DayTrading: Środa 25.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 25.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

ale to powinno juz spadać..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

jack19840802
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 sty 2018, 16:46

Re: DayTrading: Środa 25.09.2019

Nieprzeczytany post autor: jack19840802 »

na złocie próbują zgrabnego RGRa na d1 pod s zrobic ale twitter to chyba jakiś nowy wskaźnik którego trzeba przyswoić:)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 25.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
to co podawałem wyzej ale juz spoko i na m10
https://iv.pl/image/Gry0ibp
to samo i 2wie form. lekko popyt
https://iv.pl/image/Gry0IS5
tyle zmykam do jutra :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 25.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

XAB pisze:
25 wrz 2019, 20:00
g,,,wno np po piesku --bez rekawiczek zbierac tez jest bezpieczne
jak sie nie skaleczysz i dobrze rączki umyjesz :)
o czym ty swiezy piszesz ?znowu marzysz?
bezpieczenstwo na 0
to co ty pokazujesz to moze byc taka chwila ze slki nawet nie zdazysz postawic
kiedy ty to pojmiesz wreszcie
postawić to pół biedy … czasami jest taki impuls że system brokera nie wyłapie SL … i dopiero będzie płacz ;]
oczywiście mówię tutaj o kontach realnych bo na demo to zawsze działa
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 25.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Świeżak44 pisze:
25 wrz 2019, 19:55

Strategia na tym polega, ze wchodze dużą pozycja, zarabiam i zaraz wychodze. Plan jest prosty. . Tylko trzeba mieć bardzo dobre umiejętnośc i doświadczenie. To jest w miare bezpieczne, jeśli się ma dobre wejscia, a moje wejścia sa dziś fatalne.. Ja nie chce sie dawac wozic wykresowi przez kilka dni, bo źle to znoszę. Juz tak próbowałem. Dlatego musze skalpowac... musze znaleźć lepszą metode do tego, bo dziś mi nie idzie kompletnie..
zdradze Ci tajemnice. Kazda metoda ktora w ciagu chwili połyka Ci 30% konta jest zła. Kazda bez wyjatku. Bo rynek zaskoczyc moze Cie zawsze i trejd moze nie wejsc, ale matematyki nie oszukasz.
Jak stracisz 1% to zeby to odrobic musisz zyskac takze tylko 1% z tego co zostało, ale jak stracisz 30-35% to z tego co zostanie musisz juz robic prawie 50% zeby byc na 0. Obsuniecie depozytu o 50% powoduje ze wyjscie "na 0" nastapi jak podwoisz to co zostanie. Przemysl sobie to jak zmienia sie presja z kazdym trejdem w kazdym z przypadkow, ktore Ci przytoczyłem
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 25.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nie no, ja zrobiłem około 30 operacji od rana żeby uwalić 30%. Rano na DAX-ie wszystko źle -15%, i popołudniu dołozyłem drugie -15% :) Ale cześć odrobiłem, chociaż teraz siedze w S-kach na minusie. A teraz gwóźć programu- moja prognoza z pierwszej strony:
To może być tak.. podejście do poziomu 2985-2990 .. i znowu jazda w dół. Chyba że odbiją się już teraz od F127% czyli poziom 2972. Ta drabina po której schodzą jest dosyć czytelna.
No i dobrze przewidziałem- klepneli ten obszar, o którym mówiłem.. To może dalej prognoza się też sparawdzi??? 8) Myślałem że od rana wystrzelą, razemz DAX-em w górę, ale nieźle zamotali jak widać.
PS. Tego pina o 16.00 nie przewidziałem. To jest najgorsze, że nawet jak znasz kierunek, to zrobią coś takiego, ze się odechciewa się gry. Nie wiem jak przewidzieć takie sytuacje jak z tym pinem w dół po 16:00.. To się wzięło znikąd..

PS2. Drabina niby jest czytelna, ale skaczą na niej jak pijany zając.. i to jest problem :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany