DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Sinus pisze:
20 lut 2020, 15:23


Lubię twój spokój. Chyba masz duże Depo. Małe Depo dużo nerwów 😀😀
to nie do konca jest tak. Wszystko IMO zalezy od tego do czego Ci ten forex potrzebny. Jeśli na dodatkowe pare złotych do pensji to i male depo nie bedzie problemem, jeśli do zabawy i zabicia czasu to i demo-depo tez sie sprawdzi. Ale jesli ktos chce zyc tylko z forexu i na takim poziomie jakiego nie da mu praca na etacie to wiedza ogólna(AT, AF, zarzadzanie ryzykiem, umiejetnosc logicznego myślenia) i duze depo bo inaczej rok i po zawodniku. Jak nie depozytowo to nerwowo (czasem to widac na forum u niektórych) rynek go zje i wypluje bo przy malym depo i swiadomosci ze musisz np co miesiac wykrecic okreslony wynik nie ma szans na sukces.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

dzikson pisze:
20 lut 2020, 15:55
Dane mają być pro wzrostowe? Dobrze myślę? Ale nie wiem jak ropa lata na danych bo pierwszy raz rozgrywam na poważnie to dziadostwo
nikt Ci na to nie odpowie. Moga byc dane lepsze, a cena pojdzie w dol bo np rynek uzna ze to chwilowe, a wirus i tak spowoduje mniejsze zapotrzebowanie na rope w przyszlosci. Moga tez byc dane gorsze, a rynek pojdzie w gore np dokonczyc obecna korekte bo wczesniej sporo informacji zostalo zdyskontowane. Nie ma na to reguły
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Kabel...... i moja wizja
Czekam na niżej. Obecnie w popapranym technicznie miejscu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Zobaczcie. Przecież jakbym zostawił to zagranie w spokoju, to bym miał z +40% konta. To było bardzo grube wejście. To było właśnie takie wejście o których pisałem. Coś mam z głową nie tak i nie mogę przez to zarabiać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Edek, szansa na dokładki. Pytanie czy pokona taśmę. To 3 podejście
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti na h1
wykres moj brok zaniza o ok 20 pipsow
3ski i 4 oczekujace rozstawione do fb czyli 54,5 czyli co ok 10 pip
https://iv.pl/image/GrIQ9om
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Kermit pisze:
20 lut 2020, 16:01
Sinus pisze:
20 lut 2020, 15:23


Lubię twój spokój. Chyba masz duże Depo. Małe Depo dużo nerwów 😀😀
to nie do konca jest tak. Wszystko IMO zalezy od tego do czego Ci ten forex potrzebny. Jeśli na dodatkowe pare złotych do pensji to i male depo nie bedzie problemem, jeśli do zabawy i zabicia czasu to i demo-depo tez sie sprawdzi. Ale jesli ktos chce zyc tylko z forexu i na takim poziomie jakiego nie da mu praca na etacie to wiedza ogólna(AT, AF, zarzadzanie ryzykiem, umiejetnosc logicznego myślenia) i duze depo bo inaczej rok i po zawodniku. Jak nie depozytowo to nerwowo (czasem to widac na forum u niektórych) rynek go zje i wypluje bo przy malym depo i swiadomosci ze musisz np co miesiac wykrecic okreslony wynik nie ma szans na sukces.

Dokładnie jakbyś moje myśli przelał na papier. 😀
PiS forever

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Kermit pisze:
20 lut 2020, 16:06
dzikson pisze:
20 lut 2020, 15:55
Dane mają być pro wzrostowe? Dobrze myślę? Ale nie wiem jak ropa lata na danych bo pierwszy raz rozgrywam na poważnie to dziadostwo
nikt Ci na to nie odpowie. Moga byc dane lepsze, a cena pojdzie w dol bo np rynek uzna ze to chwilowe, a wirus i tak spowoduje mniejsze zapotrzebowanie na rope w przyszlosci. Moga tez byc dane gorsze, a rynek pojdzie w gore np dokonczyc obecna korekte bo wczesniej sporo informacji zostalo zdyskontowane. Nie ma na to reguły
to jednak waluty i złoto są bardziej przewidywalne i stosunkowo łatwiej można wyłapać kierunek ceny.
Spodziewałem się że obecne wzrosty są też jakąś wskazówką, ale nie znam jeszcze tego rynku i ani trochę nie potrafię wyznaczyć żadnych poziomów, bo na poziomie luki wydaje mi się opór, ale pozostaje kwestia danych. Ok, wyjdę może z połowy pozycje poczekam z resztą i zobacze co będzie się działo. Mimo wszystko dzięki
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

??????????
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 20.02.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Na kablu gdzieś tam będę otwierał S....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany