DayTrading: Piątek 12.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Świeżak44 pisze:
13 cze 2020, 17:57
Zobaczymy co przyszły tydzień przyniesie. Jak będę grał cały czas jak w piątek, to juz będzie super. Liczą się setupy, technika, podejście i przyrosty depo. Na tym sie skupiam. Jak będzie mniejsza zmienność to trzeba po prostu odpuścić na pare godzin gre. No i setupy z różnych interwałów żeby sie zgadzały.. Zaczne znowu od 100k i zobaczymy.
Ile przegrałem wirtualnej forsy??? :shock: Około 3mln. Ale szybko to odrobie, jak się w końcu naucze . A jestem juz blisko. :)
Oj Stary wyjadaczu, chyba Forex nie dla ciebie...
PiS forever

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Świeżak44 pisze:
13 cze 2020, 16:03
XAB pisze:
13 cze 2020, 10:33
swiezak piszesz ze z 400k wyrobileś w dzien na 1,2 bańki graty
a tak na powaznie tysiac lotow czy ze 3k walnałeś :)
:) Chyba jednak znowu zaczne od 100k, bo niewygodnie operować tyloma lotami..zwłaszcza przy skalpowaniu. tzn. jedna pozycja ma max 250 lotów na platformie. Liczą sie setupy, metody i procenty, a nie wielkośc konta.
Po co? Załóż konto demo na tyle ile możesz zainwestować w forex. Bo na tych demach za miliony to cię fantazja ponosi.
PiS forever

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

MERLIN pisze:
13 cze 2020, 19:48
Świeżak44 pisze:
13 cze 2020, 17:32
Takie trzymanki to nie dla mnie. Ja wole kolekcjonować zysk, a nie pozycje. Mamy odmienny styl tradingu. Ja tam 5 razy się odwracałem i kasowałem zyski od pierwszego twojego wejścia po lewej stronie. I też tam wchodziłem. Duża pomyłka była przy fałszywym wybiciu OB w czerwonym prostokącie. W sumie to jest jeden ze scenariuszy na SP w przyszłym tygodniu co tam zrobili. Czyli możliwe podbicie i potem prawdziwe spadki.
Świeżak Ty nawet nie wiesz co pokazujesz i co mierzysz :shock: na swoim rysunku pokazujesz jakieś mierzenia tylko czego ? Popatrz wytłumaczyłem Ci wszystko łopatologicznie ,moim zdaniem Ty niczego się nie uczysz potem wylewasz tu swoją frustrację, i krzyczysz że rynek Cię oszukał i co gorsza krytykujesz innych
MERLIN
ten jego tekst wyjasnia wszystko
:569: Pomnożyłem dziś konto , pare setupów pokazałem.. a jeszcze niektórzy wbijają mi szpilki. To nie ludzie.. to wilki.
zzzzzzzzzzzzzz
to my są te wilki a on bidny baranek i co to da ze wilk czyli ty ja :? cos mu wyjasni
jak zobaczysz pewnie juz w poniedzialek bedzie siedzial naSSS wielkosc xlotow bo mu sie setup wyrysował taki
tydzien czasu ostatnio mnie sie czepiał bo mu pokazałem co on z fx wie i co rozumie
a on swoje JA wieM WSZYSTKO a tylko my go nie rozumiemy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Weekend trading
weekend.PNG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

