DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

JoooohnTitor pisze:
15 wrz 2020, 13:23
Tak jak pisałem wczesniej zaczynamy konczace falki na indexach.
Ciekawosci czy DAx przebije szczyt.
Dzień dobry.
Tak więc co z DAXem dalej? 13600 czy może 12600?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ale dziady mętlikują i modzą
pewnie na jakies ruchy bedziemy czekac az do Powellaaaaaa
i tym edkiem nie dosc ze kaszana ito z daxem to samo
niby cos chca a potem postojonny kilka godz beznadzieja
dobrze ze choc z us30 zszedlem i z nasdaqa tez bo nic bym sie tylko wkwarwial ze szczescia brrrrrrrrrrrrrrrrr
KRAB DAWAJ CHOC TEGO EDKA W DÓL BO ZNOWU SIE ZIRYTUJE I TO GWNO ZGASZE NA KILKA PIPOW BRRRRRRRRRRRRRRR :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2020, 14:04 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

XAB dax dał rano zarobić bo i na esce i na elce się dało ugryźć ładnie. Teraz czekamy na spadki choć usa pewnie wyciągnie ile sie da przez pierwszą godzinę

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB - jak Kermitowi na m5 wychodzi mi, że powienien być jeszcze nowy szczyt na coś 1,1910 - to czerwone u Kermita. Potem dopiero w dół. Także jeszcze kilkanaście pipek w górę. Potem na h1 schodzimy w dół.
Jak będzie? Obaczymy. Ja cierpliwie czekam z eskami. Są to ich nie ruszam. 20 pipek mnie nie rusza.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

OK
nie mam ochoty grac przeciw kreskom kermita ja bp
https://iv.pl/image/ede1.GtDw5uf
klin czerw moj jest popytowy podwyzszam oczekujace
mnie nawet 5 vpip teraz by ruszalo :D
zgasilem na 91 czyli 6pip zajbisty zysk :)
jak wyjda to pojda na 30 nawet z minutek :568:
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2020, 14:18 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Panie Doktorze jak Pan jest to może jakaś teleporada do ediego?
Dzisiaj na syna miałem taką pierwszą, od wczoraj do piątku stypendium, chciałem do niedzieli. Kiedyś był Kaszpirowski, a teraz wszyscy felczerzy leczą telepatią bez badania. W sumie dobrze wyszło.
Oj ciekawe czasy. Zieloności.
edit: telepatią=telefonią
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2020, 14:17 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel h1 - tutaj też jeszcze troche miejsca na jedno podbicie. Wyglada jakby dolem mieli wyjsc dopiero w nocy lub jutro IMO
https://www.tradingview.com/x/0mpzUx21/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kabel - https://invst.ly/s4yn7 - coś i może w górę jeszcze będzie miejsca. Potem w zależności czy 0,384 wytrzyma czy nie. Na tę chwilę wróżę, że polecimy w dół. https://invst.ly/s4yoa - znowu los pokaże co z tego będzie.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Wtorek 15.09.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Kermit pisze:
15 wrz 2020, 14:17
kabel h1 - tutaj też jeszcze troche miejsca na jedno podbicie. Wyglada jakby dolem mieli wyjsc dopiero w nocy lub jutro IMO
https://www.tradingview.com/x/0mpzUx21/
Ostanim razem jak mialy byc wzrosty byl down, teraz ma byc down wiec gramy L , czy tym razem antywskaznik zadziala?? Sl na 40 pips bo az zal nie sprobowac :564:

Zablokowany