DayTrading: Piątek 25.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

3.11.2019 to w USA 11 marzec 2019. Ten dzień już był. Gdyby jednak iść tym tropem, nie będę sprawdzał pisowni nazwisk bo mi się nie chce. W sierpniu 2001 wykonano wyrok śmierci na Timothy McVay'u za atak na budynek federalny w Oklahoma City o 9,00 rano. Zrobił on to dlatego, że rząd zaatakował sektę Davida Coresha w Weiko w Teksasie. Otóż ten David opublikował biblię Coresha w której pisał, że "amerykańskim miastem o 9,00 rano wstrząśnie tragedia. Oglądalem o tym program. Rozmówcy powątpiewali w to, że rząd zabił mesjasza bo McVay znał tę publikację i dlatego wybrał godzinę ataku. Padło wiele argumentów, że to przypadek i jeden bardzo ciekawy.Można zginąć w budynku w który uderzy samolot nie będąc w samolocie. Ale wg nich, niemożliwe jest zdarzenie, że jesteśmy w budynku i widzimy jak w budynek sąsiedni uderza samolot, a potem kolejny samolot w nasz budynek i giniemy. Jakież było moje zdziwienie jak niecały miesiąc później obejrzałem w tv serial WTC. Do dzisiaj to pamiętam.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nowe konto założone! :569:

Tym razem porzucam M1 i będę zagrywał wszystko z H1 i wyższych. :569: To będzie DT z H1.. :P DAX będę grał dużo mniej, za to dojdzie na pewno GJ i Edek, wszystko minimum H1. Pozycje niezbyt duże na początek, bez szaleńśtw. Metody: OB, ATR, false breaki, kanały, wsparcia/opory, linia trendu, fibo, fale Elita. :mrgreen: Zobaczcie jaki książkowy przykład fal Eliota na Edku. Szkoda, że Tomasza nie ma. PS. Jeszcze się nie pogodził z Pipskongiem??

Tutaj na Edku będzie niedługo okazja do L według falek. Albo poziom 61%, albo dopiero 50%. Zależy jak zareaguje cena. :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2019, 23:12 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

...
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany