DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

DAX ROPA SPX
pozmieniałem sobie tylko miejscowki ale dalej to samo gram czyli LKI
https://iv.pl/image/GtndpOo
NA SPX 4LKI a na ROPIE 3lki usd/pl 2lki edek 1ska
https://iv.pl/image/GtndqVB
spx teraz 3lki
wtorek rozlicz kontraktow i raczej czekac nalezy az cos mocniej zagraja
dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

JAk rozliczenie we wtorek, to moze będa sprzedawać i uciekać na wakacje. Nie myśłisz o tym??
Setup z fałszywego wybicia zaięgu na SP- temat znany z różnych interwałów. No i dodatkowo korekta ABC narysowana (zygzak). Klasyka gatunku, jak z książki. . Zabezpieczone i niech rośnie. Zgodnie z zasadą, że najlepsze setupy to false breaki powinni polecieć dość wysoko.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezy nie zadawaj dziecinnych pytan
mysli sie bedac i zostajac na rynku do srody
o mozliwosci ze rynek moze pojsc w obie :idea: strony
pytasz jakie rozliczenie
choopie czy ty nie grales na gieldzie?
WTOREK :568: to moze byc dzien cudow
tydzień wygasania opcji, kontraktów terminowych, trzy wiedźmy :!: :!: :!:
malo ci tego jeszcze?
to moze byc dzien cudow i albo sporych zyskow albo duzych strat
- nastawienie masz mocno spadkowe na głownych indeksach
centrum zainteresowania to Nasdaq, SPX, DAX
zalozenie jest jesli nawet zakladasz wzrosty tak stac na pozycji by byc przygotowanym na spadek nawet kilka procent jeszcze albo krotkie sl albo bardzo krotkie
albo realizacja szybka zyskow kazdych zyskow nawet kilka pipsow
i zadnych trzymanek elek zwlaszcza jak spada
pisze wyraznie MOŻE byc ale nie musi
ale przynajmniej zasada zawsze ta sama
ZIELONY POWINIEN STAC NA SŁYNNYM BP :idea: CZYLI POZA RYNKIEM
BO TO DZIEN KTORY DOTKNAC MOZE NIE TYLKO INDEKSY
ALE I TOWARY
ALE I WSZYSTKO TO CO POWIAZANE JEST Z EUR/DOL
dobrze ustawiony portfel jutro to moze okazac sie ze zysk 10 proc depo nawet juz w srode to zdecydowanie za malo / ale straty moga byc podobne lub tez sporo wieksze
i tyle temat eot
to ze ja zakladam wzrosty na indeksach nie znaczy ze dzis jutro bede na siłe na elkach i zapakuje piramidy pod sufit
bo piramide moge zaczac majstrowac tez dopiero w przyszlym tygodniu lub wcale
po 1dnej pozycji zaczepnej postaram sie miec ale to na razie wszystko o czym mysle
i wcale mi nie bedzie przykro / jesli to beda bardzo dobre dni wyjsc z fx np do konca mca
lub dluzej
narazie po 2elki czasem moze wiecej ale wszelki zakrety w kierunku dna to bp i najwyzej znowu wejscie ale sporo nizej czyli normalka na dt
i zadnych tu pokazywanek pozycji jutro bo ja moge majac np 3elki w ciagu chwili miec 5esek powiedzmy a ktos malo zorientowany moze pomałpowac i stracic gdy ja sporo zarobie a taki mam zamiar dwa ostatnie dni potyrac mocno
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

i chocby przyklad ropy wti
mimo iz w sumie pozycjonuje lki i ustawiam sie na L
to wcale mi nie przeszkadza np teraz na dt mie c jeszcze tez ski
https://iv.pl/image/Gtnx8oe
DLATEGO WSZELKI POKAZYWANKI UWAZAM ZA BEZ SENSU DZIS I JUTRO
zgasilem ski na ropie tak aprop tematu juz na 35,02 lka narazie
Ostatnio zmieniony 15 cze 2020, 07:25 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Eduardo, szybkie rączki. Cena ma być na poziomie 1,1239. Poszło S.
Pozdrawiam
PS. Peso nie chce mnie słuchać. :cry: Kiedyś były tam słapy na S, teraz to lipa, jak zresztą na wszystkim. Coraz bardziej się przekonuję, że i ta para nie nadaje się na miesiące trzymania.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
15 cze 2020, 06:25
i chocby przyklad ropy wti
mimo iz w sumie pozycjonuje lki i ustawiam sie na L
to wcale mi nie przeszkadza np teraz na dt mie c jeszcze tez ski
https://iv.pl/image/Gtnx8oe
DLATEGO WSZELKI POKAZYWANKI UWAZAM ZA BEZ SENSU DZIS I JUTRO
zgasilem ski na ropie tak aprop tematu juz na 35,02 lka narazie
Z całym szacunkiem XAB .
Myśle ( i pewnie znakomita większość forum myśli podobnie ) , że bezsensem :!: :!: jest w ogole komentowanie wejść czy wyjść w pozycje skoro Twoje granie polega na skalpowaniu na m5 m1 ....SKALPOWANIU :!: :!: :!:
Pytanie jakie mi sie nasuwa to : po kiego grzyba to robisz ? Skoro i tak niewiele osób z tych Twoich wejść , wyjsć , skrótów , strażników, itp, itd korzysta ?

Oczywiście mogę byc w błędzie i okazać się może, że jednak korzysta z tych Twoich „ podpowiedzi” 99% tego forum a ja tkwię w jakims swoim świecie zamiast dołączyć do tego matrixu który pokazujesz.

Ale juz milczę i sie nie odzywam.
Zielonych pipsów zwłaszcza na L na SP.
Podpowiem tylko ze zasięgi do spadków z D1 :!: wychodzą mi 2896 i 2700.
Pozdrawiam :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Jeszcse 2950 po drodze ale chyba wlqsnie to łamią

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
jesli mam byc szczery to jakas czesc osob jednak korzysta
ja zas skalpuje w sumie tak by w prawie kazdym momencie byc na dnie
wiadomo nikt kto nie umie tego robic po prostu powinien stac poza rynkiem
zas dla twej wiedzy mam srednia na sp teraz i moge to w kazdej chwili pokazac np na sp2943
wiec mozesz zerknac na kurs w tej chwili bo jest koko spoko
na daxie mam 11619
wiec ja skrot moge robic w tym momencie na luzaku :564:
teraz
2938 i 11616 to tylko trzeba troszke jednak poskalpowac godzin w zyciu
za otwarte pozycje nic nie place a caly czas przy takich drobnych spadkach gasze pozycje na plusie :( gwno nie zysk ale lki mam z dna :?:
Ostatnio zmieniony 15 cze 2020, 08:25 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.06.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

OK. Skoro pomaga komuś Twoje skalpowanie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych to bije sie w pierś, wyrażam skruchę i zamieniam sie w milczący głaz, w tym temacie. :roll:

Zielonych pipenow. :wink:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany