DayTrading: Środa 11.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Bartomierz pisze:
11 gru 2019, 21:52
Spokojnie, nie mam problemu z przerostem ego ;)
Czekam na jutrzejsze dwie konferencje. Jak będzie trzeba to podkulę ogon ale póki co jadę na małej zajawce.
Kuć żelazo póki gorące. Cisnąć ile wlezie gdy układa się według naszych schematów a ograniczać gdy się nie układa ;) Mnie się w końcu po miesiącu konsoli układa... Euro power :564:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Jutro wybory w UK
ciekaw jestem ilu bedzie zarobionych tu po "hossie" :wink:

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Na złotku zmienność lepsza na FEDzie niz na indeksach. A Edek chyba skorelowany ze złotem, bo podobnie chodzą..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

patrzac obecnie na kangura to potencjal, w przypadku wybronienia (falszywego wybicia) górnej bandy i wyjścia z trójkąta dołem z trendem, jest 1:6 nawet moze 1:8 czyli 40 - 50 pipsów ryzyka, a zasięg w dół 300. Korci, oj korci, a Trump może w weekend dac paliwa
https://www.tradingview.com/x/Ap2JxFCM/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tomasz196407 pisze:
11 gru 2019, 22:05
Jutro wybory w UK
ciekaw jestem ilu bedzie zarobionych tu po "hossie" :wink:
Oby wszyscy :)

Nie wiem co Ci Tomasz nie pasuje w tej hossie. Były wstawiane przeze mnie non toper te dwa wykresy. Czyli Hossa i szukanie wejscia pod te hossę. Weszło w punkt? Weszło. Hossa trwa dopóki trwa, dopóki nie jest zanegowana. Działa? Działa. Było wiele okazji pod Longi? Było. To tak jasne jak to że jeden SL na Kablu Short Kermita w ciągu paru godzin zniweczy wszystkie jego zyski na Edku Long z paru miesięcy. To tak jasne jak to że jutro Kermit napisze według planu, że jest według planu ten jego plan. Oczywiście Grudzień ciągle w grze ale trzeba się określić co kieruje naszymi wyborami i pod co finalnie gramy. Ja grałem pod to i dalej grywam pod to właśnie. :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
11 gru 2019, 22:17
Tomasz196407 pisze:
11 gru 2019, 22:05
Jutro wybory w UK
ciekaw jestem ilu bedzie zarobionych tu po "hossie" :wink:
Oby wszyscy :)

Nie wiem co Ci Tomasz nie pasuje w tej hossie. Były wstawiane przeze mnie non toper te dwa wykresy. Czyli Hossa i szukanie wejscia pod te hossę. Weszło w punkt? Weszło. Hossa trwa dopóki trwa, dopóki nie jest zanegowana. Działa? Działa. Było wiele okazji pod Longi? Było. To tak jasne jak to że jeden SL na Kablu Short Kermita w ciągu paru godzin zniweczy wszystkie jego zyski na Edku Long z paru miesięcy. To tak jasne jak to że jutro Kermit napisze według planu, że jest według planu ten jego plan. Oczywiście Grudzień ciągle w grze ale trzeba się określić co kieruje naszymi wyborami i pod co finalnie gramy. Ja grałem pod to i dalej grywam pod to właśnie. :564:
:) Wszystko w porządku, nie do Ciebie post skierowany do ogółu
mnie racja nie potrzebna
sam zacząłes o hossie i piszesz ze nie wiesz w czym rzecz
Przedstawiałem też dwukrotnie swój punkt widzenia w temacie formacji świecowej(nie hossy)
wiec chyba znasz moje,
wiec po co te pytanie co nie pasuje
Masz hosse zarabiasz to dobrze
forum jest nie ogólno sygnałowe tylko opiniotwórcze jak na razie wiec
pozycje ludzi jakos mnie nie interesują
i nie pytam po co Ty i inni np wstawiają pozycje swoje
które równie dobrze można zedytowac w programie graficznym i przedstawić
Analiza i bede Ci bardzo wdzieczny :564:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
11 gru 2019, 22:17
Tomasz196407 pisze:
11 gru 2019, 22:05
Jutro wybory w UK
ciekaw jestem ilu bedzie zarobionych tu po "hossie" :wink:
Oby wszyscy :)

Nie wiem co Ci Tomasz nie pasuje w tej hossie. Były wstawiane przeze mnie non toper te dwa wykresy. Czyli Hossa i szukanie wejscia pod te hossę. Weszło w punkt? Weszło. Hossa trwa dopóki trwa, dopóki nie jest zanegowana. Działa? Działa. Było wiele okazji pod Longi? Było. To tak jasne jak to że jeden SL na Kablu Short Kermita w ciągu paru godzin zniweczy wszystkie jego zyski na Edku Long z paru miesięcy. To tak jasne jak to że jutro Kermit napisze według planu, że jest według planu ten jego plan. Oczywiście Grudzień ciągle w grze ale trzeba się określić co kieruje naszymi wyborami i pod co finalnie gramy. Ja grałem pod to i dalej grywam pod to właśnie. :564:
ps co do miesiecznego Twojego nie upatruje jak na razie zmiany zdania co do braku formacji świecowej odwrócenia
rynek poszedł do góry ale równie dobrze w inne sesje poprostu spadał
czy byłes wtedy w pozycjach i pisałes o nich ?

pacynka
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 27 wrz 2012, 17:21

Re: DayTrading: Środa 11.12.2019

Nieprzeczytany post autor: pacynka »

Kermit pisze:
11 gru 2019, 22:14
patrzac obecnie na kangura to potencjal, w przypadku wybronienia (falszywego wybicia) górnej bandy i wyjścia z trójkąta dołem z trendem, jest 1:6 nawet moze 1:8 czyli 40 - 50 pipsów ryzyka, a zasięg w dół 300. Korci, oj korci, a Trump może w weekend dac paliwa
https://www.tradingview.com/x/Ap2JxFCM/
Wrzucam bardziej jako cieakawostke, bo przy miesiecznych interwalach, margines bledu jest dosyc duzy.
https://www.tradingview.com/x/x23pl0t3/
Przebicie gornej bandy i retest byloby niezlym sygnalem do L dlugoterminowo. Z idealnych proporcji 1 i 5 fali wychodzi jednak przelom stycznia i lutego jako minimum i te 300 pipsow nizej :)

Zablokowany