DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Fibo F100 zatrzymało dziś spadki. Wygląda na to, że moje stare fibo działa dalej- to jedyny plus.
Powinienem pomnozyć konto przez ostanie 2 dni na tych spadkach, a straciłem.. Nawet takich spadków nie umioem rozegrać.. :/ Chyba powinienem się poddać. Nie umiem tego ogarnąc. Nie nadaje się. Mam jakiś defekt mózgu, który każe mi grać pod prąd albo wchodzić pod wpływem jednej świeczki na M1..szukać odwrócenia jak ciągle spadają, albo rosna..
Tylko Edek dobrze mi poszedł z tych wszystkich rzeczy. PS. Teraz liczę na odbicie na SP od F100..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2019, 01:38 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Co to za wskaźnik ten ISM, że jak go podali o 16:00 przedwczoraj, to giełdy się zawaliły??
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: crok. »

to wskaznik przemyslowy - wart moze 20% gospodarki usa a 80% to uslugi , ktory nadal jest ok wiec przezwal wczoraj zdrowy na indexach .... niby rynek sie przestraszyl :) miesiac wzrostu w dwa dni wymazali i widac z rana , ze maja ochote jeszcze przewiezc ludzi.
mnie bardziej smieszy cale drukowanie bo zobacz , ze kredyty dalej sa drogie jak cholera :) czyli banki maja kase na zabawe z walutami i gieldami :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezak nie przejmuj sie zbytnio jutro bedzie lepiej
a pisal tu ktos zeby uwazac bo czerwony pazdziernik bedzie
albo ze widzi cel na 11xxx na daxie albo ze trumpek cla eurolandii podniosł
mozna chopie grac na m1 czy m5 ale trzeba sie sluchac co rynek szepce miedzy wierszami
a ty od nocy zapierniczasz tekst ze liczysz na odbicie
no pewnie odbije
ale ile potem moze spasc wiesz ? bo ja ci nie powiem
ja mam 2ski ze srednią 12484 i zaczne sie interesowac jak rynek pierwsze 23fb z krotkiej czasowki wywali
a dax teraz 11910
umiesz liczyc 500tki pkt czy pipow :568: ?? he hwe
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Wszystko pozamykane - nie będzie dziś czasu pilnować gospodarstwa. Ale kaski trochę więcej niż wczoraj.
BBHMM :twisted:

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

E/U DT - kanał wzrostowy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Sumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 29 sie 2012, 14:23

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Sumo »

Oczywiście nie jestem znawcą ale gaz wydaje się odbijać czy ktoś tutaj poratuje radą ? Pipskong już warto kupować ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

cajto pisze:
03 paź 2019, 08:49
E/U DT - kanał wzrostowy
O oRGR tez trzeba pamietac :)

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: DayTrading: Czwartek 03.10.2019

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

O której Trybunał ogłosi dzisiaj wyrok?

Zablokowany