Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

@Anomalia muszę ci się do czegoś przyznać. Od początku koronki zarobiłem więcej niż kiedyś utopilem. Chyba rzucam to na trochę.
3majcie się. Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

dzikson pisze:
01 kwie 2020, 16:15
Można to gdzieś znaleźć? Wnerwiają mnie takie rzeczy.Czy szerzenie takich głupot nie podlega pod nowo powstałe paragrafy???
Można, tak jak pisałam na stronie telewizji Trwam - ale linkować nie będę, nie chcę.
Na marginesie (choć nie wiem, co to za portal i na ile wiarygodny):
https://ekai.pl/kul-reaguje-na-wypowied ... nawirusie/
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

krab29 pisze:
01 kwie 2020, 16:54
@Anomalia muszę ci się do czegoś przyznać. Od początku koronki zarobiłem więcej niż kiedyś utopilem. Chyba rzucam to na trochę.
3majcie się. Pozdrawiam
Spoko, nikomu nie powtórzę 8)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

nieudacznik pisze:
01 kwie 2020, 16:46
Wszystko to pięknie. Czeka nas straszny okres, oby nie. Pewne rzeczy mnie przerażają. Niemcy maja 15k respiratorów, teraz na gwałt domawiają 10k i bardzo się boją, że to może nie wystarczyć. My mamy 1300 respiratorów i podobno jesteśmy znakomicie przygotowani na każdą ewentualność. Ale straszny zdrowotnie czas szybko przeminie. Pozostanie spalona ziemia, zrujnowana gospodarka i zdemolowany budżet. Można będzie wtedy dalej pisać pompatyczne teksty o człowieczeństwie, dobroci i uczciwości. Ale będzie można też trochę zarobionej kasy przeznaczyć na jakiś dom dziecka, który będzie w dramatycznej sytuacji czy jakieś schronisko dla zwierząt. To będzie dla nas czas próby, wtedy dopiero będziemy się mogli przekonać ile tak naprawdę jesteśmy warci...
Chłopaku szanuje Cię za to co piszesz.. Ale mało kto myśli takimi kategoriami żeby dać coś od siebie słabszym gdy w życiu zaczyna iść lepiej. Od dawna rozmawiam z ludźmi na ten temat i wśród kilku milionerów którzy głównie dorobili się na machlojach nikt nie chciał ze mną rozwinąć tematu. I nie że oczekiwałem czegoś, tylko luźna rozmowa, ale bez jakiegokolwiek zainteresowania..

Sam mam nadzieje niedługo postawić stronę i chce IB'ekować, a cały zysk od inwestorów będzie przekazywany na wybrane wspólnie cele charytatywne. Myślę jeszcze nad formą dokładania ze swoich własnych inwestycji do tych z IB, ale na to jeszcze czas.
Anomalia pisze:
01 kwie 2020, 17:01
Można, tak jak pisałam na stronie telewizji Trwam - ale linkować nie będę, nie chcę.
dzięki, sprawdzę.
A na teraz muszę się pochwalić dzisiejszym wynikiem w konkursie 8) obecnie mam 5 miejsce (pierwsze 10 ma nagrodę hajsową) i o ile tego nie spieprzę to może uda się utrzymać pozycję w czołówce. Pozycja jaką obecnie trzymam to sell funt. Wynik zrobiony od godziny 11.00 z 1000 usd
I kij, nie mogę dodać załącznika.
Polak o nazwie BeFree;
https://www.contestfx.com/contest-item/ ... 1580305706
edit. omyłka pisarska w nazwie :wink:
po kliknięciu w nazwe; BeFree można zobaczyć podgląd transakcji, obsuwę kapitału itp..
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2020, 18:31 przez dzikson, łącznie zmieniany 2 razy.
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Anomalia pisze:
01 kwie 2020, 17:52
krab29 pisze:
01 kwie 2020, 16:54
@Anomalia muszę ci się do czegoś przyznać. Od początku koronki zarobiłem więcej niż kiedyś utopilem. Chyba rzucam to na trochę.
3majcie się. Pozdrawiam
Spoko, nikomu nie powtórzę 8)
Bez urazy 8)
Po co głupie przechwałki DayTrading-owe, - jeżeli masz taką potrzebę wystarczy DetailedStatement i polecą same pochwały :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Ja myślę że krab nie napisał tego w kontekście przechwałki, a jedynie (z mojej perspektywy pamiętając jaką obsuwę kapitału miał wcześniej) napisał o tym że dobrze mu się rok zaczął w porównaniu do wcześniejszych nietrafionych trejdów które czasem nawet z bólem odrabiał.. Chyba że źle zinterpretowałem to popraw mnie krabie
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

dzikson pisze:
01 kwie 2020, 18:05
A na teraz muszę się pochwalić dzisiejszym wynikiem w konkursie 8) obecnie mam 5 miejsce (pierwsze 10 ma nagrodę hajsową) i o ile tego nie spieprzę to może uda się utrzymać pozycję w czołówce. Pozycja jaką obecnie trzymam to sell funt. Wynik zrobiony od godziny 11.00 z 1000 usd
I kij, nie mogę dodać załącznika.
Polak o nazwie BeFree;
https://www.contestfx.com/contest-item/ ... 1580305706
edit. omyłka pisarska w nazwie :wink:
po kliknięciu w nazwe; BeFree można zobaczyć podgląd transakcji, obsuwę kapitału itp..
Nieśmiało chciałam zaproponować, abyśmy wszyscy tu na statku chwycili w dłoń pompony czirliderskie i głośno Ci kibicowali, ale obawiam się o wątrobę kraba :roll: :lol: Brawo!

Powiedzieć, że się wiedzie to spoko rzecz, zwłaszcza tu - mam nadzieję, że wszyscy się cieszą z sukcesów współrejsowiczów :564:
Swoją drogą, to co napisałeś nieudaczniku o pomaganiu uświadomiło mi, że znaczna część z nas to robi w realu - mam w tej kwestii przypuszczenie graniczące z pewnością.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

dzikson pisze:
01 kwie 2020, 18:21
Ja myślę że krab nie napisał tego w kontekście przechwałki, a jedynie (z mojej perspektywy pamiętając jaką obsuwę kapitału miał wcześniej) napisał o tym że dobrze mu się rok zaczął w porównaniu do wcześniejszych nietrafionych trejdów które czasem nawet z bólem odrabiał.. Chyba że źle zinterpretowałem to popraw mnie krabie
Widzisz nie mam problemu by powiedzieć przepraszam :!:
życzę 10 x więcej powiększenia depozytu , ale taki wpis akurat w TYM :!: dzienniku IMO nie pasuje :cry:
Być może się mylę :?:
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2020, 20:48 przez Andreasgp, łącznie zmieniany 1 raz.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Andreasgp pisze:
01 kwie 2020, 18:55
dzikson pisze:
01 kwie 2020, 18:21
Ja myślę że krab nie napisał tego w kontekście przechwałki, a jedynie (z mojej perspektywy pamiętając jaką obsuwę kapitału miał wcześniej) napisał o tym że dobrze mu się rok zaczął w porównaniu do wcześniejszych nietrafionych trejdów które czasem nawet z bólem odrabiał.. Chyba że źle zinterpretowałem to popraw mnie krabie
Widzisz nie mam problemu by powiedzieć przepraszam :!:
życzę 10 x więcej powiększenia depozytu , ale taki wpis akurat w TYM :!: dzienniku IMO nie pasuje :cry:
Dziękuję, Andresgp, że zwracasz uwagę na takie rzecz :564:
Cieszę się z sukcesów Was wszystkich! Zresztą, gdzie się pochwalić albo pożalić jak nie tu?
Kolejna rzecz wspólna rejsowiczów - nie mają oporów (w większości) by powiedzieć "przepraszam". Fajne to!!!

Czytaliście, że Świeżak skończył z demo i gra w realu?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Anomalia pisze:
01 kwie 2020, 18:40
Nieśmiało chciałam zaproponować, abyśmy wszyscy tu na statku chwycili w dłoń pompony czirliderskie i głośno Ci kibicowali, ale obawiam się o wątrobę kraba :roll: :lol: Brawo!

Powiedzieć, że się wiedzie to spoko rzecz, zwłaszcza tu - mam nadzieję, że wszyscy się cieszą z sukcesów współrejsowiczów :564:
Swoją drogą, to co napisałeś nieudaczniku o pomaganiu uświadomiło mi, że znaczna część z nas to robi w realu - mam w tej kwestii przypuszczenie graniczące z pewnością.
Dziękuję, ale na dziś kończę chyba bo jestem zmęczony jak bym z dwie tony węgla przerzucił. Patrząc na konkurencje obawiam się że mnie wyprzedzą, ale widząc że bez napinki z piątego wskoczyłem na 4 miejsce (praktycznie nic nie robiąc) daje cień szansy że pazerność wygra z rozsądkiem i się utrzymam.
Andreasgp pisze:
01 kwie 2020, 18:55
Widzisz nie mam problemu by powiedzieć przepraszam :!:
cenię ludzi za to że nie boją się używać takich słów. Osobiście tego nie rozumiem, bo to tylko (i AŻ) słowa, a niektórym przez gardło nie przechodzą..
Anomalia pisze:
01 kwie 2020, 19:19
Czytaliście, że Świeżak skończył z demo i gra w realu?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ja gdzies w DT jakiś czas temu czytałem że....... że rezygnuje z gry na FX i zabiera się za akcje. Kupić-> zapomnieć (lub jak on napisał przetrzymać kilka lat) -> zarobić.
Pisał z chyba małą frustracją że to ciężki kawałek i regularnie mało kto da się z tego utrzymać, więc to co piszesz jest ciekawe :)
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

ODPOWIEDZ