DayTrading: Środa 11.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
dreptak
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 03 wrz 2019, 12:44

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: dreptak »

wtioil133011032010.PNG
aleksandrowicz pisze:
11 mar 2020, 13:40
ktoś podkupuje wti oil
@aleksandrowicz

to jest screen mniej wiecej z czasu Twojego posta ,roznica w cenie spowodowana ,ze to jest kontrakt a nie rynek spot

na gorze widzisz ,ze nie bylo zainteresowania ,maly wolumen i potem jak wyszlo na ten poziom szybko on zostal sprzedany

wykres footprint wiec na kazdyn poziomie widac co sie dzialo

bez podgladu na wolumen mozna latwo tracic pieniadze

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

sp500 to m5 wykres i gram na sporo wyzej niz 2800
tez cos tam jedynkami skubie by nie wypasc z wprawy i tez dt
https://iv.pl/image/GrW6m0E
1lka :D straz byc musi
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Invest cuffs odwolane jakby ktos pytal
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
11 mar 2020, 14:55
sp500 to m5 wykres i gram na sporo wyzej niz 2800
tez cos tam jedynkami skubie by nie wypasc z wprawy i tez dt
https://iv.pl/image/GrW6m0E
1lka :D straz byc musi
eur/dol
punktuje gre na spadamy

https://iv.pl/image/GrW6g01
straz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Niestety nie umiem już grać na złocie. Chodzi jakoś inaczej niż przed wirusem.. Nie ma korelacji z indekasami takiej jak była.. Trzeba będzie zmniejszyć pozycje i od nowa się nauczyc.. Świeczki też mylą. :evil: Cały zysk z wczoraj przewaliłem szukając okazji do L :evil: :evil:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

navik pisze:
11 mar 2020, 14:33
cugan pisze:
11 mar 2020, 10:50
Na drogach w kraju masa Policji .
Cos mi się zdaje ze Duda dziś ogłosi
STAN WYJĄTKOWY
Na granicy z Niemcami po polskiej stronie oczywiście !! ( Zgorzelec ) rozstawiony jest cały „ cyrk” służb mundurowych: Straż pożarna , policja , straż graniczna, służba celno- skarbowa, sanepid itp itd ...i zrobione jest zwężenie na autostradzie do jednego pasa ruchu ( lewego) a sa tylko dwa pasy ruchu :idea: . Na prawym pasie ruchu jest usypana „ kupa” piasku żeby nie można było nim jeździć w ogóle ! ( co przy obecnym natężeniu ruchu spowoduje wielokilometrowe korki szczególnie w czwartek i piątek ) . Nad tym całym cyrkiem na tablicy świetlnej wyświetla się napis : „KONTROLA SANITARNA „ :lol:

Co ciekawe, nikt nikogo nie kontrolował i stał tylko ten cały cyrk i blokował i blokuje autostradę ...jest moc :lol:

Edit . Mając na uwadze ostatnio nagłaśniane i wprowadzone w życie „ nowe” przepisy ruchu drogowego dotyczące jazdy na suwak i korytarz życia to blokada autostrady do jednego pasa ruchu jest delikatnie mówiąc bezsensem :!: ...ale walka z wirusem jest widoczna - BRAWO NASI :!: :lol:
Navik, jak z Niemiec wróciłeś to na pewno jesteś już zarażony! :shock:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
11 mar 2020, 15:16
XAB pisze:
11 mar 2020, 14:55
sp500 to m5 wykres i gram na sporo wyzej niz 2800
tez cos tam jedynkami skubie by nie wypasc z wprawy i tez dt
https://iv.pl/image/GrW6m0E
1lka :D straz byc musi
eur/dol
punktuje gre na spadamy

https://iv.pl/image/GrW6g01
straz
edek
ja bp
80 pipsow dodatkowo wyraznie mnie satyslakcjonuje
reszta dla pazernych i bardziej ambitnych
https://iv.pl/image/GrW7CWr
za bardzo przeciagaja i wzrokowo mi cos nie pasuje :shock:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Świeżak44 pisze:
11 mar 2020, 15:53
Niestety nie umiem już grać na złocie. Chodzi jakoś inaczej niż przed wirusem.. Nie ma korelacji z indekasami takiej jak była.. Trzeba będzie zmniejszyć pozycje i od nowa się nauczyc.. Świeczki też mylą. :evil: Cały zysk z wczoraj przewaliłem szukając okazji do L :evil: :evil:
Wg mnie na GOLD trzeba grac na S aż się zwali poniżej 1600
Tam można zamykać pozycje .Swap przy S jest dodatni
Ja ustawiłem TP na 1570
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Świeży ja w Niemczech jestem przynajmniej raz w tygodniu i jakoś jeszcze dycham ( za tydzień będę w Belgii) jak nie zamkną autostrad i granic ... :idea: :lol:

Enylej ....chętnie poddam sie kwarantannie dwutygodniowej lub dłuższej bo w spiżarni mam kilka litrow spirytusu, nalewek , wina i tego typu specyfiki , których nie mam kiedy wypróbować ze względu na prace jaka wykonuje. A dezynfekcja ( doustna) to ważna rzecz przecież :lol: :564:

Edit . Tak . Napewno jestem juz zarażony . Tam w Niemczech widziałem jak koronowirus chodził czwórkami po każdym chodniku , skrzyżowaniu dróg jak mrówki w mrowisku ....normalnie regularne oddziały wirusa ...legiony :lol:

Świeży ....zdrowy rozsądek to podstawa . Nie wydaje Ci sie ?
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

EU WE w LONG 1,1290
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Zablokowany