DayTrading: Środa 20.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szuler pisze:
20 maja 2020, 21:54
Waldemar1 pisze:
20 maja 2020, 21:25
szuler!
Masz jeszcze tak
witaj Waldemar
z tej dywergencji może być tak
https://invst.ly/qvl5z
dolce na H
https://iv.pl/image/GtBNBj2

TOMASZ
tu akurat NA TWOIM WYKRESIE WSZYSTKO SUPER WIDAC BO TERAZ MOZE RYNEK POKOSOLIDOWAC NA WYZSZYM POZIOMIE 1.09-111 I tyle dzis tylko widac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Waldemar1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:18

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Waldemar1 »

BAX!
Na to B właśnie liczę. W poniedziałek połowę puściłem, ale nie wszystko odkupiłem. Na ten moment odkup tylko w internetowych. Stacjonarne, wieszczą wzrost. Wszyscy mówią, że idzie na PAPIER!!! I ciężko kupić po dobrej cenie. Myślę jednak, że teraz się nie obroni a lokalnego szczytu będę szukał na Boże Ciało. No może się przeciągnąć.
P.S. Dziś po południu w kantorach w W-wie kupno papieru poniżej 15 nie było możliwe/ rynek notował po 11,88 nawet. I jak widziesz to jest dopiero handel. Real vs Forex.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
do MR-C
PYTASZ Z ? CZY GRAM SKI
a niby czemu mam grac co innego ? moze napisz i mnie oswieć
znasz to powiedzenie przezorny zawsze musi miec zabezpieczenie :)
to moze jutro to pokaze ha ha ha :)
dax h2
https://iv.pl/image/GtBNn6D
waldemar
z tym dolcem to tak zawsze bylo zwlaszcza jak spada to wiesz kto daje mocny odbior z dzien czy dwa jeszcze : tam dalej studnia?
jest tylko problem czy przeciagna do 4,10xxx i dopiero podbitka
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Waldemar1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2020, 16:18

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Waldemar1 »

BAX!
Wiesz jak jast na spadku. Kto wyczuje i klepnie ten zarabia. Ja na tamtym spadku sowicie się obłowiłem, ale zagrałem na 3 dni. Płaciłem nawet 1 do półtora punktu od rynku. Za mało zabukowałem. ale wiesz jak jest z papierem. Możesz klepnąć jedynkę albo dwie, a grubasy odkręcą i jesteś w d... Teraz słyszałem że maja zapłatę przedłużyć do 5-7 dni.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Grulinc pisze:
20 maja 2020, 21:44
czy macie wrażenie że platformy jak np xtb są ustawione pod konkretnego gracza? u mnie jak dam sl lub tp to albo pips albo pół braknie choć to poziomy sl których kurs nie powinien złapać a potem jest odjazd :? mam już tego dość jak zamykam z ręki to często jest ok, chętnie bym zmienił brokera ale na co? może coś doradzicie
Każdy byle nie Market maker. Poszukaj w Polsce, jest ecn. :568: :564:
Zobacz sobie aliora
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Grulinc
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 24 lut 2019, 22:18

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Grulinc »

krab29 pisze:
20 maja 2020, 23:14
Grulinc pisze:
20 maja 2020, 21:44
czy macie wrażenie że platformy jak np xtb są ustawione pod konkretnego gracza? u mnie jak dam sl lub tp to albo pips albo pół braknie choć to poziomy sl których kurs nie powinien złapać a potem jest odjazd :? mam już tego dość jak zamykam z ręki to często jest ok, chętnie bym zmienił brokera ale na co? może coś doradzicie
Każdy byle nie Market maker. Poszukaj w Polsce, jest ecn. :568: :564:
Zobacz sobie aliora
Dzięki :) kiedyś go rozważałem ale teraz to już chyba zmienię

Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

Waldemary :) kupujcie dolary "bo na miescie tak mowią" :):):)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 20.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Wolfgang Beltracchi pisze:
20 maja 2020, 23:35
Waldemary :) kupujcie dolary "bo na miescie tak mowią" :):):)
da da da
tylko trzymajcie sie ramy by wam dolce jjec nie porozrywaly bo moze wreszcie byc promocja
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany