DayTrading: Piątek 18.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk

Re: DayTrading: Piątek 18.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
18 paź 2019, 12:44
A energia znowu kaput. Na polskiej GPW najbardziej rozwalają mnie nadzieje ludzi co wierzą w dane/roznego rodzaju wpisy o tym jakie to rewolucje i innowacje dana firma wdraża... Po czym zawsze jest down.... Najlepiej gdy jest cichutko na forach i mozna spokojnie zagrac AT, wtedy spółki smigają ładnie a tak im większa wrzawa tym lepiej z daleka... :)

Co do FX to może amerykańce coś ruszą , oczywiście dolar w odstawkę.
Czy oni nie czekają na likwidacje tych OFE???? :?
Wykres jest po to, żeby nas zmylić i zabrać nam pieniądze. Nieważne jak dana świeca wystartuje, ważne jak się zamknie. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Świeżak44 pisze:
18 paź 2019, 15:52
18 paź 2019, 12:44
A energia znowu kaput. Na polskiej GPW najbardziej rozwalają mnie nadzieje ludzi co wierzą w dane/roznego rodzaju wpisy o tym jakie to rewolucje i innowacje dana firma wdraża... Po czym zawsze jest down.... Najlepiej gdy jest cichutko na forach i mozna spokojnie zagrac AT, wtedy spółki smigają ładnie a tak im większa wrzawa tym lepiej z daleka... :)

Co do FX to może amerykańce coś ruszą , oczywiście dolar w odstawkę.
Czy oni nie czekają na likwidacje tych OFE???? :?
Nie wiem jak z OFE ale program PPK ma dać to polskiej gieldzie co daje Amerykanskiej czyli nieskonczone źródło wpompowywanej kasy od malutkich dla wielkich. Wiec moze w koncu nasza gielda bedzie cisnac do góry przez kolejne 200 lat tak jak robi to amerykanska. ;)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ale najpierw wycofają z OFE kase, czy jak to jest??? Sam jestem jeszcze w OFE i nic nie wiem. Przechodziłem z ZUSU w 2017 w ostatnim okienku. W tym kraju zawsze mogą cie okraść. Przyjdzie jakiś ch.. i powie "Te pieniądze należy wlać do tego i tego".. i juz nie masz. Nigdy nic nie wiadomo, nie decydujesz nawet o swoich oszczędnościach. Dziki, poskomunistyczny kraj... tylko złoto i dolary.. i zakopać żeby nie widzieli :) https://youtu.be/nJikK89feHo?t=87
Ostatnio zmieniony 18 paź 2019, 16:07 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
Wykres jest po to, żeby nas zmylić i zabrać nam pieniądze. Nieważne jak dana świeca wystartuje, ważne jak się zamknie. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Świeżak44 pisze:
18 paź 2019, 16:02
Dziki, poskomunistyczny kraj... tylko złoto i dolary.. i zakopać żeby nie widzieli :) https://youtu.be/nJikK89feHo?t=87
:D hehe Złoto spoko ale dolce bym sobie odpuścił w bliżej nieokreślonym czasie :564:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

coś ostatnio XABikowi nie idzie :shock: :shock: :mrgreen:

mówię tutaj o pozostawionej L-ce na WTI :mrgreen: :mrgreen: ja też mam ....
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: XAB »

PipsKong pisze:
18 paź 2019, 16:25
coś ostatnio XABikowi nie idzie :shock: :shock: :mrgreen:

mówię tutaj o pozostawionej L-ce na WTI :mrgreen: :mrgreen: ja też mam ....
dzisw sumie to chyba na niczym zbytniego ruchu nie bylo
dax
germany 30
w koncu zakładałem spadki wiec delikatnie zaciskamy ramki 2ski

https://iv.pl/image/GrUWqlz
jeszcze jakos tak to na m15
https://iv.pl/image/GrUWd7I
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: navik »

usd/try mysle ze przedział 5,8090- 5,82 jest do zaliczenia na dziś ... jak ktoś lubi adrenaline :idea:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platforme odpalam ... :lol:

Nieśmiertelny Trader

navik pisze:
18 paź 2019, 17:09
usd/try mysle ze przedział 5,8090- 5,82 jest do zaliczenia na dziś ....to tak jak ktoś lubi adrenaline :idea:
Jak ktoś lubi adrenalinę to niech się przejedzie Hyperionem w Energy, skoczy na bungee lub prześpi z rdzenną Afrykanką bez kondoma. :)

Tutaj jest poważny trading. Adrenalinka ma Bana w tym dziale ;) :564:

navik
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: navik »

18 paź 2019, 17:13
navik pisze:
usd/try mysle ze przedział 5,8090- 5,82 jest do zaliczenia na dziś ....to tak jak ktoś lubi adrenaline :idea:
Jak ktoś lubi adrenalinę to niech się przejedzie Hyperionem w Energy, skoczy na bungee lub prześpi z rdzenną Afrykanką bez kondoma. :)

to jest rzeczywiscie adrenalina w pełnym tego słowa znaczeniu :lol: :564:
.................................
ok. to ja jestem poważnyn trejdrem na miare swoich "poważnych" kompetencji i na tak poważnym dziale DT chciałem zwrócić uwage na tenże instrument powaznym trejderom, :d :lol: .....mam L na tymże własnie specyfiku a tp na 5,8121... 8)
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platforme odpalam ... :lol:

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

18 paź 2019, 17:13
navik pisze:

Dobrze że nie Anomalia :mrgreen: :568:
I dobrze, że jest lub bo ta Afrykanka brzmi przerażająco dla mnie :roll:
W piątek pojadę i na Hyperionie i na Zadrze i na Mayanie i ukochanym SpeedWaterze - i oczywiście opowiem Ci jak było ze szczegółami ale nie w tym dziale bo to poważny dział jest 8)
(sorki za OT, inwestuj navik, inwestuj :564: )
Ostatnio zmieniony 18 paź 2019, 17:48 przez Anomalia, łącznie zmieniany 1 raz.
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"życie nie jest aż tak poważne jak ludzie myślą czy jak chcieli by żeby było?" pd.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)

Zablokowany