mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
9%
Poza paroma minusami są ok
8
36%
Przeciętny
6
27%
Mają wiele wad
3
14%
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Wyjaśniło się? Bo to ciekawa sprawa. Rozumiem, problemy z egzekucją na sl - klasyka. Natomiast tego tu nie rozumiem. Coś źle policzone? Okradli cię?

fx-dadas
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2019, 17:43

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: fx-dadas »

arkoni pisze:Co prawda nie używam tego typu zleceń (Limit) ale czy przy zleceniu Buy Limit cena kupna nie powinna być albo taka sama jak cena aktywacji albo niższa?
Tylko na prawdziwym rynku albo lepszej symulacji. Są brokerzy MT4 którzy realizują zlecenia limit zgodnie z definicją tego zlecenia.

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

Jak robią rolling na surowcach?
na WTI, napisali, że 18.02 niby jutro. Nie mogę znaleźć ich specyfikacji. Jak mam krótkie na kilku niezależnych pozycjach po 1 lot i 90% pokrycia depozytu... to jak się Mforex zachowuje: Zamyka i nie otwiera? Zamyka i otwiera do wlk depozytu (90%)? I jakie rozliczenia stosują na krótkich? i o której godzinie? :-) wielkie dzięki,
pko24

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Na większość pytań rozwiązanie znajdziesz tutaj ;)
https://www.mforex.pl/Aktualnosci
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

pko24
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 11 gru 2011, 19:33

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: pko24 »

większość, ale nie moje,
dziękuję, jest dokument, nawet przykład na WTI, ale bez wchodzenia w te szczegóły/warunki: tj. niepełny depozyt na rachunku i możliwe scenariusze i kolejność kroków przeliczania, uznania, zamykania....(oczekiwania pełnego depozytu po rollowaniu ?)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Bardzo rzadko brokerzy stosują rolowanie w stylu "zamyka i otwiera". Najczęściej następuje albo zamknięcie, albo rozliczenie różnicy w postaci swapów (wartość swapu zależy od różnicy w kursie między starą a nową serią kontraktów więc może to być zarówno plus jak i minus dla longa/shorta). Jak rolowanie spowoduje, że zbraknie Ci kasy, to zadziała Stop-Out, czyli zamknie Ci najbardziej stratną pozycję lub wszystkie na raz.

O której godzinie? Zazwyczaj w godzinie wygasania serii lub naliczania swapów (to zazwyczaj ta sama godzina ale nie wiem czy "zawsze" ;) )
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 682
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Miałem wczoraj otwartą pozycję sell 0,1 lota na GBPUSD z TP=1.20526 i SL=1.20946 , ok. godz. 21.59 powinna się zamknąć na plusie (1.20426), potem niestety SL :( . Dlaczego nie zamknęła się z TP?, TP na 1.20526 przestawiłem o 21.57.
Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Spread uwzględniłeś? Wykresy na MT4 rysowane są po Bid, a shorty zamykane po Ask. Spread mógł też ulec w tym czasie rozszerzeniu.

Jak chcesz mieć pewność, to pisz do mForex bezpośrednio.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Na stronie mforex znalazłem, że mają mt4. Ktoś próbował podpinać konto do forex factory? Działa to? Chodzi o to by widzowie mogli oglądać stan konta.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Wysłałem zapytanie do mbanku odnośnie konta forex:
"Dzień dobry

Mieszkam w xxxxxxxxxxx i nie mam możliwości założenia konta forex w biurze maklerskim. Scan dowodu odpada. Mam taki pomysł na obejście problemu.

1. Zakładam konto w mbanku.

2. Z konta zakładam mforex.

3. Kasuję konto w mbanku.

Pytanie jest takie czy można w ten sposób założyć konto forex bez skanów dowodu?

Pozdrawiam
"
Dostałem odpowiedź:
"Dzień dobry,



Oczywiście może Pan postąpić tak, jak to Pan opisał. Wówczas założenie konta w mForex będzie mogło zostać założone, bo zostanie Pan zweryfikowany jako klient mBanku.



Prosimy jednak mieć na uwadze, że rejestrując konto mForex jako klient mBanku jako rachunek do wypłat podpięty zostanie Pana rachunek bankowy w mBanku. W sytuacji zamknięcia konta w mBanku, zanim Pan by to zrobił, należy przesłać dyspozycję zaktualizowania rachunku do wypłat w mForex. Jest ona dostępna na naszej stronie - https://www.mforex.pl/wzory-dokumentow



Pozdrawiamy,"
Czyli można.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

ODPOWIEDZ