DayTrading: Piątek 20.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PipsKong pisze:
20 wrz 2019, 14:21
Cblondyn pisze:
20 wrz 2019, 14:18
Ale fakt, że w coś nie wierze albo ktoś opowiada bajki nie jest dla mnie żadnym problemem :)
Co najwyżej sie uchacham mocno :)
otóż to
przestań liczyć na to że ktoś Ci pokaże cały tyłek
Nieprawda. Ci co prowadzili dzienniki nie mieli z tym ŻADNEGO problemu. Możesz sprawdzić :)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
20 wrz 2019, 12:07
krab29 pisze:
20 wrz 2019, 11:59
Kongu przecież nie wiem o co ty go zapytałeś, skoro to było priv. Nie zacytowałem twojego postowania, aczkolwiek początek mojego zdania jest dwuznaczny. Ja pytałem wczoraj "oficjalnie". Dla mnie ważne jest czy mam do czynienia z demo-nem, czy też nie. Przyznał, że to takie konto. Ale zastrzegł, że liczy się z jego AT i rozumiem w domyśle, że patrzy na zarządzanie kapitałem i nie ładuje 100 lotek. Nie ładuje pod szyję, żeby mu gardłem wyszło :P , żeby w dzień było 10k% wzrostu kapitału albo nowe demo. Tak się domyślam.
Ostatnio tutaj wymiatasz aż kurz idzie :D
Ja dalej w L na edim, kablu i rzeźniku. Jedziemy w tym samym wagonie :?:
już Ci przyjacielu od kieliszka tłumaczę ;]
Blondynek uważa że jeżeli ktoś pokazuje moment wejścia ( ale sam moment bez wielkości pozycji itd. // Czyli wiesz że wszedł np. w Shorta o tutaj właśnie ) na demo to jest to nic nie warte bo to konto demo. Uważam że nic nie warte jest to jak pokazuje że na demo zarobił tyle i tyle bo wtedy ni jak się to ma do gry na prawdziwe pieniądze.
Ale jeżeli pokazuje samo wejście i pokazuje pod rząd np. 10 takich wejść i powiedzmy że one są zyskowne to co za różnica czy to real czy demo ?? Każdy sam może sobie zweryfikować czy on jest dobrym trejderem czy beznadziejnym.
Jak ktoś wchodzi 100 lotami i to pokazuje to sobie wyrzucam wielkość wejścia i sobie weryfikuję samo wejście ...
a jak ktoś wchodzi 0.01 lota na realu 10 razy z rzędu i każde wejście to strata to co mi po tym że real jak wejścia są do bani ?:)

Ad. pozycje otwarte - ten sam pociąg - pociąg do kobiet :D
Za to podkreślone lubię cię najbardziej. Twoje rozumowanie jest po mojemu. Zgadzamy się. Wielkość pozycji nie ma znaczenia. Liczy się uczciwa trafność.
Różnica demo-na. Otwieram pozycje co dwie minuty w obie strony. W którąś wykres idzie, chyba że mam konsolę. Ale załóżmy, że idzie. Kasuje te nieodpowiednie i wali mnie w demo-nie czy straciłem. Pokazuję ci siatkę z pięknymi wejściami ze szczytu. Dla mnie jedynym prawdziwym kryterium jest pokazanie w momencie wejścia. Albo napisanie bo nie ma czasu: "wchodzę edi w L" - wiem, co do kilku pipsów, że wszedłeś w L. Wykres idzie w dół, to mnie nie oszukasz, że masz postawione S. Gdy mam real to nie mogę pozamykać "za darmo" tych nietrafionych. Więc poza rozdziałem na demo-na a nie demo-na ważniejszy jest czas wpisu. Jak piszę swoje to piszę w momencie wejścia a nie "dzisiaj postawiłem S na edim" bo akurat wykres poszedł w dół. Jak mi to wychodzi, czytałeś. 150% trafności nie mam. Bo mieć nie mogę.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
20 wrz 2019, 14:39

