DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

123
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Dzisiaj tu pustki będą na forum. jeszcze wieksze niż ostatnie tygodnie - wszyscy w kolejkach do fryzjerow :twisted:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Rozumiem kudłaty, że Ty akurat nie xD ?
Plac fryzjerzy, napić się można.
Jutro końcówka kontraktu na wti. Jakies pomysły jak to zagrają ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Blacktorious pisze:
18 maja 2020, 07:06
Rozumiem kudłaty, że Ty akurat nie xD ?
Plac fryzjerzy, napić się można.
Jutro końcówka kontraktu na wti. Jakies pomysły jak to zagrają ?
Ja mieszkam w uk. Ani lockdownu nie mialem ani przerwy w pracy z uwagi na bycie "essential worker'em".
A fryzure mam od jakiegps czasu "homemade" :lol:

Wracajac na forex: wszyscy oczekują powtórki z rozrywki na wti więc imo nic się nie wydarzy
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Blacktorious pisze:
18 maja 2020, 07:06
Rozumiem kudłaty, że Ty akurat nie xD ?
Plac fryzjerzy, napić się można.
Jutro końcówka kontraktu na wti. Jakies pomysły jak to zagrają ?
pozycjonuje ssss ale tak jakos bez przekonania
ropa lipcowy
https://iv.pl/image/Gt8shQE
ropa sierpien
https://iv.pl/image/Gt8sLHT
ropa wti kasowy rynek
https://iv.pl/image/Gt8sX7U
jak zreszta na wszystkich skach indexy sp i dax dzis tylko straty :(
Ostatnio zmieniony 18 maja 2020, 07:59 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Osobiście jestem zdania, że jakaś mała korekta się może pojawić, ale bez rewelacji. Potem zmiana kontraktu, wyrównanie ceny kasowego z naszym i góra. Trochę odwrotnie do tego co było w zeszłym.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Blacktorious pisze:
18 maja 2020, 07:55
Osobiście jestem zdania, że jakaś mała korekta się może pojawić, ale bez rewelacji. Potem zmiana kontraktu, wyrównanie ceny kasowego z naszym i góra. Trochę odwrotnie do tego co było w zeszłym.
korekta to predzej dopiero po rolce tak mysle ale to sie dopiero zobaczy
narazie to codziennie tylko w gore wiec i kiepsko to rozgrywac
z tym kasowym to nie bardzo to wyrownanie widac bo roznice sa wyzej 20pkt
chocby lipcowy z ok 7 zrobil sie wyzej 30 zaczyna to byc masakrycznie i bardzo ryzykownie
np teraz stawiac lki ale i tak nie bardzo pojmuje o co tu chodzi
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Sytuacja raczej bez precedensu. Każdego dnia lecą newsy o otwieraniu kolejnych branż, kolejne spotkania OPEC, wykres stoi, nagle 1 news o cięciach i ruch do góry. Do tego grubasy, rolowania, uje muje, dzikie węże. Szczerze mówiąc najlepiej wychodzę na wti grając po prostu z silnym trendem. Czy leci czy się wspina, ważne żeby nie przeszkadzać
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.05.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

XAB pisze:
18 maja 2020, 08:04
Blacktorious pisze:
18 maja 2020, 07:55
Osobiście jestem zdania, że jakaś mała korekta się może pojawić, ale bez rewelacji. Potem zmiana kontraktu, wyrównanie ceny kasowego z naszym i góra. Trochę odwrotnie do tego co było w zeszłym.
korekta to predzej dopiero po rolce tak mysle ale to sie dopiero zobaczy
narazie to codziennie tylko w gore wiec i kiepsko to rozgrywac
z tym kasowym to nie bardzo to wyrownanie widac bo roznice sa wyzej 20pkt
chocby lipcowy z ok 7 zrobil sie wyzej 30 zaczyna to byc masakrycznie i bardzo ryzykownie
np teraz stawiac lki ale i tak nie bardzo pojmuje o co tu chodzi
Surowce szaleją up.. w normalnych czasach byłby to znak do S na indeksy..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Zablokowany