DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Balans pisze:
19 gru 2019, 00:51
Kermit co do tego Bitka to ja na twoim miejscu miałbym spory dylemat co zrobić z tą dzisiejszą transakcją, wiem ze perspektywa na wzrosty jest, w końcu to BTC, ale To bardzo nieobliczalny instrument i ten dzisieszy wzrost nie ma żadnego znaczenia w żaden sposób nie potwierdza tezy na wzrosty a spadek do 4500, 3000 jak tu ktoś przytoczył lub nawet niżej wciąż możliwy.... Więc masz do wyboru złapać pewny ładny zysk, i jako transakcje 1dniową to bardzo ładny, albo liczyć że trafiłeś centralnie w punkt odwrócenia trendu i to całkowicie przypadkowo :P

O tym wielokrotnie mówił Rafcio Z :P że nie ważne pod jaki interwał gramy, jeśli rynek daje trzeba to brać nie ważne czy mamy racje czy nie.

Choć może niepotrzebnie mieszam ci w głowie. Tak tylko po paru piwach chciałem się pomądrzyć :P
Wiec po kolei. Bitek przestawiony przed snem wczoraj SL na całości na 6650 czyli na jakims tam zysku i nie zamierzam go zamykac. Nie grałem go z założeniem ze to ma byc jednodniowy trejd wiec ten wystrzal nie tylko nie zmienil mojego nastawienia, ale upewnil mnie ze to byl niezly (na obecna chwile), a moze okazac sie ze nawet bardzo dobry ruch. Co do przypadkowości trafienia to akurat tutaj juz sie troche różnimy w ocenie podobnie jak w tym ze wczorajszy ruch nic nie znaczyl. Przypadkowe było zainteresowanie się Bitcoinem 2 dni temu i tego nie ukrywam, natomiast analiza byla wykonana rzetelnie, bez zalozenia z gory ze na tym na pewno zagram. Po jej zrobieniu uznalem ze 5 odbic wewnatrz klina i szansa na podwojne dno - wszystko potwierdzone ukladem wskaznikow i srednich i polroczna konsolidacja wlasnie w formie klina to dobra okazja do wygenerowania wiekszego impulsu w niedalekiej przyszlosci. Nie bede pisał ze spodziewalem sie ruchu wczoraj bo tak nie bylo. Sadzilem ze z tydzien sie beda rozpedzali i dopiero przyspiesza. Ale samego kierunku sie jak najbardziej spodziewałem. Wejscie bylo dokladnie przemyslane i przeanalizowane. SL dobrany odpowiednio do wielkosci. Zalozenia okazały sie sluszne wiec sie ich nadal trzymam. Cofna i wybija SL - mowi sie trudno. Rynek nauczyl mnie juz dawno cierpliwosci. Nie skacze z radosci ze wzgledu na 1 udana pozcje i nie placze ze wzgledu na 1 nietrafiona :wink: :564:
Ostatnio zmieniony 19 gru 2019, 11:23 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

nowy1234 pisze:
19 gru 2019, 04:06
Kermit zaspałeś-edek uciekł w górę i kangur
na edku nie planowalem brac L. Co do kangura to oczekujaca caly czas sobie czeka bo IMO to nie jest ten ruch właściwy na ktory czekam. Ale mozliwe ze zdejme oczekujaca jednak bo oprocz bitcoina mam jeszcze jedna pare otworzona od wczoraj i do jeszcze jednej sie dzis mocno przymierzam po poludniu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

BAX_
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 18 wrz 2019, 22:21

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: BAX_ »

Od rana tyrka po prostu w obiegu jest taka kasa ze jesli cos idzie nie normalnie to wlacza sie maszynka i miele leszcze
chocby na ujku mialo byc fajnie jakby doszli do 110 to pokazali to fajnie w ciagu kilku minut
i fundamenty wtedy kaput
choc ta korekta to fundamentow akurat tu nie ruszyla bo chocby kermit pokazywal kierunek jak kto pamieta
masz teraz piekny 3ny szczyt i knota na kilometr :D na tym 1szym wykresie i niby wystraszonych bykow

BAX_
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 18 wrz 2019, 22:21

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: BAX_ »

KERMIT ales ty uparciuch :568: a ja juzdolary kupowalem he he he

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek BP norma minimum wykonana
a frycek buduje lki ale to spadanie chyba potrwa wiec z kontrolka reszta oczekujace na jakis porzadny ruch lub bp
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Do dobra . Odrabiam wczorajsze straty . Wczoraj się działy dziwne rzeczy, ale dziś już wygląda normalnie. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
19 gru 2019, 11:33
edek BP norma minimum wykonana
a frycek buduje lki ale to spadanie chyba potrwa wiec z kontrolka reszta oczekujace na jakis porzadny ruch lub bp
a edek znowu 8) spada cuda ha ha ha
jakos tak na m3

https://iv.pl/image/GrpVUb5
Ostatnio zmieniony 19 gru 2019, 12:44 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Czwartek 19.12.2019

Nieprzeczytany post autor: crok. »

a juz sie martwilem , ze turkom odpuscili :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)


Zablokowany