Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Jak nie piszę, to znaczy nie mam czasu, bo zarobiony jestem...:564:
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

ninjaproject pisze:
02 kwie 2020, 20:45
Jak nie piszę, to znaczy nie mam czasu, bo zarobiony jestem...:564:
https://www.youtube.com/watch?v=H7wkolbYXnM :)

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Jak by kogoś interesowało to nagroda z konkursu właśnie została zrealizowana poprzez doładowanie konta Live, czyli jako tako na teraz są wiarygodni.
Jedynie czego żałuję to że jechałem na takim luzie, bo nie ładowałem się w trejdy na siłę które i tak w większej części przynosiły by zysk, przez co ostatecznie zostałem na 6-ym miejscu, mimo że realnie drugie bez problemu było do zajęcia. Obecnie system "Time Out" wyklucza ponowne branie udziału w tym samym konkursie przez następne 24 tygodnie.

Z informacji z życia to wróciłem z miasta, pod biedronką kilometrowa (dosłownie) kolejka emerytów. Podobno sie wykłucają z młodymi że od 10-tej do 12-tej tylko oni mogą zakupy robić, a Ci co przychodzą teraz mają pretensje o to że jakies dziwne zasady są wprowadzane. Chyba zacznę chodzić na zakupy nocami skoro godziny otwarcia się wydłużają
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

dzikson pisze:
03 kwie 2020, 14:30
Jak by kogoś interesowało to nagroda z konkursu właśnie została zrealizowana poprzez doładowanie konta Live, czyli jako tako na teraz są wiarygodni.
...
Nawet nie wiem o czym piszesz. Anomalia zrobiła jakiś konkurs? :D Główna nagroda to drzwiczki żeliwne? :D :D :D
Pozdrawiam i 3majcie się.
Edi dane o 14,30 nie ruszyły wykresu.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

krab29 pisze:
03 kwie 2020, 14:38
Nawet nie wiem o czym piszesz. Anomalia zrobiła jakiś konkurs? :D Główna nagroda to drzwiczki żeliwne? :D :D :D
Pozdrawiam i 3majcie się.
Edi dane o 14,30 nie ruszyły wykresu.
pisałem w środę, o tu;
dzikson pisze:
01 kwie 2020, 18:05
A na teraz muszę się pochwalić dzisiejszym wynikiem w konkursie 8) obecnie mam 5 miejsce (pierwsze 10 ma nagrodę hajsową) i o ile tego nie spieprzę to może uda się utrzymać pozycję w czołówce. Pozycja jaką obecnie trzymam to sell funt. Wynik zrobiony od godziny 11.00 z 1000 usd
I kij, nie mogę dodać załącznika.
Polak o nazwie BeFree;
https://www.contestfx.com/pl/contest-it ... e-Day/385/
edit. omyłka pisarska w nazwie :wink:
po kliknięciu w nazwe; BeFree można zobaczyć podgląd transakcji, obsuwę kapitału itp..
Klikając w link zobaczysz polaka na 6 miejscu co zgarnął tłuste 50$ :mrgreen:
Grałem na luzie bo mówię będą następne konkursy, a tu psikus, ale uczciwe podejście mają bo dają szanse większej grupie ludzi w ten sposób.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Dzikson, gratulacje :564: Będziemy świętować?
:idea: :idea: krab - szykujesz przyjęcie :idea: :idea: :568:

Straszno myśleć, co się w świecie dzieje :roll: Co ze starszymi, samotnymi, bezradnymi...
Więc z wymuszoną próbą uśmiechu, wklejam zdjęcia (bo już mogę) - psiaki też się od siebie trzymają z daleka 8)
Mój dżentelmen odmawia damie swej bliskości 8) Choćby nie wiem co 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dzikson - przepraszam, umknęło mi to. Nie wiedziałem o czym piszecie w ostatnich postach o jakimś konkursie.
Anomalia - na ostatnim zdjęciu widoczne nielegalne zgromadzenie, no chyba, że to interweniuje patrol i sypie 5000+. Uważaj bo za kolejne możesz "zarobić" od 8 do 12 lat.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

@Anomalia niezly mix masz w domu.. ja tylko 2 mam.. to nowofundland?
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Anomalia pisze:
03 kwie 2020, 14:53
Dzikson, gratulacje :564: Będziemy świętować?
:idea: :idea: krab - szykujesz przyjęcie :idea: :idea: :568:
Świętować możemy tylko jak ominiemy zakaz zgromadzeń? Od razu co kto pije (lub je, bo ja wole zjeść niż alko pić :d )
Anomalia pisze:
03 kwie 2020, 14:53
Straszno myśleć, co się w świecie dzieje :roll: Co ze starszymi, samotnymi, bezradnymi...
Więc z wymuszoną próbą uśmiechu, wklejam zdjęcia (bo już mogę) - psiaki też się od siebie trzymają z daleka 8)
Mój dżentelmen odmawia damie swej bliskości 8) Choćby nie wiem co 8)
Świetny wypad. Jeden dżentelmen należy Do Ciebie czy cała gromada? Ja nie mam kompadresów na spacery dla naszego małego fafika a jest chętny do zabaw z innymi
krab29 pisze:
03 kwie 2020, 15:15
Dzikson - przepraszam, umknęło mi to. Nie wiedziałem o czym piszecie w ostatnich postach o jakimś konkursie.
luzik :564: Mam teraz rozkminę jak rozdysponować nagrodą. Odejmując butelkę don perignon (mam nadzieję że z 2006r wystarczy?) oraz Louis Roederer Cristal z tego samego roku abyśmy po'świętowali + jakieś przekąski zostanie się jeszcze na wariacje na forexie 8)
qduaty pisze:
03 kwie 2020, 18:06
@Anomalia niezly mix masz w domu.. ja tylko 2 mam.. to nowofundland?
Ja mam jednego psa i kota i czasem myślę że zwariuje przy nich, a kot wymaga dużo mniej uwagi niż pies więc macie dużo cierpliwości albo bardzo spokojne zwierzaki.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Obrazek
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

ODPOWIEDZ