DayTrading: Środa 15.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 15.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Blacktorious pisze:
15 kwie 2020, 23:23
Nie podjąłem jeszcze decyzji odnośnie srebra. To raczej dłuższa inwestycja, więc chwilę podumam.

Jestem zdania, że za spadek ceny złota, już pomijając kwestię związana z dolarem, odpowiada fala hura optymizmu na początku pandemii. Czy to na polskim czy amerykańskim YT był zalew filmów wszelkiej maści youtuberów chwalących się swoimi sztabkami, bo przecież kryzys, no to złoto. Z tego co widziałem nawet część z nich nagrywała filmiki, z przeproszeniami dla widzów, że to nie tak miało wyglądać. Optymizm minął, złoto wraca. Dwa że szykuje się trudny okres odmrażania gospodarki. Dopiero po odmrożeniu będzie widać ile się zepsuło i śmierdzi. Już teraz widzę, że część z was narzeka na waluty i zapowiada przerwę. (Nie jestem pewny czy to było akurat na tym forum) Czyli zmiana aktywów. Nie chcę się pakować razem ze wszystkimi w złoto, jeśli przebije barierę sprzed kryzysu, dlatego chyba skuszę się na to srebro.
Powstrzymuje mnie fakt, że o niskim stosunku srebra do złota, mówi się już od dłuższego czasu. Teraz jest rekordowo niskie. Oby za miesiąc nie było, niewiarygodnie niskie.
Zobacz sobie o ile statystyke nie masz dostepu to sam wykres jak sie zachowywało w przeszłości w takich sytuacjach
może jest podobne do wti? nie wiem i nie patrz okiem tu szerokiego spectrum traderów forumowiczów
przykład ropy niech Ci da odpowiedź czemu akurat taki instrument wszyscy poważają
Co do kosztów trzymania są stosunkowe niskie swap
a czy spadnie no wiesz ja nie bez przyczyny sie ciebie spytałem o opinie od Fundamentów ponoc bo AT nie działa?

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 15.04.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Kermit pisze:
15 kwie 2020, 23:42
TsunamiPL pisze:
15 kwie 2020, 23:36
Sinus pisze:
15 kwie 2020, 23:24
Coś mi nie pasowało na tym forum. Wygląda to jakby wszyscy uczestnicy pracowali w jednej firmie. Popytałem na Trading Jam Session i co się okazało? Tutaj wiele jest do wyjaśnienia.... niestety
Bzdury.
Jakie bzdury Tsunami...przeciez Ty masz biurko obok mojego :mrgreen:
:d
Co ty tam otworzyłeś ? Nie zasłaniaj ekranu. :wink:
The only way is up

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Środa 15.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

TsunamiPL pisze:
15 kwie 2020, 23:45
Kermit pisze:
15 kwie 2020, 23:42
TsunamiPL pisze:
15 kwie 2020, 23:36


Bzdury.
Jakie bzdury Tsunami...przeciez Ty masz biurko obok mojego :mrgreen:
:d
Co ty tam otworzyłeś ? Nie zasłaniaj ekranu. :wink:
Chłopaki przestańcie, żaba idź zrób nam herbatkę. Pamiętasz? bez cukru :)
PiS forever

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 15.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

tyle lat tajemnicy i sie wydało... to sie szef wk...i :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Środa 15.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

:)
PiS forever

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Środa 15.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Kermit pisze:
15 kwie 2020, 23:54
tyle lat tajemnicy i sie wydało... to sie szef wk...i :)
śmichy chichy. Żaba, jutro rano raport z kangura. Przed 9.00. Panowie, do jutra.
PiS forever

Zablokowany