Różnica demo-na. Otwieram pozycje co dwie minuty w obie strony. W którąś wykres idzie, chyba że mam konsolę. Ale załóżmy, że idzie. Kasuje te nieodpowiednie i wali mnie w demo-nie czy straciłem. Pokazuję ci siatkę z pięknymi wejściami ze szczytu. Dla mnie jedynym prawdziwym kryterium jest pokazanie w momencie wejścia. Albo napisanie bo nie ma czasu: "wchodzę edi w L" - wiem, co do kilku pipsów, że wszedłeś w L. Wykres idzie w dół, to mnie nie oszukasz, że masz postawione S. Gdy mam real to nie mogę pozamykać "za darmo" tych nietrafionych. Więc poza rozdziałem na demo-na a nie demo-na ważniejszy jest czas wpisu. Jak piszę swoje to piszę w momencie wejścia a nie "dzisiaj postawiłem S na edim" bo akurat wykres poszedł w dół. Jak mi to wychodzi, czytałeś. 150% trafności nie mam. Bo mieć nie mogę.
Dodam. Że na koncie real za wszelkie pomyłki rynek nas srogo ukarze. Co odczujemy czasami bolesnie. W przeciwieństwie do demo gdzie możemy sobie hasac do woli i ile dusza zapragnie :)
Nawet w przypadku serii udanych transakcji. To nadal na real ryzykujemy za kazdym razem i przy kazdym wejściu.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:
20 wrz 2019, 14:39
Za to podkreślone lubię cię najbardziej. Twoje rozumowanie jest po mojemu. Zgadzamy się. Wielkość pozycji nie ma znaczenia. Liczy się uczciwa trafność.
Różnica demo-na. Otwieram pozycje co dwie minuty w obie strony. W którąś wykres idzie, chyba że mam konsolę. Ale załóżmy, że idzie. Kasuje te nieodpowiednie i wali mnie w demo-nie czy straciłem. Pokazuję ci siatkę z pięknymi wejściami ze szczytu. Dla mnie jedynym prawdziwym kryterium jest pokazanie w momencie wejścia. Albo napisanie bo nie ma czasu: "wchodzę edi w L" - wiem, co do kilku pipsów, że wszedłeś w L. Wykres idzie w dół, to mnie nie oszukasz, że masz postawione S. Gdy mam real to nie mogę pozamykać "za darmo" tych nietrafionych. Więc poza rozdziałem na demo-na a nie demo-na ważniejszy jest czas wpisu. Jak piszę swoje to piszę w momencie wejścia a nie "dzisiaj postawiłem S na edim" bo akurat wykres poszedł w dół. Jak mi to wychodzi, czytałeś. 150% trafności nie mam. Bo mieć nie mogę.
no brawo za to :564: :564: nie ma emotki z brawami jest tylko z kuflami
dokładnie tak

przed chwilą napisałem USD/PLN - S
no i już wiece że jestem lamersem ze stratą :564:

ło matko ło matko
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

szuler pisze:
20 wrz 2019, 13:48
szuler pisze:
20 wrz 2019, 13:42
e/u
https://invst.ly/ccr90
https://invst.ly/ccrdd
https://invst.ly/ccsk9

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 736
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

PipsKong pisze:
20 wrz 2019, 14:56
no brawo za to :564: :564: nie ma emotki z brawami jest tylko z kuflami
dokładnie tak
przed chwilą napisałem USD/PLN - S
no i już wiece że jestem lamersem ze stratą :564:

ło matko ło matko

:clap: :clap:
a pisać każdy może:
https://www.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
Gotti
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2019, 12:15

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Gotti »

PipsKong pisze:
20 wrz 2019, 14:56
krab29 pisze:
20 wrz 2019, 14:39
Za to podkreślone lubię cię najbardziej. Twoje rozumowanie jest po mojemu. Zgadzamy się. Wielkość pozycji nie ma znaczenia. Liczy się uczciwa trafność.
Różnica demo-na. Otwieram pozycje co dwie minuty w obie strony. W którąś wykres idzie, chyba że mam konsolę. Ale załóżmy, że idzie. Kasuje te nieodpowiednie i wali mnie w demo-nie czy straciłem. Pokazuję ci siatkę z pięknymi wejściami ze szczytu. Dla mnie jedynym prawdziwym kryterium jest pokazanie w momencie wejścia. Albo napisanie bo nie ma czasu: "wchodzę edi w L" - wiem, co do kilku pipsów, że wszedłeś w L. Wykres idzie w dół, to mnie nie oszukasz, że masz postawione S. Gdy mam real to nie mogę pozamykać "za darmo" tych nietrafionych. Więc poza rozdziałem na demo-na a nie demo-na ważniejszy jest czas wpisu. Jak piszę swoje to piszę w momencie wejścia a nie "dzisiaj postawiłem S na edim" bo akurat wykres poszedł w dół. Jak mi to wychodzi, czytałeś. 150% trafności nie mam. Bo mieć nie mogę.
no brawo za to :564: :564: nie ma emotki z brawami jest tylko z kuflami
dokładnie tak

przed chwilą napisałem USD/PLN - S
no i już wiece że jestem lamersem ze stratą :564:

ło matko ło matko
Było napisać coś w stylu - "interesująca sytuacja na parze USD/PLN"
i dopiero jak pozycja będzie w zysku wrzucić wykres. Ehh, amatorszczyzna... :p
:564:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Andreasgp pisze:
20 wrz 2019, 15:06
PipsKong pisze:
20 wrz 2019, 14:56
no brawo za to :564: :564: nie ma emotki z brawami jest tylko z kuflami
dokładnie tak
przed chwilą napisałem USD/PLN - S
no i już wiece że jestem lamersem ze stratą :564:

ło matko ło matko

:clap: :clap:
a pisać każdy może:
https://www.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko
ahhhh Wszystko popsułeś ;]
myślałem że Blondi napisze " nieprawda bo są - :clap: :clap: :clap: "

pozdro ludziska
zmęczyło mnie dzisiaj forum :d :p
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
<°)))))><
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 535
Rejestracja: 11 sie 2013, 09:59

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: <°)))))>< »

Dax.Dzisiaj mamy rozliczenie kontraktów i zamkniecie tygodnia, jak widać większości bardziej pasuje rozliczenie wysokie zobaczymy co zrobią pejsy.
W tradingu jak w życiu NIC NIE MUSI :!:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Tsunam :D
szykuj pisiont groszy mnie tutaj truchcikiem :D
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany