DayTrading: Piątek 20.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Zwiastun pisze:
22 mar 2020, 20:46
mario_M pisze:
22 mar 2020, 17:50
Boris Jonshon z UK chciał dobrze: puścić w samopas i niech nastąpi naturalna selekcja, szybko bo w 21 dni wszyscy się zarażą i problem zniknie
80% bez objawowo go przechodzi - to jest jedna wielka ściema z tym wirusem
dane z Włoch mówią jasno - jest łagodniejszy od zwykłej grypy
https://stooq.pl/n/?f=1343206

do polityków musiały pójść koperty z nowymi kontami numerycznymi - nie ma innego wytłumaczenia!
Oczywiście, że to jest ściema. Tylko, ze mamy tzw. polityczną poprawność. Znajdźcie teraz polityka, który to odkręci. Z drugiej strony taki miesiąc przestoju to może być tragedia. Bezrobocie UP. Wpływy z podatków w dół. Pensje w dół. Itd. Koło się kręci. Ciężko to będzie odkręcić, ale przecież trzeba. Z drugiej strony może właśnie chodzi o wywołanie mega kryzysu. Bo zgodnie z tym kółkiem, produkcja w dół, stopy w dół = hiperinflacja = długi spłacą się same :lol: :lol:

Może warto brać kredyty (mając zabezpieczenie, przy dużej inflacji spłacą się jak za Gierka 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
A dlaczego ma to iść do przodu a nie do tyłu ?
Wszyscy tracą.Wszystko leci w dol. Wszystko
staje się tańsze .Tym samym mniej potrzeba
pieniędzy na życie.W wyniku koronowirusa
zamknięte są sklepy fabryki .Potrzeby ludzkie
są na przeżycie .Świat staje się tańszy.
Swiat może podzielić swoje kłopoty na wszystkich
po równo lub proporcjonalnie
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Zwiastun pisze:
22 mar 2020, 20:33
krab29 pisze:
22 mar 2020, 20:15
El Primo pisze:
22 mar 2020, 19:51


Oooo to dax w górę 🤔
Pytanie z artykułu: Po co szczepiła się na pneumo? Why????
Może dlatego, że wirus dokonuje sporych zniszczeń w płucach. I te zniszczenia (rany) to istna atrakcja dla bakterii. Stąd dobre efekty w leczeniu daje mieszanka najpierw leków przeciwwirusowych a potem antybiotyków. Z tego co wiem, pneumokoki to bakterie. Dobrze być zaszczepionym...
I właśnie tak kombinuję jak ty :!: :564: :564: :564: Cuś wie czego my nie wiemy :569:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

krab29 pisze:
22 mar 2020, 21:18
Zwiastun pisze:
22 mar 2020, 20:33
krab29 pisze:
22 mar 2020, 20:15

Pytanie z artykułu: Po co szczepiła się na pneumo? Why????
Może dlatego, że wirus dokonuje sporych zniszczeń w płucach. I te zniszczenia (rany) to istna atrakcja dla bakterii. Stąd dobre efekty w leczeniu daje mieszanka najpierw leków przeciwwirusowych a potem antybiotyków. Z tego co wiem, pneumokoki to bakterie. Dobrze być zaszczepionym...
I właśnie tak kombinuję jak ty :!: :564: :564: :564: Cuś wie czego my nie wiemy :569:
Za pare dni napisza ze zmarla na korone, a ona poprostu spier.... na bahamy zniknie z zycia publicznego i zostawi ten caly burd.. ktory zrobila.... 8)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
22 mar 2020, 21:18

I właśnie tak kombinuję jak ty :!: :564: :564: :564: Cuś wie czego my nie wiemy :569:
Za to my wiemy żeby nie zbliżać się do tych którzy są zarażeni, a ona nie wiedziala
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kermit pisze:
22 mar 2020, 21:44
krab29 pisze:
22 mar 2020, 21:18

I właśnie tak kombinuję jak ty :!: :564: :564: :564: Cuś wie czego my nie wiemy :569:
Za to my wiemy żeby nie zbliżać się do tych którzy są zarażeni, a ona nie wiedziala
A ten był szybszy !
https://telewizjarepublika.pl/tusk-na-k ... 93154.html
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Zwiastun
Gaduła
Gaduła
Posty: 284
Rejestracja: 21 lut 2012, 12:00

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Zwiastun »

cugan pisze:
22 mar 2020, 21:08
Zwiastun pisze:
22 mar 2020, 20:46
mario_M pisze:
22 mar 2020, 17:50
Boris Jonshon z UK chciał dobrze: puścić w samopas i niech nastąpi naturalna selekcja, szybko bo w 21 dni wszyscy się zarażą i problem zniknie
80% bez objawowo go przechodzi - to jest jedna wielka ściema z tym wirusem
dane z Włoch mówią jasno - jest łagodniejszy od zwykłej grypy
https://stooq.pl/n/?f=1343206

do polityków musiały pójść koperty z nowymi kontami numerycznymi - nie ma innego wytłumaczenia!
Oczywiście, że to jest ściema. Tylko, ze mamy tzw. polityczną poprawność. Znajdźcie teraz polityka, który to odkręci. Z drugiej strony taki miesiąc przestoju to może być tragedia. Bezrobocie UP. Wpływy z podatków w dół. Pensje w dół. Itd. Koło się kręci. Ciężko to będzie odkręcić, ale przecież trzeba. Z drugiej strony może właśnie chodzi o wywołanie mega kryzysu. Bo zgodnie z tym kółkiem, produkcja w dół, stopy w dół = hiperinflacja = długi spłacą się same :lol: :lol:

Może warto brać kredyty (mając zabezpieczenie, przy dużej inflacji spłacą się jak za Gierka 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:
A dlaczego ma to iść do przodu a nie do tyłu ?
Wszyscy tracą.Wszystko leci w dol. Wszystko
staje się tańsze .Tym samym mniej potrzeba
pieniędzy na życie.W wyniku koronowirusa
zamknięte są sklepy fabryki .Potrzeby ludzkie
są na przeżycie .Świat staje się tańszy.
Swiat może podzielić swoje kłopoty na wszystkich
po równo lub proporcjonalnie
Pełna zgoda. Żyjemy w przekonaniu, że ciągły wzrost gospodarczy jest konieczny. Skutek jest taki, że pracujemy po kilkanaście godzin dziennie lub zarabiamy grosze. Po to, żeby kupić rzeczy, które nie są nam potrzebne. Ale - przejście do tego o czym mówisz - to ta rewolucja, którą zawarłem między wierszami. A ci co mogą najbardziej na niej stracić łatwo nie odpuszczą. Poza tym, właściwie każda rewolucja bywa poprzedzona konkretną wojną. I tego osobiście się obawiam. Jedyna szansa to zakończyć tą szopkę w ciągu miesiąca.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Słuchajcie. Jest źle.. Znikły wysztkie oferty etanolu z allegro. To jest ostatnia działająca aukcja. Wkrótce możecie płacić tyle za litr.. . Dokupiłem 2 baniaki: https://allegro.pl/oferta/spirytus-rekt ... 9088783215 Mam nadzieje , że admin zrozumie tą reklame. Tu chodzi o życie..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zwiastun
Gaduła
Gaduła
Posty: 284
Rejestracja: 21 lut 2012, 12:00

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Zwiastun »

OK. Zdążyłem przyskalpować na SP500. Teraz wiszą. Zakładam, że Azja spadnie więc otworzyłem S na AUDJPY i AUSUSD oraz GBPJPY. Uważam, że będą jeszcze sprawdzać ostatnie dołki. Może już w nocy. I może pójdą jeszcze niżej.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Świeżak44 pisze:
22 mar 2020, 23:23
Słuchajcie. Jest źle.. Znikły wysztkie oferty etanolu z allegro. To jest ostatnia działająca aukcja. Wkrótce możecie płacić tyle za litr.. . Dokupiłem 2 baniaki: https://allegro.pl/oferta/spirytus-rekt ... 9088783215 Mam nadzieje , że admin zrozumie tą reklame. Tu chodzi o życie..
Denaturat tańszy za 5 literków 80 zł i 1volt więcej nieskażony.
Jest na Allegro
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Zablokowany