Columbus cdn

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Rycerz Kolumba pisze:
07 kwie 2020, 12:18
A to nie jest statystyka ,, Kolegi ,, tylko GUS i COBS - KOLEGO
a ABORCJA to KOLEGO niech każdy sądzi w/g siebie . nie wnikam w niczyje sumienie.
Juz ci tłumacze o co mi chodzi. Porównywanie liczby umarłych w wyniku koronawirusa i raka/chorob krążenia w Polsce jest na te chwilę niezbyt mądre. Bo na raka/choroby krążenia w POlsce choruje setki tyiśecy jesli nie miliony Polaków. Gdy tymczasem na koronawirusa zchorowało raptem ...4,5t ysiąca. Chyba kazdy zauważy, że juz same liczby nijak sie maja do siebie. Porozmawiamy o liczbie zgonów gdy w Polsce zachoruje kilkaset tysięcy albo kilka milionów na koronawirua. Zrobie porównanie bardziej zachowujące proporcje. Na Świecie zachorowało w tej chwili 1,362 mln na koronawirusa przy ponad 76 tys. zmarłych. Na mnie robi wrażenie. Juz nie wspomne o tym, że jeszcze pare miesięcy temu niejeden umarły o koronawirusie nawet nie słyszał. A chorych na raka czy choroby serca i żyjących po kilka/kilkanascie lat znam sam osobiscie.
I co ma wspólnego koronawirus z aborcją a tym bardziej sumieniem tych co jej dokonuja? :)

Rycerz Kolumba
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 06 lut 2020, 09:05

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: Rycerz Kolumba »

Dobrze .Odpowiadam ci. NIKT nie wie ile osób jest nosicielem covid-19. Są tzw. ukryci nosiciele . A co powiesz na to ,że mojej corki rodzina / dzieci/ miala objawy tożsame z COVID-19 w lutym / podczas pobytu w Gdańsku -ferie zimowe/ gorączka kilkudniowa/ po powrocie do Krakowa lekarze nie potrafili okeslić przyczyny . Taki stan utrzymywał sie kilkanście dni. Nie PISZ MI wiec o jakich danych. Te dane śą nierzetelne.
,,
I co ma wspólnego koronawirus z aborcją a tym bardziej sumieniem tych co jej dokonuja?
A to ma wspólnego ,że - po 1. Teraz nagle życie KAŻDEj JEDNEJ osoby/ jej zgon jest podawany do wiadomości publicznej i podnoszony jestrlament/ Przy okazji to nawet nie jest sprawdzane jaka właściwie jest ta przyczyna. Pogrzebów nie przeprowadza sie , a wszyscy są kremowani.
2. Sprawa demografi . Nigdzie dotąd nie zwracano z wieksza wrzawą na ten problem... Tymi milionami ofiar / które z czasem byłyby produktywne / nikt sie nie przejmuje , a dla setki, tysiąca zatrzymuje sie firmy i cała gospodarke. Nie rozumiesz.Twój ,KOLEGO problem,.
Zresztą toNIEmam ochoty na ta dyskusję . Ludzie nie myślą racjonalnie od wielu już lat . To jest chore społeczeństwo na ,, pasku,, smarfobii.
o I NIE jestem odosobniony Ten KOLEGA m owi o cyfrozie
https://www.youtube.com/watch?v=s2ypwXI ... kt_dLB4kkM

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Rycerz Kolumba pisze:
07 kwie 2020, 17:14
... Tymi milionami ofiar / które z czasem byłyby produktywne / nikt sie nie przejmuje , a dla setki, tysiąca zatrzymuje sie firmy i cała gospodarke.
O jakich milionach ofiar piszesz? Nie bardzo rozumiem. I ofiar CZEGO?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Każdy SARS jest powodowany koronawirusem, także AIDS i MERS.
Ludzie słyszeli o tych chorobach.
To, że nie wiedzieli, że te wirusy się nazywają koronawirusami, to dlatego, że im nikt nie powiedział o tym.
Wiesz ile osób zmarło na rotowirusa zamin dopracowali szczepionkę?
A 26 lat nad nią pracowali!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Rycerz Kolumba
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 06 lut 2020, 09:05

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: Rycerz Kolumba »

NO i rozjaśnili ...adieu gotówka
https://bitcoin.pl/pcc-zniesione/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Rycerz Kolumba
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 06 lut 2020, 09:05

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: Rycerz Kolumba »

gold i us100
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rycerz Kolumba
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 06 lut 2020, 09:05

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: Rycerz Kolumba »

us100
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Rycerz Kolumba
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 06 lut 2020, 09:05

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: Rycerz Kolumba »

4 w 5
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Columbus cdn

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nie znam wielkości pozycjii, ale widać trochę ich jest. W aliorze najmniejsza na walutach to 0,02 i od tego liczona jest prowizja. W mforex najmniejsza pozycja to 0,01, ale od niej prowizja to 1,00zł. Jeśli ktoś skalpuje to lepiej zająć pozycję 0,03 bo prowizja też około złotówki. W mfx min. prowizja to 1,00zł. Nie wiem jak z prowizjami u ciebie? Czy nie zjadają części zysku?
Pozdraawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