DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Kermit.… tylko nie zaśpij :)
PiS forever

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

Trump mówi, że jutro powiedzą o "otwarciu" niektórych stanów w ograniczonych zakresach. Mam wrażenie, że zrobią wszytsko aby popyt na ropę powrócił. Wróci ale nie do tych samych poziomów. Ludzie do końca życia zmienią przyzwyczajenia. Ciekawe do kiedy nie będziemy podawać sobie ręki. To się nie zmieni szybko. Fajne są ankiety o planach na wakacje. Wszyscy zostaną w domu....

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

pko24 pisze:
16 kwie 2020, 00:16
Trump mówi, że jutro powiedzą o "otwarciu" niektórych stanów w ograniczonych zakresach. Mam wrażenie, że zrobią wszytsko aby popyt na ropę powrócił. Wróci ale nie do tych samych poziomów. Ludzie do końca życia zmienią przyzwyczajenia. Ciekawe do kiedy nie będziemy podawać sobie ręki. To się nie zmieni szybko. Fajne są ankiety o planach na wakacje. Wszyscy zostaną w domu....
Nawet mi nie mów. Ja sobie już we wrześniu wykupiłem wakacje na koniec maja tego roku.
Ciekawe co mi zaproponują. Ciekawe czy będzie miał mi kto cokolwiek proponować :lol:
Kryzys to też szansa dla nowych. Ja mam już kilka pomysłów na biznes. Konkurencja właśnie krwawi lub się zwija, a ja przygotowuję się do wejścia na rynek. Tak trzeba na to spojrzeć.
The only way is up

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Czyli po trupach do celu niczym tsunami, takich ludzi nam trzeba....... takich to bedzie rynek zmiatał bo nie bedzie na nim miejsca dla tych z dołu. Wszystko przejmuja korporacje za posrednictwem tzw "rządów". Mało kumasz.... jak wiekszość....

@BAX
nie wiem czy juz kupiłeś reala $... tez czekałem i widze ze chyba okaqzja to juz byla przy 11.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

O DOLARACH
titor masz tu najbardziej obrazowe i kolorowe szalenstwo swiata
a krotko kupuje ski by niedlugo zaczać budować wielką piramidę która potem sięgnie
do nieba
https://iv.pl/image/GtGTGmp
ropa mam lki i czekamy dzis na szalenstwa barona N-FTY i prosze się nie obrazać kazdy tu ma swoja ksywkę ta jest ok gorsze znam
budowałem lki po to by wejsc w ski :!:
to samo dax i sp500 po 1dnej lub 2eleczki by nie wypaść z wprawy jest zysk to kasuje a choc dwie elki zostawiam i znowu to samo
interesuje mnie wejscie w grubsze s-ssssss i podobnie na edku
mysle ze szkoda pokazywać wykresy bo i tak wszystko na tacy cel kierunki wszyscy tu wiemy i znamy
kto nie zna JA NIE POWIEM HA HA HA
PEWNIE 2 NUDNE DNI ale jak cos sie ruszy czy bede sie przekrecal juz to napisze nara :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Klasa BAX.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

teraz ogolnie i dowcipnie
poniewaz pojawilo sie sporo nowicjuszy zalecam smialo pytac
choc mysle ze szkoła sie zacznie to sporo tez zniknie :D
starzy bywalcy posiadaja szeroka wiedze na wszystkie tematy
jest ekspert od chorob doktorek
szpec od rolnictwa krab29 to nie wiek to ilosc specjalizacji
miszczy kilku od bujania w oblokach i sporo mamy zwierzakow wszelkiej masci
i kilka rodzynkow np jedna osoba jest specem milutkim od wszelkich anomaliii ha ha ha
pogodowych tez/ tak przy okazji płeć piękna oczywiscie tez tu pisze i nas czyta/
zas forex i wiedza o nim a to juz wyzsza pólka co drugi wie wszystko
z tym ze za proste pytania to poprosze w gogle
a i jesli o jakiejs specjalizacji zapomnialem np jak na fx tylko tracic
to prosze sie zglaszac i mi wybaczyc :564:
a i zapomnialem o najwazniejszym wywiadu agenci oczywiscie sa tu na zamowienie
szpec od powiazan czyli mafii nowy sie pokazal ksywa cosinus inni sa w ukryciu i robia za blondynki
no z tego tekstu to sam juz sie :D :D :D czyli komicy tez musza tu byc trrrolle tu to tyz normalka i na zamowienie pojawiaja sie stadnie czasem
udanych trejdow
a poza tym brakuje mi tego ktory pisał nudaaaaaaaaaa wiec jak sie pokaze to go po prostu opier,,,,le ze sie nie odzywa :569:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pko24 pisze:
16 kwie 2020, 00:16
Trump mówi, że jutro powiedzą o "otwarciu" niektórych stanów w ograniczonych zakresach. Mam wrażenie, że zrobią wszytsko aby popyt na ropę powrócił. Wróci ale nie do tych samych poziomów. Ludzie do końca życia zmienią przyzwyczajenia. Ciekawe do kiedy nie będziemy podawać sobie ręki. To się nie zmieni szybko. Fajne są ankiety o planach na wakacje. Wszyscy zostaną w domu....
KRNA
Iznowu zaczynamy nowa sieczke na ropie i jak tu żyć :)
i jak te rope rozgrywac przeca dzis roletka ruletka
a przy okazji sledz zrolowany nawet w oleju podany moze byc na sniadanie 8)

https://iv.pl/image/GtGTfQ7
sp i dax po 1dnej lce bo krotka pilka kup sprzedaj strazak moc zostaje 8)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 16.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
16 kwie 2020, 07:11
pko24 pisze:
16 kwie 2020, 00:16
Trump mówi, że jutro powiedzą o "otwarciu" niektórych stanów w ograniczonych zakresach. Mam wrażenie, że zrobią wszytsko aby popyt na ropę powrócił. Wróci ale nie do tych samych poziomów. Ludzie do końca życia zmienią przyzwyczajenia. Ciekawe do kiedy nie będziemy podawać sobie ręki. To się nie zmieni szybko. Fajne są ankiety o planach na wakacje. Wszyscy zostaną w domu....
KRNA
Iznowu zaczynamy nowa sieczke na ropie i jak tu żyć :)
i jak te rope rozgrywac przeca dzis roletka ruletka
a przy okazji sledz zrolowany nawet w oleju podany moze byc na sniadanie 8)

https://iv.pl/image/GtGTfQ7
sp i dax po 1dnej lce bo krotka pilka kup sprzedaj strazak moc zostaje 8)
Nie napisze ze cos musi
ale 2800 wybite z potwierdzeniem do pozycji na buy :D
Xab co takie dowcipasy ci sie z samego rana trzymają
zawsze tu były ctg-nsy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany