DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kudlaty ok zapamietałem
dodam tylko
nalezy bardzo zwracac uwage na czyjes przemyslenia ale nie po to by robic to samo
bo to czyjas tu wlozona ciezka praca
a doszukiwac sie czegos co moze spowodowac ze rynek pojdzie inaczej
a nie piepszyc glupoty ze wszyscy gonia za krolem
gonic krola trzeba jesli cos pokazuje zgodnie z rynkiem i tyle
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
anomalia ty lubisz dlugie dystanse
zalozenie na ten kwartal na daxie cel na nizej 12000 :D
kampanija marcowa :roll:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

radze zainteresowac sie L na eurodolarze bo Kerimit kręci całe forum celowo. Zauwazcie ze wszystkie jego projekcje byly błędne a ostatecznie zasiał wszystkim w mózgach 1.07 !!! TO nie przypadek, to celowe działanie zebyście przez najblizszy miesiąc bądz dwa bali sie wchodzic wogole w L
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Balans »

woj55 pisze:
06 sty 2020, 13:01
radze zainteresowac sie L na eurodolarze bo Kerimit kręci całe forum celowo. Zauwazcie ze wszystkie jego projekcje byly błędne a ostatecznie zasiał wszystkim w mózgach 1.07 !!! TO nie przypadek, to celowe działanie zebyście przez najblizszy miesiąc bądz dwa bali sie wchodzic wogole w L
hahaha

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Cblondyn pisze:
06 sty 2020, 12:53
qduaty pisze:
06 sty 2020, 12:43


Rozumiem, ale po tym jak cała moja imitacja AT dała dupy wczoraj zacząłem szukać czegoś innego, znalazłem co widać - podziałało ;)

Każda strategia składa się ze zwycięstw(zyskowne) jak i porażek(stratne). Wynik końcowy dopiero mówi czy strategia jest opłacalna. Jeśli uważasz, że zarabianie polega na 100% trafności (lub na zblizonym poziomie) to jesteś w błędzie. Takie systemy nie istnieją jak i skutecznośc setupów pow. 90%. Uwierz, że tak jest ;)
Absolutnie nie uważam tak, ale grając jak to kolega określił "na rympał" staram sie natychmiastowo wycinać SLe na BE - a to tylko dlatego, że wszedłem praktycznie bez planu
Anomalia pisze:
06 sty 2020, 12:55
qduaty pisze:
06 sty 2020, 12:49
XAB pisze:
06 sty 2020, 12:47
qua costam
Kudłaty :564:
Kudłaty - zanim w wątku poleje się krew to może zdążę zapytać: z jakiego powodu zwróciłeś swój wzrok na u.jen? Teraz, dziś?

Zeszły tydzień zakończył poniżej poziomy 108.4 - miałem nadzieje na spadek.. został w miejscu - i tak rysuje sie w jednym miejscu.
zobacz mój post z soboty czy niedzieli jakos
Ostatnio zmieniony 06 sty 2020, 13:10 przez qduaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szuli o ropie
ja juz zakladam na terminowce koniec wzrostow
takze wez sobie to pod uwage
uwazam ze to co bylo to byl szczyt i teraz najwyzej podejscie w kier szczyt lub spadki
tu na wykresowym to mam 1ske ale to tylko do pokazywanek tu na forum :( wykresy ja jestem na ssss
tak samo na daxie dalej ski mam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

qduaty pisze:
06 sty 2020, 12:49
XAB pisze:
06 sty 2020, 12:47
qua costam
Kudłaty :564:
lub rozczochrany

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

krab29 pisze:
06 sty 2020, 08:52
Świeżak44 pisze:
06 sty 2020, 01:16
krab29 pisze:
06 sty 2020, 01:05
Świeżak gratulacje. To pierwsze ma za duże spadki jak dla mnie. Jak widzisz biżuterię, oliwę, ediego, i pary funciakowe? Ja chętnie usłyszę twoje zdanie. 3maj się. Dziecko nie chce mi iść spać. Kurna.
Myśle, ze reakcja na złotku zbyt gwałtowna i troche skorekcą, a na indeksach luke domkną. Na razie skalpuje złoto na S. Razem z Kermitem.. :twisted:
Też jadę w tym samym pociągu, ale ja z racji na ostrożność w drugiej klasie. Ty ze swoimi 30 lotkami to masz pewnie takie coś:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Poci%C4%85g_Amerika
Kiedyś pamiętam, że miałeś już reala, bo życzyłem ci sukcesów. Tak mi się coś w głowie miętoli.
Skoro ci idzie to może pora na porzucenie demona? Jest święto:
https://www.youtube.com/watch?v=hgyv_Nc-YXg
https://www.youtube.com/watch?v=skD0F_QcBjc
Może pora porzucić króla Belzebuba :?: :D
Nie znam twoich funduszy, ale zacznij grać od 0,01 lotki na walutach. Ja u siebie na złotku mam najniższą pozycję za 300zł depo, a srebro za 700zł depo. Jakbyś miał konto min. czterocyfrowe to bez grida dałbyś pewnie radę.
https://www.youtube.com/watch?v=EYYJnN_7pUw - staje ci odwagi :D
Jednak zaa wcześnie. :/ Dziś w nocy i od rana znowu narobiłem strat i teraz odrabiam. :oops: Musze nauczyć sie różnicować pozycje do gry w różnych okresach. Raz powiedzmy 30 lotów jak są dobre warubki, a jak nie to za 8 jak jest niska zmienność, albo słaby setup albo nie moge pilnować.. Tego jeszcze musze się nauczyć.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na u/J jest podobna konsola jak na G/J była rano i gej poszedł w góre . Ale czy u/j zrbi to samo ? kiedys chodziły podobnie a teraz nie wiem bo nie śledze
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Świeżak44 pisze:
06 sty 2020, 13:20
krab29 pisze:
06 sty 2020, 08:52
Świeżak44 pisze:
06 sty 2020, 01:16

Myśle, ze reakcja na złotku zbyt gwałtowna i troche skorekcą, a na indeksach luke domkną. Na razie skalpuje złoto na S. Razem z Kermitem.. :twisted:
Też jadę w tym samym pociągu, ale ja z racji na ostrożność w drugiej klasie. Ty ze swoimi 30 lotkami to masz pewnie takie coś:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Poci%C4%85g_Amerika
Kiedyś pamiętam, że miałeś już reala, bo życzyłem ci sukcesów. Tak mi się coś w głowie miętoli.
Skoro ci idzie to może pora na porzucenie demona? Jest święto:
https://www.youtube.com/watch?v=hgyv_Nc-YXg
https://www.youtube.com/watch?v=skD0F_QcBjc
Może pora porzucić króla Belzebuba :?: :D
Nie znam twoich funduszy, ale zacznij grać od 0,01 lotki na walutach. Ja u siebie na złotku mam najniższą pozycję za 300zł depo, a srebro za 700zł depo. Jakbyś miał konto min. czterocyfrowe to bez grida dałbyś pewnie radę.
https://www.youtube.com/watch?v=EYYJnN_7pUw - staje ci odwagi :D
Jednak zaa wcześnie. :/ Dziś w nocy i od rana znowu narobiłem strat i teraz odrabiam. :oops: Musze nauczyć sie różnicować pozycje do gry w różnych okresach. Raz powiedzmy 30 lotów jak są dobre warubki, a jak nie to za 8 jak jest niska zmienność, albo słaby setup albo nie moge pilnować.. Tego jeszcze musze się nauczyć.
Uroki grania na demo i to jeszce na lewarze 1:100 :D
navik pisze:
06 sty 2020, 13:21
Na u/J jest podobna konsola jak na G/J była rano i gej poszedł w góre . Ale czy u/j zrbi to samo ? kiedys chodziły podobnie a teraz nie wiem bo nie śledze
Właśnie dlatego, że ujek został w miejscu to nadal się łudze nadzieją, że moje przewidywania się sprawdzą ;)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Świeżak44 pisze:
06 sty 2020, 13:20
Raz powiedzmy 30 lotów jak są dobre warubki, a jak nie to za 8 jak jest niska zmienność, albo słaby setup albo nie moge pilnować.
przy Twoich umiejetnosciach to bierz sie chlopie akurat od nowego roku za real i walnij od razu dla sportu te 30 lotow. Bedziesz zarobiony jak rolnik w skupie realna kasa. Dziwie sie ze sie tak długo ociagasz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany