DayTrading: Piątek 06.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
06 gru 2019, 11:04
Świeżak44 pisze:
06 gru 2019, 11:03
A to mnie zrobili w ciula.. :evil:
to chyba 1 raz w tym roku :D :D
takze swiezy nie przejmuj sie bo jutro cie nie zrobia
gdyz GIELDY NIET :lol:
EUR/DOL
upsss czyzby sobie przypomnieli ze edek to mial wczoraj juz spadac :D
https://iv.pl/image/GrMGIyp
moze te moje dolce wreszcie cos zarobia usd/pl na m30
https://iv.pl/image/GrMfHNB
38fb i juz ja ich lubic
teraz 3lki a na edku 2 ski
https://iv.pl/image/GrMfeZr
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

W trendzie wzrostowym pojawiają się trzy białe świece, gdzie zamknięcie każdej następnej jest powyżej ceny zamknięcia świecy poprzedniej. Powstaje w ten sposób formacja świecowa, która jest skorygowana przez silny impuls spadkowy. Jest tak silny ten impuls, że doprowadza do utworzenia długiej czarnej świecy, której cena zamknięcia (dolna krawędź świecy) znajduje się poniżej otwarcia pierwszej białej świecy. Mimo silnej presji strony podażowej, na ogół taki układ świec wskazuje na dalszy wzrost.

To jest objasnienie teoretyczne powstałej formacji świecowej imo upatrywanej przeze mnie na us500
Piszą tylko o zaistnieniu korekty bardzo gwałtownej na która inwestor normalnie trejdujący nie zareaguje, moim zdaniem
jest to widoczne na wykresie, a ogólna sytacja to nadal trend wzrostowy

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Znowu się za bardzo upakowałem. Ale damy radę ;) wszyscy tu o wigu to pooglądałem trochę wczoraj. Kurde ale tam tanio..
BBHMM :twisted:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

bonusik z daxika ostatni juz
Sprzedaj
Niemcy 30 2019-12-05 11:34 ‪2 212,86‬ zł ‎0,79% Zys. / str. netto ‪2 212,86‬ złZyski i straty2 236,24‬ zł
Depozyt ob.‪7 039,82‬ złDepozyt pocz.14 079,64‬ zł
Nocne finansowanie-23,38‬ zł Ilość 5 Kontrakty
Kurs otwarcia 13 169,00 Bieżący kurs 13066,89 pozycja zamknieta
i juz mam na obu same lki wiec ma nie spadac :(
pepsiak
masz moje potwierdzenie
bedzie NUDA ide ja na swoj truchtobieg nara
Ostatnio zmieniony 06 gru 2019, 11:47 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek i kabel bez zmian
post964136.html#p964136
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

uwaga dzisiaj jestem KSABEM

PeLNiak na krótko L... bo tam abc i dalej niet, połowę zgasiłem i pykam DT tylko

i jak wyszło ?? :)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 752
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

PipsKong pisze:
06 gru 2019, 12:13
uwaga dzisiaj jestem KSABEM

PeLNiak na krótko L... bo tam abc i dalej niet, połowę zgasiłem i pykam DT tylko

i jak wyszło ?? :)
no comment.......
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tak mi się jakoś widzi Edek po danych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Tomasz196407 pisze:
06 gru 2019, 11:26
W trendzie wzrostowym pojawiają się trzy białe świece, gdzie zamknięcie każdej następnej jest powyżej ceny zamknięcia świecy poprzedniej. Powstaje w ten sposób formacja świecowa, która jest skorygowana przez silny impuls spadkowy. Jest tak silny ten impuls, że doprowadza do utworzenia długiej czarnej świecy, której cena zamknięcia (dolna krawędź świecy) znajduje się poniżej otwarcia pierwszej białej świecy. Mimo silnej presji strony podażowej, na ogół taki układ świec wskazuje na dalszy wzrost.

To jest objasnienie teoretyczne powstałej formacji świecowej imo upatrywanej przeze mnie na us500
Piszą tylko o zaistnieniu korekty bardzo gwałtownej na która inwestor normalnie trejdujący nie zareaguje, moim zdaniem
jest to widoczne na wykresie, a ogólna sytacja to nadal trend wzrostowy
ok . dzieki :564:

czyli mozna domniemywać, że jednak to korekta tzw "chwilówka " była, którą zwiastowała ta świeca H4 z 28.11. ( u mnie stuknęli od góry LT na weekly i wrócili ) . Sesja usa i zamkniecie tygodniówki moze troche oświeci mnie co grać w przyszłym tygodniu, a dzis to L raczej :d
enyłej....Patrzymy i reagujemy :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany