DayTrading: Piątek 13.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
13 gru 2019, 00:24
K i NT
nie wiem po co te spory NUDZI WAM SIE
ja juz z nim nie dyskutuje. Przeciez widac ze to jakis niedowartosciowany frustrat, ktory tylko zaczepki szuka. Przeciez ja go pierwszy nie zaczepiam. Szkoda mi już pradu na niego - niech sobie pisze o mnie co chce jak ma to mu pomoc w trejdingu i w zyciu.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to samo co wyzej dax
germany 30 na h1
wejscie pod pelna kontrolka i mozna isc spac powstawie troche oczek
i nara
https://iv.pl/image/GrMtozm
kermit
ja juz dawno nie wdaje sie tu w tego typu pogaduszki bo to nic nie da robie swoja robote i mam gdzies ze to komus nie pasuje i nie dowierza he hwe
bo na dodatek jak zaczynasz cos tlumaczyc to zaraz sie stado wlacza i caly dzien plecenia glupot tu leci
dobrej nocki tym ktorzy musza tyrac ja juz spie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
13 gru 2019, 00:31
XAB pisze:
13 gru 2019, 00:24
K i NT
nie wiem po co te spory NUDZI WAM SIE
ja juz z nim nie dyskutuje. Przeciez widac ze to jakis niedowartosciowany frustrat, ktory tylko zaczepki szuka. Przeciez ja go pierwszy nie zaczepiam. Szkoda mi już pradu na niego - niech sobie pisze o mnie co chce jak ma to mu pomoc w trejdingu i w zyciu.
Wyjdź gdzieś czasem zamiast pisać kocopoły , tam też jest życie. Kiedyś się odegrasz, ostatnio Ci po prostu nie idzie ale tak czasem bywa w tym sporcie. Ważne to zaakceptować porażkę i nie szukać zemsty jak to ''glupie wejście w short na kablu przed momentem pełne zemsty'' (nie podejrzewałem Cię o błędy początkującego no ale jak widać liczysz na fuksa) i nie udawać nie wiadomo kogo. Obyś w końcu zarobił ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

8) NT :roll: :roll:
PROSZE PRZESTAN bo to bez sensu
podam jeszcze rope wti
i napisze tak tu buduje piramidke i pasowaloby mi by wyszli choc nad 60 bo i spadac wtedy by mieli z czego
https://iv.pl/image/GrMtUUa
ja stawiam pierwsze pozycje delikatne z grubej rury zaczne jak zaczna rzeczywiscie zawracac w dol
zasieg zoltego jest mniej wiecej w ok 60
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

:?: Widze 00:30, 00:50 coś spanie zawodzi
a co do GU i tej sytuacji wczorajszej o 23:00
jezeli ta ubiegłotygodniowa była swieczka no napewno marubozu
ale ogólnie korpus duży z małymi knotami, ba po takiej wczesniejszej konsolidacji
to chyba naturalnym jest ze odwrócenie na formacji swiecowej musiałoby być w połowie wiekszej tej świecy 3018 i mniej
Nie krytykując nikogo bo nic nie mam do nikogo ale nasz kolega NT we wczesniejszych postach pisał o wzrostach
i Xab juz mnie raz skrytykowałeś ze cos pisze nt tego drugiego kolegi
przyjmij prosze forme komentowania postów a nie ze cos nie ma sensu
bo w koncu moze byc tak ze bedziemy sie obawiac o nasze wpisy tu
oczywiscie nie mówie ze NT napisał to w formie przyjetej tu czyli krytyki merytorycznej
ale ile ludzi tyle opinii i co bedziesz walczył z opiniami
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

DAX wszedł w strefę na S. Zaczynam od S 13420 do 14099 zbierać. Dziś wygląda że będzie atak w okolice ATH na szybkie DT pod S.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Dax
W nawiazaniu do wcześniejszych postów i wykresów
pierwszy cel imo 13564
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

No cóż, dzisiaj piątek trzynastego. Ja wczoraj miałem dzień Templariusza. Czasem i tak bywa. Kongu, Świeżak jak to widzicie dalej.
Uciekam do pracy. Pozdrowienia dla wszystkich. 3majcie się.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tomasz196407 pisze:
13 gru 2019, 08:12
Dax
W nawiazaniu do wcześniejszych postów i wykresów
pierwszy cel imo 13564
popieram paskudnie to dla miska wyglada co wcale nie znaczy zebym odpuszczal ski
moje gadki co do sporow tu to byla prosba nie walka
zas jeli to spor merytoryczny to nie widze problemu bo i tak nie wczytuje sie w tresc , ale to na merytoryke raczej mi nie wyglada
3sk na daxie mam i zobaczymy jak wysoko da im rynek podejsc
1,12 zauwazyles na edku :)
moje na daxie na 1-1-3-5 wielk poz
wykres na 1h i tyle
https://iv.pl/image/GrMtIO4
edek
https://iv.pl/image/GrMtZ2Y
zas z zoltego trojkata 1,12 a niebieski to klin wzrost form spadkow 2 ski i ladny zysk juz
ropa kociolek na sss i dolce lki zarabiaja
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Powiem wam jedno. Nie ma jak złoto.. :mrgreen: Te wszystkie DAX-y, Edki, rzeźniki to tylko zawracanie głowy i strata czasu, nerwów i pieniędzy!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany