, pan idealny :564: :mrgreen:

Zablokowany