MERLIN pisze:
13 cze 2020, 19:48
Świeżak44 pisze:
13 cze 2020, 17:32
Takie trzymanki to nie dla mnie. Ja wole kolekcjonować zysk, a nie pozycje. Mamy odmienny styl tradingu. Ja tam 5 razy się odwracałem i kasowałem zyski od pierwszego twojego wejścia po lewej stronie. I też tam wchodziłem. Duża pomyłka była przy fałszywym wybiciu OB w czerwonym prostokącie. W sumie to jest jeden ze scenariuszy na SP w przyszłym tygodniu co tam zrobili. Czyli możliwe podbicie i potem prawdziwe spadki.
Świeżak Ty nawet nie wiesz co pokazujesz i co mierzysz :shock: na swoim rysunku pokazujesz jakieś mierzenia tylko czego ? Popatrz wytłumaczyłem Ci wszystko łopatologicznie ,moim zdaniem Ty niczego się nie uczysz potem wylewasz tu swoją frustrację, i krzyczysz że rynek Cię oszukał i co gorsza krytykujesz innych
Rozumiem, że od początku przewidziałeś ta formację, dobrze pomierzyłeś i pomnożyłeś konto więcej niż ja w piątek. Poprosze kolego o statement albo jak się boisz to chociaż krzywą kapitału za piatek. Show me the money. Zobaczymy czy wykorzystałeś swoją formacje czy tylko po fakcie się mądrzysz.. 8)
Ja wiem co ja robie i co rysuje. Szukam powtarzających się korekt i zasięgów. Pomnożyłem konto, więc jak ktoś chce mine krytykować niech pokaże lepszą metodę, ale popartą wynikami. Bo tak to gadamy o historii- tu bym wszedł, a tam bym wyszedł.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Świeżak44 pisze:
14 cze 2020, 15:56
///////////
Rozumiem, że od początku przewidziałeś ta formację, dobrze pomierzyłeś i pomnożyłeś konto więcej niż ja w piątek. Poprosze kolego o statement albo jak się boisz to chociaż krzywą kapitału za piatek. Show me the money. Zobaczymy czy wykorzystałeś swoją formacje czy tylko po fakcie się mądrzysz.. 8)
Ja wiem co ja robie i co rysuje. Szukam powtarzających się korekt i zasięgów. Pomnożyłem konto, więc jak ktoś chce mine krytykować niech pokaże lepszą metodę, ale popartą wynikami. Bo tak to gadamy o historii- tu bym wszedł, a tam bym wyszedł.
Śwież...44 , spokojnie :!:
ze dwa lata temu pisałem ci byś otworzył konto na kwotę którą możesz pozwolić sobie w realu !!!! ile możesz np. 1.000 lub 10.000 :idea: :!:
pokażesz wtedy tygodniowy lub miesięczny (a nie dzienny) statment i nawet niedowiarki powiedzą ci BRAWO !!!
a tak dajesz pożywkę do krytyki "wielkiemu miszczow :rofl: " działu DT :mrgreen:
powodzenia :564:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

prawdziwa cnota krytyki sie nie boi
swiezak pokaz statment ha ha hhaaaaaaaaaaaa
miszcze chca zobaczyc ten zyskowny strzal w dzien nawet jak to na demo
frycek na weekendowym daje dpska czyli cokolwiek by sie tan bie dzialo jakas luke pewnie na indeksach zobaczymy w dol wiadomo to tylko przedbiegi ale jest to mozliwe
https://www.ig.com/uk/indices/markets-i ... der=SUNDAX
u mnie zamkniecie bylo nad 12 k wiec roznica jest
pytanie to samo
co zrobilbys :?: gdyby takie bylo otwarcie tynku kasowego na daxie :568: / 11915/ teraz
bo ustawienie ski bylby poblem ale kup--lki problemu nie ma zadnego bo
przeciez oczekujaca moze sobie w tej chwili postawic i zawsze ci zalapie ciut wyzej czy nizej
bedzie takie otwarcie moze to wykorzstasz nie bedie to problemu tez nie ma bop po prostu ozekujace sie nie zalapia :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

usdmxn - https://invst.ly/r4kl2 - może cuś takiego? Żeby się udało, no, żeby się udało.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

eur/dol mialy byc luki to luki mamy edek spadamy dolar rosniemy
czyli zgodnie z moim planem
EDEK MINUTKI
mala luka ale luka jest
https://iv.pl/image/Gtn3YvB
mam jeszcze ske glowna z 1,1337 a te co widac to dt czyli zgasze dzis
4ski drobne zgasilem na 1,1233
a te co teraz widac to zostaje na poniedzialek
Ostatnio zmieniony 14 cze 2020, 23:10 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB pisze:
14 cze 2020, 23:00
eur/dol mialy byc luki to luki mamy edek spadamy dolar rosniemy
czyli zgodnie z moim planem
EDEK MINUTKI
mala luka ale luka jest
https://iv.pl/image/Gtn3YvB
mam jeszcze ske glowna z 1,1337 a te co widac to dt czyli zgasze dzis
Czyli co? Jedziemy na edim w dół?
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany