DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

E/U
jest szansa zjebutania
https://invst.ly/q-8gr

rookie1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2020, 13:39

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: rookie1 »

Świeżak44 pisze:
01 cze 2020, 18:35
Zaorski zamknął na sporej stracie S-ki na DAX-ie. Ja tak samo zamknąłem te S-ki w cholerę. Tylko XAB jest w stanie zarabiać w takiej sytuacji na S-kach. ;) Teraz widać, kto jest najlepszym traderem w Polsce. 8)
Może piramiduje straty, to się nazywa chyba martingale system :?: :| Wtedy te całe skracania i strażniki może by działały, bo inaczej jak :| Ale zd rugiej strony skąd brać na dopłacanie do strat...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
01 cze 2020, 18:43
Świeżak44 pisze:
01 cze 2020, 18:35
Zaorski zamknął na sporej stracie S-ki na DAX-ie. Ja tak samo zamknąłem te S-ki w cholerę. Tylko XAB jest w stanie zarabiać w takiej sytuacji na S-kach. ;) Teraz widać, kto jest najlepszym traderem w Polsce. 8)
ski to sie powinno stawiac na rano a nie na wieczor kiedy rynek malo plynny
i hameryka widac od rana ze stara sie utrzymac sp500 do tego przyszlego tygodnia jak najwyzej
jak tu kurna mozna na stratach zamykac czy miec straty duze kiedy widac po bialej linii bo wyszli ze pojda wyzej
zerknij nie na te swoje obrazki a na proste kilka kresek
fiolet widzisz ? to karwa sygnal bys spierdzielal lub przekrecal sie na lki i wcale zadnych swiiec SETUPOW do tego nie trzeba :568:
https://iv.pl/image/GtOYJcF
TRZA TO MIEC WE KRWI I TYLE
TAKICH SPECOW JAK ZAORSKI SA TYSIACE
ja znam paru przynajmniej 3/co by go zagieli na wszystkie lopatki
ja kiedys zerknalem na te jego wejscia
wg mnie on gra bardziej kolchozny trading niz nawet ty AMEN
W KONCU SWOJE ZDANIE MOZNA MIEC :)
TAKA KASA NA DEPO jaka on wali to jak ja stawiam 20esek to mozna by 200 postawic
i rozpiac piramide na 500 pipow :shock:
wykresu kurcze by zabraklo by to pokazac
a znajac zycie to ty postawiles ske bo zobaczyles ze on skuje o to moglbym sie nawet zalozyc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

najpierw to trzeba pojac logike i pomyslec troche
powtarzam kolejny raz sp500 jest juz w pukcie X
A DAXOWI TO BRAKUJE 500 ??????????????????////
KARWA PUNKTOW DO TeGO PUNTKU
co to znaczy ?
ze na dzisiejszym szczycie nie skoncza tyle nauki moze az tyle nie dadza rady ale oni szybkie ruchy robia
bo gdyby ktokolwiek ty czy on o tym pomyslal i to widzial na wykresie toby w zyciu nie zaczynal ski tak nisko jak ty zaczales tylko czekal na wejscie
swiezy robisz tyle lat
odpowiedz czemu staneli po 19 godz w miejscu ? :564:
i nie robia 11900 czy 12
albo 2gie pytanie
kiedy widziales cos takiego ze jak np swieto jest w usa to od rana rynek rosnie a na wieczor spada bo ja jakos nie pamietam jak rosnie to rosnie caly dzien
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
01 cze 2020, 19:14

odpowiedz czemu staneli po 19 godz w miejscu ? :564:
i nie robia 11900 czy 12
Bo mają przerwe na obiad. :568: 8)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ja myśle, że my całkowicie źle podchodzimy do tego wykresu. Trzeba podchodzić bardziej spekulacyjnie, wiecie ulica vs grubasy.. Zrobili jeden spadeczek na M1 i już wszyscy dno bessy widzieli. Bo jakiegoś murzyna przydusił pan policjant kolanem w USA. A oni walą do góry z tej okazji. Wiecie o co chodzi... Zamieszki , koronawirus szaleje, 38mln bezrobocie= walimy na nowe ATH. :)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wg mnie jesli zrobia kolejny sztos to pozna jesien lub po wyborach a moze slynny styczen
LICZYLEM ZE BEDZIE TO TEZ MAJ
raczej nie wyszlo wiec z tego uporczywego grania tylko sss tez sie wycofalrem
bo dzis lki tez robilem 8)
teraz beda karmic rynki tym co maja z drukarek i tak przeciagac bo zawsze jst szansa ze rynek zacznie znowu w hosse wierzyc i dac sie jak barany wodzic ze jest wszystko ok
wakacje bedzie znowu to samo 200-300 w dol ale i ok 200 w gore i tyle
ciekawe jak okolice 15 czerwca wypadna bo to bedzie dzien walki o kierunek o wszystko
pyt odpowiedz
po 19 zawsze angole wychodza z rynku i jest pauza do zamkniecia w usa :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

rookie1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 15 maja 2020, 13:39

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: rookie1 »

heh, RZ chyba miał short w jak byli w okolicach 200 pierwszy raz na CDR z tego co tam czytałem. Tak patrzę teraz na wykres, też nie miał racji https://stooq.pl/c/?s=cdr&c=mx&t=l&a=lg&svg W ogóle to on chyba zaczął robić to co livermur, że ciągle short short... Swoją drogą ciekawe czy jakiś kowalski, który nie jest/był w zarządzie CDR ma kupione akcji do 5 zł i trzyma je przez te kilka lat do teraz . Buy and hold jak Buffet. W USA niektórzy trzymają akcje po kilkadziesiąt lat i to rośnie cały czas, a u nas...

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

brent m30, h1 dywergencje sie pojawily
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kermit wrzuc jakis wykres tej brent ropy niech choc zobacze czym sie od wti falki roznia
poprosze
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dax minutki
poprosze o ocene zawodowca :)
juz trzeba sie przekrecac czy mozna jeszcze poczekac
bo juz mi tylko 4lki zostalo :(
https://iv.pl/image/GtOio1X
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany