DayTrading: Piątek 01.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara imo bez zmian :arrow: download/file.php?id=165133&mode=view
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa WTI krotkie granie
czasem jednak zwłaszcza na dt trzeba dluzej potyrac DOBRANOC
https://iv.pl/image/GrwheGy
https://iv.pl/image/GrwhAXO
Pozycjonowanie i piramidka na tzw maksa he he
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

groowing
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:44

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: groowing »

aaa i tak btw, kolega groowing moze faktycznie wykrakal te trzecią wojnę światową w niedzielę ;) Zanegowanie bessy na dolku, jebnięcie jena i złota... kto wie kto wie ;) Coś czuję, że będę poza rynkiem na weekend

ZApewne nic sie nie wydarzy. Nawiedzony nie jestem, po prostu byly takie zapowiedzi i sa przeslanki ze moze cos byc a po takich absurdalnych wzrostach pasiłoby zrealizowac zyski pod jakis FALS FLAG jak to maja w zwyczaju jankesi. Ja i tak siedze od tygodnia w stratnych skach na SPX po głupim wejściu wiec jak juz to poczekam do poniedziałku. Jak beda dalej jechac z tym cyrkiem to zamkne i tyle. Dziwnie nic nie dziala na ta gielde ani trump ani inne bad news, trzymaja sie jak pijany płotu tych akcji. Spadki to kwestia czasu tylko pytanie z jakiego poziomu sie zaczna. Teraz kiedy 90% ludzi na Skach ? Srednio to wyglada.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: crok. »

takie piekne S klarowalo sie na lirze ale nie popuszczaja turkom :(
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

groowing
wszystko byloby ok to co piszesz z tym ze jest to jedno ale?
ale moze juz pora cos zmienic chopie W STRATEGII
bo nie gra sie tego co na wykresie nie widac i nie czuc
zwlaszcza na zasadzie ze cos rosnie a powinno spasc bo takie sa gadki analitykow
nie gram sp500 prawie wcale ale mysle ze ten indeks porusza sie zbyt wyraznie by liczyc na
a moze spadnie? a powinien spasc ?
wiec dopuszczanie do zbyt duzych strat nie ma sensu bo po co w takim razie jest SL
w poniedzialek jak zwykle bedzie tzw efekt HALLOWEN czysta amerykanska bzdeta i tyle
moze indeksy spadna a moze urosną
ropa WTI
trzymam te 5 elek i to tez tyle
https://iv.pl/image/GrwEM03
dax
bez zmian i w sumie bez pomyslu na kierunek

https://iv.pl/image/GrwEpYo
lka na dolcu i tyle
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Cześć

Nuda

Bez odbioru
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
01 lis 2019, 10:23

nie gram sp500 prawie wcale ale mysle ze ten indeks porusza sie zbyt wyraznie by liczyc na
a moze spadnie? a powinien spasc ?
wiec dopuszczanie do zbyt duzych strat nie ma sensu bo po co w takim razie jest SL
w poniedzialek jak zwykle bedzie tzw efekt HALLOWEN czysta amerykanska bzdeta i tyle
moze indeksy spadna a moze urosną

Błąd z podkreśleniem :wink:

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Mialem trochę nieprzespaną nockę bo długo zwlekałem z zamknięciem pozycji jak widać ale zrobiłem to na samym topie ruchu.

Nie objęli hossy na monthly plus pare czynników z pozostałych par, walut, indeksów, surowców. Oczywiście mogła być to zła decyzja ale zawsze można wejść ponownie. Czekałem 4h dając im szanse na przebicie kolejnych poziomów czego nie zrobili. Mógłbym się odwrócić co wydawało by się logiczną decyzją po takiej analizie ale... nie gram dolka ;) Miłego :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 01.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

U mnie au w strefie LT w dodatku z wyrysowanym pinbarem. U innych ta LT może wyglądac inaczej bo wystarczy gdy jeden z knotów będzie ciut dłuższy/krótszy. I może LT przebiegac ciut inaczej. Ale jaki trend chyba każdy widzi :)
Przynajmniej ten z D albo W.
https://charts.mql5.com/22/678/audusd-d ... ll-ltd.png

Zablokowany