DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dolarowcy :?: :?: :?: a ja terminowo to widze spadek na dolcu na 3,8
z tym ze na dzis mam drugi problem czy najpierw 4,3 czy juz 3,8
i mimo iz ja kochć dolce to uwazam ze lki na dzis sa sporo grozniejsze niz ski :(
bo wystarczy chwila wiekszego optymizmy i bedzie zjazd 10-15 groszy bez powodu czy korelacji dlatego ssss gram 3 razy mocniej niz lke na dzis na ten tydzien
walkiiiii
nic takiego nie bedzie
bo niby u mnie bedzie 20 a u ciebie 25 nie zartuj
20pipow to moze tak no ok 50 roznicy zgoda
DOLCE
to nie w tym czasie ale prawdop to rynek na wakacje bedzie staral sie grac
https://iv.pl/image/GtGU3Xa
moge sie mylic bo wirus tylko moze mocniej zamieszac
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2020, 23:32 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

UPLN
D
wspomniana wcześniej potrójna w sensie trzech interwałów-dywergencja macd
potrójne potwierdzenie na S na D z formacji świecowej da kontynuacje
oczekuje testu 1/2 świecy dziennej i powrotu do spadków
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Blacktorious pisze:
14 kwie 2020, 23:06

Myślisz że to koniec spadków na ten moment ?
myśle że tak, ale po dzisiejszym ruchu troche mi przyszły plan pozmieniali i o ile dlugoterminowo mi to lotto bo zakladam zwrot do konca roku o tyle chcialem troche tez polapac krotszy termin i hedge jako cos ekstra i tu mam teraz zagwostke. Wyglada na flage lub trojkat obecnie na h4 jesli dzisiejsze minima wybronia. Wtedy jakis miesiac szerokiej konsolidacji wewnatrz miedzy 20-21 a 27 moze nawet 30 i potem mozliwe wyjscie z tego dolem z zasiegiem 13-15$. Negacja tego to wybicia 30$ lub polamanie wsparcia z tym ze wsparcie musialoby puscic jeszcze w tym tygodniu. Wtedy zjazd moze byc mniejszy (17-18$) i nie powinno w takiej sytuacji byc juz konsoli tylko potem od razu w gore powyzej 30$
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Frankie Joe
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 03 kwie 2010, 23:25

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Frankie Joe »

Witam. Panowie w niemieckiej telewizji program NTV wypowiadal sie gosc na temat DAXA ,czemu stanal.
Ten gosc mowil ze jakis inwestor za Buga napierda....la straznikami po DAXIE i dlatego mieli takie ogromne klopoty dzisiaj. :mrgreen:
Na koniec powiedzial jak jutro jakiegos straznika zobaczy to zamyka kwotowania DAXA na miesiac. :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
14 kwie 2020, 23:10
dolarowcy :?: :?: :?: a ja terminowo to widze spadek na dolcu na 3,8
z tym ze na dzis mam drugi problem czy najpierw 4,3 czy juz 3,8
i mimo iz ja kochć dolce to uwazam ze lki na dzis sa sporo grozniejsze niz ski :(
bo wystarczy chwila wiekszego optymizmy i bedzie zjazd 10-15 groszy bez powodu czy korelacji dlatego ssss gram 3 razy mocniej niz lke na dzis na ten tydzien
walkiiiii
nic takiego nie bedzie
bo niby u mnie bedzie 20 a u ciebie 25 nie zartuj
20pipow to moze tak no ok 50 roznicy zgoda
DOLCE
to nie w tym czasie ale prawdop to rynek na wakacje bedzie staral sie grac
https://iv.pl/image/GtGU3Xa
moge sie mylic bo wirus tylko moze mocniej zamieszac
chyba ze jeszcze z poziomow 3,9-4,0 walnie jakiegos cudaka w gore by wystraszyc miski
i to bylby wariant idealny :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

ropa wti
wczorajszy zasięg pokazywany został zrealizowany post981345.html#p981345
co dalej?
Z wykresu D mamy szereg świec ułożonych w konsolidacje
pierwsze trzy to korekta wzrostowa w trójce abc
nastepnie spadek do dna owej konsolidacji tez trójki i wzrost 5 ciofalowy
całośc to korekta płaska wyzszego rzedu ABC
i co dalej spadek od 28
całosc jako korekta abc znowu trójka
oczekuje jutrzejszego odreagowania do poziomu połowy tej konsolidacji około24 $
i powrót do spadków po wyłonieniu sie formacji świecowej
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sp500
fe 2900 w zasiegu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2020, 23:48 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: anturo »

Frankie Joe pisze:
14 kwie 2020, 23:29
Witam. Panowie w niemieckiej telewizji program NTV wypowiadal sie gosc na temat DAXA ,czemu stanal.
Ten gosc mowil ze jakis inwestor za Buga napierda....la straznikami po DAXIE i dlatego mieli takie ogromne klopoty dzisiaj. :mrgreen:
Na koniec powiedzial jak jutro jakiegos straznika zobaczy to zamyka kwotowania DAXA na miesiac. :564:
No miszcz. Wygrałeś :564:

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Dzięki za wykresik. Przyda się przy dalszych planowaniach.
Korzystając z okazji, że to końcówka tematu, chciałbym zapytać o termin strażnika. Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi. W sensie co rozumiecie pod tym terminem ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 14.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
14 kwie 2020, 23:24
Blacktorious pisze:
14 kwie 2020, 23:06

Myślisz że to koniec spadków na ten moment ?
myśle że tak, ale po dzisiejszym ruchu troche mi przyszły plan pozmieniali i o ile dlugoterminowo mi to lotto bo zakladam zwrot do konca roku o tyle chcialem troche tez polapac krotszy termin i hedge jako cos ekstra i tu mam teraz zagwostke. Wyglada na flage lub trojkat obecnie na h4 jesli dzisiejsze minima wybronia. Wtedy jakis miesiac szerokiej konsolidacji wewnatrz miedzy 20-21 a 27 moze nawet 30 i potem mozliwe wyjscie z tego dolem z zasiegiem 13-15$. Negacja tego to wybicia 30$ lub polamanie wsparcia z tym ze wsparcie musialoby puscic jeszcze w tym tygodniu. Wtedy zjazd moze byc mniejszy (17-18$) i nie powinno w takiej sytuacji byc juz konsoli tylko potem od razu w gore powyzej 30$
kermit
popatrz moimi jeszcze oczami
zrobia teraz prawe ramie i bedzie rgr jak rysowanie i wtedy juz zejscia nizej ostatniego denka raczej juz nie bedzie
ale ja tylko tak se wroze 8)
https://iv.pl/image/GtGcGDd
wiadomo NOWE DENKO teraz RGRA------ NIET
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany