DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
30 mar 2020, 12:16
XAB pisze:
30 mar 2020, 12:00

kermit
dalbys jakis obraz edka moze ty cos jasniej to widzisz niz ja
wiadomo krotka pilka mnie raczej interesuje :(
rope kupowales czy jeszcze czekasz?
na edka nie mam nic nowego. Co do ropy to długoterminowo jestem zapakowany na duzym koncie i nie dotykam aż do 40$, natomiast krotsze mniejsze strzaly na ropie robie w obie strony w zaleznosci jak sie cos wyrysuje. Obecnie gram pod to co pokazałem w nocy. Sadze ze jesli maja leciec dalej w dol nawet do 15$ to powinni najpierw nabrac rozpedu i przetestowac od dołu strefe 27-29$
ok czyli spoko bo zalozenie mam w sumie podobne
i mimo iz widze ze moze na te 1,15 spasc to lke bede mial juz na ten tzw zasss czyli na dluzej nawet jakby te 27 przynajmniej zrobili to straznika zostawie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Zwiastun pisze:
30 mar 2020, 12:13
Tak się zastanawiam. Były już w historii różne ataki na waluty. Słynny atak na funta. Ale i na inne waluty. Nie myśleliście o tym, że silny dolar nie jest na rękę USA bo czyni ich towary droższymi. Zastanawiam się ile drukowanych dolarów FED przeznaczy na kupno Euro i innych walut, żeby osłabić dolca. :idea:
powtarzasz o tej drukarce usa ale i drukuja tez eurolandia cally czas
o tym wiesz :?:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Bemowo1 pisze:
30 mar 2020, 12:23

Uważaj Żaba na rolowania, one dają porządnie w kość
zawsze wiadomo wcześniej jak duze będzie rolowanie i kiedy będzie. Nie jest to żadna tajemna wiedza przecież
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

XAB pisze:
30 mar 2020, 12:11
Bemowo1 pisze:
30 mar 2020, 12:08
Wreszcie mogę fotki załączać,

Edek nie mogłem pokazać wcześniej ale wspominałem o suficie
to dawaj te rope bo jestem ciekaw ile elek tam nawaliles czy mniej niz ja na glownym
czy tyle samo :)
Ropa, u mnie bardzo zachowawczo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Kermit pisze:
30 mar 2020, 12:28
Bemowo1 pisze:
30 mar 2020, 12:23

Uważaj Żaba na rolowania, one dają porządnie w kość
zawsze wiadomo wcześniej jak duze będzie rolowanie i kiedy będzie. Nie jest to żadna tajemna wiedza przecież
Tylko zaczynasz hedgować i pierdolnik się robi

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Bemowo1 pisze:
30 mar 2020, 12:23
Kermit pisze:
30 mar 2020, 12:16
XAB pisze:
30 mar 2020, 12:00

kermit
dalbys jakis obraz edka moze ty cos jasniej to widzisz niz ja
wiadomo krotka pilka mnie raczej interesuje :(
rope kupowales czy jeszcze czekasz?
na edka nie mam nic nowego. Co do ropy to długoterminowo jestem zapakowany na duzym koncie i nie dotykam aż do 40$, natomiast krotsze mniejsze strzaly na ropie robie w obie strony w zaleznosci jak sie cos wyrysuje. Obecnie gram pod to co pokazałem w nocy. Sadze ze jesli maja leciec dalej w dol nawet do 15$ to powinni najpierw nabrac rozpedu i przetestowac od dołu strefe 27-29$
Uważaj Żaba na rolowania, one dają porządnie w kość
kurna
2016 rok, trejd wti, wykres u/p
co to za wykopki?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dolary
koniec mca blisko
musza czerwona linie wywalic zapraszam
https://iv.pl/image/GrsGX92
///////////////////////////////////////////////////
bemowo ok co do ropki
ja tez jeszcze nie za mocno ale 4 ele mam
mysle ze z ropa bo wyraznie sie czaja to jak zrobia walec w dół to b,szybko i bardzo mocno
takze z Lkami ostrorozna i umiejetnie :?: :?: :?:
dolce tak z dluzszej
https://iv.pl/image/GrsGv9T
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

XAB pisze:
30 mar 2020, 12:27
Zwiastun pisze:
30 mar 2020, 12:13
Tak się zastanawiam. Były już w historii różne ataki na waluty. Słynny atak na funta. Ale i na inne waluty. Nie myśleliście o tym, że silny dolar nie jest na rękę USA bo czyni ich towary droższymi. Zastanawiam się ile drukowanych dolarów FED przeznaczy na kupno Euro i innych walut, żeby osłabić dolca. :idea:
powtarzasz o tej drukarce usa ale i drukuja tez eurolandia cally czas
o tym wiesz :?:
Fizycznej kapuchy jest tylko 60 mld reszta to druk pod skup papierów wartościowych .
Tak wiec scenerio jest takie ze USD się umocni na maksa . Natomiast może być tak
ze EUR zniknie z powierzchni ziemi lub pójdzie pod wymianę na waluty narodowe
drukowane w każdym kraju UE która może przestać istnieć.
USA z tej sytuacji mogą wyjść najszybciej z sytuacji kryzysowej
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

El Primo
Gaduła
Gaduła
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: El Primo »

Bemowo1 pisze:
30 mar 2020, 12:17
Sp 500,

Przepraszam za stwierdzenie, Ameryko czekamy na więcej trupów. Ekonomia wzięła górę, nad życiem
:shock:

Awatar użytkownika
mjj48003
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:28

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.03.2020

Nieprzeczytany post autor: mjj48003 »

cugan pisze:
30 mar 2020, 13:47
XAB pisze:
30 mar 2020, 12:27
Zwiastun pisze:
30 mar 2020, 12:13
Tak się zastanawiam. Były już w historii różne ataki na waluty. Słynny atak na funta. Ale i na inne waluty. Nie myśleliście o tym, że silny dolar nie jest na rękę USA bo czyni ich towary droższymi. Zastanawiam się ile drukowanych dolarów FED przeznaczy na kupno Euro i innych walut, żeby osłabić dolca. :idea:
powtarzasz o tej drukarce usa ale i drukuja tez eurolandia cally czas
o tym wiesz :?:
Fizycznej kapuchy jest tylko 60 mld reszta to druk pod skup papierów wartościowych .
Tak wiec scenerio jest takie ze USD się umocni na maksa . Natomiast może być tak
ze EUR zniknie z powierzchni ziemi lub pójdzie pod wymianę na waluty narodowe
drukowane w każdym kraju UE która może przestać istnieć.
USA z tej sytuacji mogą wyjść najszybciej z sytuacji kryzysowej
Tutaj możesz mieć rację. Nie widzę pozytywnego scenariusza dla całej strefy EURO. Włochy i Hiszpania nie podniosą się po takim ciosie, sytuacja z koronawirusem na ten moment jest tam nie do odratowania. Cały sezon turystyczny stracony. Dla obu krajów turystyka to ponad 10% rocznego PKB. Oba kraje już wcześniej miały nieciekawą sytuację związaną z zadłużeniem i bezrobociem. Greków udało się odratować. Hiszpania i Włochy to za duże gospodarki - gdy one padną poleci cała UE, a o EURO będziemy mówić jedynie w czasie przeszłym.
Forex jest jak g... na kole - raz na górze, raz na dole.

Zablokowany