Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

ninjaproject pisze:
27 mar 2020, 20:40
Lol, chyba znam tego Jasia!
Pożyczył piłę łańcuchową na pół godziny...
To było już chyba z pół roku temu.
buhahaha :d ale dałeś :lol:
jaka cienka czasem linia może być między dobrymi a złymi intencjami
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: cajto »

@dzikson - pozostanę jednak przy swoim zdaniu.
Gdzieś tam ludzie są mniej pruderyjni, bardziej otwarci w sprawach osobistych. Mnie to czasem nie obchodzi, niekiedy bawi lub czasem pozostawia niesmak. W jakimś stopniu szanuję jednak ich wybór, skoro chcecie o tym rozmawiać publicznie, ok, wasze życie, wasza sprawa. Ale wymagam też poszanowania dla swojego wyboru i nie jest to spowodowane wstydem czy szwindlem, po prostu takie mam zasady.
I na pewno nie czuję się gorszy ani zacofany.

Co do Polaków na Zachodzie... w niejednym kraju pracowałem i niestety za naszych rodaków częściej było mi wstyd, niż czułem powód do dumy.
Wybijająca się cecha - pijaństwo.
Pijemy po k...wie, aż nam się film urwie, do tego burdy, chamstwo, czasem złodziejstwo. Jak mój znajomy (Polak) kiedyś nas określił: jak psy spuszczone z łańcucha.
Lata temu pracowałem przy zbiorach w UK, najwięcej było Bułgarów, Rumunów i Polaków. Tamci potrafili zrobić imprezę na kilkadziesiąt osób, popić, pośpiewać, pożartować i ok. Kumpel zrobił "imprezę" na trzy osoby - wywalił grzejnik, uszkodził gniazdko, rozpirzył ścianę w kontenerze i pobił się z ziomusiami.
Pytam go "Jarek, co ci odwaliło?"
On mi na to: "Mówiłem, że pod DeLuxa nie piję", a tamten akurat to postawił...
:roll: :roll: :roll:
ninjaproject pisze:
27 mar 2020, 19:34
Tak nawiasem, to DSWS działa tak samo jak zawsze.
ninjaproject pisze:
27 mar 2020, 20:27
Tak też działa!
Dadas, przypominam ci, że to nie jest wątek dla początkujących.
Wrzuć coś pre factum z opisem jak ty to widzisz, bo tak po fakcie... może u siebie na grupie, ale tutaj to nie błyśniesz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

cajto pisze:
27 mar 2020, 21:55
ninjaproject pisze:
27 mar 2020, 19:34
Tak nawiasem, to DSWS działa tak samo jak zawsze.
ninjaproject pisze:
27 mar 2020, 20:27
Tak też działa!
Dadas, przypominam ci, że to nie jest wątek dla początkujących.
Wrzuć coś pre factum z opisem jak ty to widzisz, bo tak po fakcie... może u siebie na grupie, ale tutaj to nie błyśniesz.
Codziennie streamuję na żywo wszystko na moim serwerze na Discord.
Codziennie też nagrywam podsumowanie dnia, w dwóch językach.
I co tydzień przegląd tygodnia.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Kolejny weekend krypto jebuo w dół po wzrostach indeksow w tygodniu.. kolejny raz w nocy - kolejny raz nie do wylapania..

@cajto
Każdy ma swoje zdanie i ja to szanuję, ale przyznasz chyba że odpowiedź taka jak Twoja jest lepsza niż żadna :)

I jak najbardziej zgadzam się z przedmówca - polacy boja/wstydza się rozmawiać o finansach.. a już przyznać się do błędu to w ogóle nie ma opcji.. patrz DT - tam nikt nie traci :D
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 738
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

qduaty pisze:
28 mar 2020, 07:42
Kolejny weekend krypto jebuo w dół po wzrostach indeksow w tygodniu.. kolejny raz w nocy - kolejny raz nie do wylapania..
@cajto
Każdy ma swoje zdanie i ja to szanuję, ale przyznasz chyba że odpowiedź taka jak Twoja jest lepsza niż żadna :)
I jak najbardziej zgadzam się z przedmówca - polacy boja/wstydza się rozmawiać o finansach.. a już przyznać się do błędu to w ogóle nie ma opcji.. patrz DT - tam nikt nie traci :D
W dziale DT jest problem z "narcystycznimi" osobowościami mających..... (każdy dopisze swoją opinie) ....................
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Fajny ten Rejs.
W dzisiejszym świecie, zwłaszcza w necie, aż nie do uwierzenia, że ludzie umieją rozmawiać ze sobą jak ludzie, na trudne tematy także.
Dziękuję Wam wszystkim!
Wstawiłabym zdjęcie oddające więcej, niż słowa, ale nie można plików załączać teraz :(

Przyznać się do błędu to żaden wstyd, ale okłamywać siebie lub w błędzie uparcie tkwić to jest prosty przepis na przegraną.

Moje miasto jest puste.... Po ulicach jeździ policja. Słońce świeci jak normalnie i kwitną fiołki, życie idzie swoją drogą. Tylko jakoś tak bez nas idzie...

Dobrego dnia, współrejsowicze, doceniajmy całym sobą to, co mamy.
Słońce i fiołki też.
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Nawzajemnie ;))
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Jak tam u Was, qduaty?
W tym cywilizowanym kraju?
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Raj dla kierowców 8)
Puste drogi. Puste miasta. Puste sklepy..
Podsumowując: ten sam cyrk tylko z lewej strony ;)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Anomalia pisze:
28 mar 2020, 11:59
Fajny ten Rejs.
W dzisiejszym świecie, zwłaszcza w necie, aż nie do uwierzenia, że ludzie umieją rozmawiać ze sobą jak ludzie, na trudne tematy także.
Dziękuję Wam wszystkim!
Wstawiłabym zdjęcie oddające więcej, niż słowa, ale nie można plików załączać teraz :(

Przyznać się do błędu to żaden wstyd, ale okłamywać siebie lub w błędzie uparcie tkwić to jest prosty przepis na przegraną.

Moje miasto jest puste.... Po ulicach jeździ policja. Słońce świeci jak normalnie i kwitną fiołki, życie idzie swoją drogą. Tylko jakoś tak bez nas idzie...

Dobrego dnia, współrejsowicze, doceniajmy całym sobą to, co mamy.
Słońce i fiołki też.
Hmm... może jakiś mały poradnik jak wstawiać zdjęcia :?: :D

Od kilku lat teren podwórka w okolicy lip został zaanektowany przez kowale tramwajarze, w takie dni jak dziś (ciepło i słonecznie) wylegają tłumnie na spacering, plażing i sexing 8)
Chyba mają gdzieś kwarantannę i zakaz masowych zgromadzeń :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