Gaz - czynniki

Wszystko na temat handlu kontraktami na surowce, towary rolne oraz metale szlachetne.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Pasjonat
Pasjonat
Kontakt:

Re: Gaz - czynniki

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Sobie popatrz, np. tu też stosują zielony i czerwony:
https://www.forexfactory.com/calendar.php
Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Ekspert od MetaTrader 4.

Balans
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Ninjaproject podobała mi się ta dyskusja, ty uparcie że czarne jest czarne i białe jest białe, a ja uparcie dlaczego czarne jest białe i białe jest białe. Z niechęcią ale przyznać Ci w pewnym stopniu chociaż rację muszę, niczego w tej zagwozdce mojej się nie doszukam. Przejrzałem kilka kalendarzy ekonomicznych(również dzięki tobie) i w wielu tak jak w XTB brak było konsekwencji w oznaczeniach kolorów.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Pasjonat
Pasjonat
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ponieważ kolory nic nie znaczą, a ty się tylko dopatrujesz jakichś schematów, które nie istnieją. Tak działa ludzki mózg.
Ludzie kojarzą czerwony z niebezpieczeństwem, lub czymś negatywnym, prawdopodobnie dlatego, że krew widzimy w kolorze czerwonym, i kiedy ją widzimy, to jest niedobrze, zwykle. Natomiast zielony to dominujacy kolor w naturze, kiedy życie się bujnie rozwija.

A, wykresy świecowe były kiedyś "czarne" i białe, ponieważ ołówek był (i jest) szary na białym papierze.
Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Ekspert od MetaTrader 4.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Gdybyś był inwestorem z Chin to cieszyłbyś się gdyby po kupnie spółki X wykres byłby w czerwonych świecach.

P. S. Kolega ninja ma oczywiście 100% racji.
Ja jak mnie nużą wykresy to wzrostowe świece mam w kolorze soku z gumijagód a. Spadkowe maluję na kolor sino papuciasty w miętowe grochy. I mam pewnie tyle samo profesjonalizmu co gadające głowy z xtb.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Cześć
czy kontrakty na gazie są tak jak na WTI ?? ( z obowiązkiem odbioru ) czy tutaj jest możliwość rozliczenia gotówkowego ??? Bo podobno tak jest na Brentcie, ale to tylko gdzieś tak mi się obiło o oczy ...
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

ODPOWIEDZ