DayTrading: Środa 15.07.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Dobrze szło, zacząłem zostawiać pozycje i znowu uwaliłem jedno konto. Nie ma zostawiania. Jak skalpuje idzie dobrze, ale czasem trzeba odejść i człowiek chce być mądry zostawia coś .. a tam SL SL SL, albo luka jak teraz na SP. Nie wolno dawać okazji wykresowi. W DT trzeba pilnować wykresu cały czas. Lepiej nie grać niż coś zostawić. Znowu mam nauczkę. :| PS. Drugie konto w niezłym stanie, może dlatego że mniej grałem.
PS. Te ruchy to troche absurdalne dziś były. Pod co tak wywalają?? Pod rekordy nowych zakażeń?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2020, 00:15 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

co to ma byś z sp500

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ale scierwojady dowalily dax 12850 beznadzieja /dobrze ze mocno nie stalem hmmm
znowu robota glupiego czyzby 900 im jeszcze pasuje :mrgreen:
https://iv.pl/image/GtEi8Ip
z edkiem to samo zaczyna byc to nune dobrze ze jakies korekcinki robia
https://iv.pl/image/GtEiR1b
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Dax dowaliły ludzie pobrali S na szczycie a teraz pier...ną lukę 100 pipsów w górę albo i na 13k a jutro zwałka. sp otwarty 30 do góry. dobrze że mam de30.cash i otwiera sie 15minut póxniej niz de30. Mam L i nie było by problemu ale mam na nim TP a to kontra do S. Jak zamknie mi tp L z zyskiem to S wskoczy na taki minus że tylko z balkonu skakać
U mnie jest cena 12761

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Pieprzone maszynki.. sztuczna inteligencjai. Jakby chcieli to jutro by było 3500 na SP. Dlatego trzeba to skalpować z trendem i nic więcej.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

valkiria pisze:
15 lip 2020, 01:04
Dax dowaliły ludzie pobrali S na szczycie a teraz pier...ną lukę 100 pipsów w górę albo i na 13k a jutro zwałka. sp otwarty 30 do góry. dobrze że mam de30.cash i otwiera sie 15minut póxniej niz de30. Mam L i nie było by problemu ale mam na nim TP a to kontra do S. Jak zamknie mi tp L z zyskiem to S wskoczy na taki minus że tylko z balkonu skakać
U mnie jest cena 12761
ja mam srednia esek 820 /jest 825/ :568: to narazie olewka
ale tu chodzi o to by zarabiac a nie skubac by wyjsc na zero ide spac rano poglowkuje i tyle troszke skrocilem i bedzie ok nara :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Świeżak44 pisze:
15 lip 2020, 01:29
Pieprzone maszynki.. sztuczna inteligencjai. Jakby chcieli to jutro by było 3500 na SP. Dlatego trzeba to skalpować z trendem i nic więcej.
Dokładnie jak piszesz nie ma co się zasadzać na coś grubszego. dt po kilkadziesiąt tranzakcji i kilka pipsów i tyle jasna cholera a z pochodnymi mogą zrobić wszystko. z ceną zjada do otwarcia giełdy niemieckiej i dax pokryje sie z akcjami.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

XAB pisze:
15 lip 2020, 01:31
valkiria pisze:
15 lip 2020, 01:04
Dax dowaliły ludzie pobrali S na szczycie a teraz pier...ną lukę 100 pipsów w górę albo i na 13k a jutro zwałka. sp otwarty 30 do góry. dobrze że mam de30.cash i otwiera sie 15minut póxniej niz de30. Mam L i nie było by problemu ale mam na nim TP a to kontra do S. Jak zamknie mi tp L z zyskiem to S wskoczy na taki minus że tylko z balkonu skakać
U mnie jest cena 12761
ja mam srednia esek 820 /jest 825/ :568: to narazie olewka
ale tu chodzi o to by zarabiac a nie skubac by wyjsc na zero ide spac rano poglowkuje i tyle troszke skrocilem i bedzie ok nara :564:
narazie. :wink:

MyFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 23 mar 2020, 09:34

Re: DayTrading: Środa 15.07.2020

Nieprzeczytany post autor: MyFX »

Aleksandrowicz Dziękuję za sugestię! Ocaliłes mnie przed uszczupleniem portfela. Dziękuję!!!

Zablokowany