DayTrading: Środa 23.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezak co ty sie chopie dziwisz na m1 czy m5 to poleglo juz tylu ze sie zliczyc ich nie da
pisalem ci nie raz dt to???????????? 10-12 godz przy kompie bo tylko wtedy masz szanse nie polec
zadna dziwna sprawa bo to normalka gdyz nie da sie przewidziec ruchyow na daxie na m5
chyba ze ustawiaz depo na sl 100 pip to wtedy sie obronisz moze :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak - po prostu nie masz tego czegoś. I żebym nie był kozak. Ja też tego nie mam. Granie z wykresów Mxx to nie dla mnie, ani dla ciebie. Wejścia z Hx i patrzysz na D, W i MN. Na początek polecam DAXa Tolmona. Od pierwszej strony do ostatniej. HMA i inne średnie - koło setnej strony Tolmon zapodał drugi rodzaj średniej, nie podam ci dokładnie, takie na "V". Mnie tam pomijasz milczeniem, bo nie ma do czego wracać. Ja polecam EMA cross na traidingview. 2800 operacji? Toż to parenaście lub ze dwadzieścia parę dziennie? Nie masz normalnego życia? Polecam sex, rozładowuje emocje. Oprócz gry musisz mieć coś co ci daje odskocznie.
PS. Zapodawaj kolorowe wykresy - lubię na nie patrzeć. I jak nie oszczędzasz na kreskach.
Pozdrawiam ciebie i wszystkich
PS. SL 100 pipek to normal, nic to nie znaczy.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2019, 21:38 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:
23 paź 2019, 21:20
Dobra, przyznam się.. Konto od DT wyczyszczone. :| Muszę założyć nowe, bo to mnie przygnębia, ze złym nastrojem nie można grać. Od 20 lutego ze 100k zrobiłem 177E :shock: Ponad 2800 operacji i ponad pół roku. Po propstu na M1 się nie da, albo ja nie potrafię... Ale konto " longterm" w podobnym okresie dało ponad +50% zysku, a mało się nim zajmowałem. z 50k zrobiłem 77K :D. Wiem choćby po dzisejszym dniu, że DAX na DT to straszne cholerstwo.. czyli powinienem się kierować na duże interwały od H1 w górę.. Tylko dlaczego na M1 mi to kompletnie nie wychodzi?? Przecież wykresy są fraktalne.. Mam wszystkie potrzebne wskaźniki, doświadczenie, ale wykres chodzi jak chce, wycina mnie, zawraca, jakby wiedział co robie.. Naprawdę dziwne.. Juto zakłądam nowe konto do DT i zastawiam się nad inną gra na DT. Pomysły mile widziane. Nie chciałbym rezygnować z DT, ale widze że na dużych inerwałach po prostu mi idzie, a tu czyszcze konta. Dziwna sprawa.. :?
M1 odpuść. Polecam M5 i M15 uwzględniając wyższe interwały.
The only way is up

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Świeżak44 pisze:
23 paź 2019, 21:20
Dobra, przyznam się.. Konto od DT wyczyszczone. :| Muszę założyć nowe, bo to mnie przygnębia, ze złym nastrojem nie można grać. Od 20 lutego ze 100k zrobiłem 177E :shock: Ponad 2800 operacji i ponad pół roku. Po propstu na M1 się nie da, albo ja nie potrafię... Ale konto " longterm" w podobnym okresie dało ponad +50% zysku, a mało się nim zajmowałem. z 50k zrobiłem 77K :D. Wiem choćby po dzisejszym dniu, że DAX na DT to straszne cholerstwo.. czyli powinienem się kierować na duże interwały od H1 w górę.. Tylko dlaczego na M1 mi to kompletnie nie wychodzi?? Przecież wykresy są fraktalne.. Mam wszystkie potrzebne wskaźniki, doświadczenie, ale wykres chodzi jak chce, wycina mnie, zawraca, jakby wiedział co robie.. Naprawdę dziwne.. Juto zakłądam nowe konto do DT i zastawiam się nad inną gra na DT. Pomysły mile widziane. Nie chciałbym rezygnować z DT, ale widze że na dużych inerwałach po prostu mi idzie, a tu czyszcze konta. Dziwna sprawa.. :?
hmmm, może dlatego że nikt nie zarabia z daytradingu? poczytaj - https://strefainwestorow.pl/artykuly/ba ... eRu5CMsN48 ;)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

PipsKong pisze:
23 paź 2019, 19:57

bo wydawało mi się że jeżeli coś drożeje to nie jest dobre info, ale to ze strony konsumenta
a tutaj mamy stronę "produktu"

:564: :564:
dokładnie tak
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
23 paź 2019, 20:12

o edku to szkoda pisac
rynek rysuje podazowe formacje a oni uporczywie pchaja w gore

szkoda chyba pozycjonowac to M10 WYKRESY I to sa wejscia narazie delikatne w sumie 0,3 l
https://iv.pl/image/GrcDVMD
raczej program Ci rysuje jakies podazowe formacje bo napewno nie rynek :wink:
https://www.tradingview.com/x/Oj4l3CqA/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Musze się dobrze zastanowić, bo te moje metody na DT są po prostu do niczego. A może grać DT z H1 ? Albo przeczytam ten wątek Tolmona, chociaż ze średnich też korzystałem na M1.. Niewiele to dało. Chyba świeczki najbardziej mnie myliły na M1, ale średnie też..

PS. Nie rozumiem, dlaczego tak źle mi idzie na daytradingu..Nawet jak mam kilka transakcj z rzędu , to i tak dzień się koćzy na minusie.. Przecież powinno się coś udać przez pół roku, a to była równia pochyła.. Wykres na M1 robi co che , tak jak dzisiaj na DAX-e.. długie konsolki na kilka pipsów i odpał jedną swieczką na 30 pipsów.. i znowu konsolka. To już hazard, nie gra pod AT.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
23 paź 2019, 21:55
PipsKong pisze:
23 paź 2019, 19:57

bo wydawało mi się że jeżeli coś drożeje to nie jest dobre info, ale to ze strony konsumenta
a tutaj mamy stronę "produktu"

:564: :564:
dokładnie tak
widzisz , od X czasu się zastanawiałem dlaczego tak jest i pięknie mi to wytłumaczyłeś w jednym zdaniu :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kermit pisze
raczej program Ci rysuje jakies podazowe formacje bo napewno nie rynek :wink:

i jak zwykle pelna zgoda czesto cos pisze nie myslac dzieki
kermit
zas co do edka to sam dobrze wiesz ze by to bylo nienormalne gdyby nie pukneli choc 1,11
wg mnie zrobia to moze z abc czyli teraz by bylo b albo zrobia to tak by nikt nie zauwazyl
w koncu ja tez chce miec lke ha ha ha dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 23.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
23 paź 2019, 22:57

zas co do edka to sam dobrze wiesz ze by to bylo nienormalne gdyby nie pukneli choc 1,11
wg mnie zrobia to moze z abc czyli teraz by bylo b albo zrobia to tak by nikt nie zauwazyl
w koncu ja tez chce miec lke ha ha ha dobranoc
IMO jesli maja zrobic 1.11 lub niżej to dopiero w przyszłym tygodniu przed posiedzeniem FEDu...no ale zobaczymy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany