DayTrading: Piątek 20.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

e/u
czy liźnie 1,1037? i up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Zagrania na OB na M1 DAX. Skuteczne! :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

demo a real ?
i jak zwykle to pewnie bedzie temat do zazartej dysputy ale ze bede mial spora przerwe to przezyje
bo dzis juz bp
jak pisze krab ze 100 lotow mozna postawic na demo no niby mozna ale podziel sobie przez tysiac albo pomnoz i mozesz grać wtedy mikr. lotami i miec to samo wrazenie
bo mozesz myslec ze grajac 0,1 lot to 1/10 miliona
i na demo strata boli podobnie no najwyzej z kieszeni nic nie ucieka
czytaj lub patrz reakcje chocby swiezaka lub kogoś kto gra realnie
///////////////////////////////////
roznica jest zawsze ta sama najwazniejsza
w realu czy nawet na demo trzeba umiec zarabiac? UMIEC ZARABIAĆ ?
a wejscia z tzw przeslowiowej dpy
to łatwe dla oceny mozna od razu zauwazyc
ze nie wazne na czym on gra ale to dpa nie trader
,,,,,,,
a ze ocena przecietnego czytacza jest rozna tu to widac
czy to byl ok setup czy chlam a to widac na forum zwłaszcza jak czytacz dzis stracil np
bo bez obrazy chocby Cblondi pozycjonuje dalej tak jakby byl na realnym
i nawet nie wie pewnie czemu tak gra
a gra tak jak umie ostroznosc 89 procent - 95 tak jak gral nascie lat

nawykow nie da sie zmienic - nawet na demo
zas strategii i metod zarabiania byly i sa tysiace i tylko wazne bys sobie wypracowal swoja ?
albo forex omijaj z daleka bo zaboli
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2019, 11:59 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

XAB pisze:
20 wrz 2019, 11:55
demo a real ?
i jak zwykle to penie bedzie temat do zazartej dysputy ale ze bede mial spora przerwe to przezyje
bo dzis juz bp
jak pisze krab ze 100 lotow mozna postawic na demo no niby mozna ale podziel sobie przez tysiac albo pomnoz i mozesz grać wtedy mikr. lotami i miec to samo wrazenie
bo mozesz myslec ze grajac 0,1 lot to 1/10 miliona
i na demo strata boli podobnie no najwyzej z kieszeni nic nie ucieka
czytaj lub patrz reakcje chocby swiezaka lub kogoa kto gra realnie
///////////////////////////////////
roznica jest zawsze ta sama
w realu czy nawet na demo trzeba umiec zarabiac? UMIEC ZARABIAĆ ?
a wejscia z tzw przeslowiowej dpy
to łatwe dla oceny mozna od razu zauwazyc
ze nie wazne na czym on gra ale to dpa nie trader

,,,,,,,
a ze ocena przecietnego czytacza jest rozna
czy to byl ok setup czy chlam a to widac na forum zwłaszcza jak czytacz dzis stracil np
bo bez obrazy chocby Cblondi pozycjonuje dalej tak jakby byl na realnym
i nawet nie wie pewnie czemu tak gra
a gra tak jak umie ostroznosc 89 procent - 95 ha ha ha
nawykow nie da sie zmienic - nawet na demo
aj nie będę pisał "dokładnie tak" bo już miano dupowłaza otrzymałem :D
więc napiszę .... XAB - tego nie pomalujesz to jest hejtelinium !!!!
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
20 wrz 2019, 11:14


Wy mylicie pojęcia, a to już nie moja wina ;]
trzymajcie się :564: :564: :wpale:
Kongu przecież nie wiem o co ty go zapytałeś, skoro to było priv. Nie zacytowałem twojego postowania, aczkolwiek początek mojego zdania jest dwuznaczny. Ja pytałem wczoraj "oficjalnie". Dla mnie ważne jest czy mam do czynienia z demo-nem, czy też nie. Przyznał, że to takie konto. Ale zastrzegł, że liczy się z jego AT i rozumiem w domyśle, że patrzy na zarządzanie kapitałem i nie ładuje 100 lotek. Nie ładuje pod szyję, żeby mu gardłem wyszło :P , żeby w dzień było 10k% wzrostu kapitału albo nowe demo. Tak się domyślam.
Ostatnio tutaj wymiatasz aż kurz idzie :D
Ja dalej w L na edim, kablu i rzeźniku. Jedziemy w tym samym wagonie :?:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pepsiak biore z ciebie przykład takze nie przejmuj sie bo nawet to ze cos pokazesz tu a robisz to rzadko to i tak 3/4 w to nie wierzy takze spoko ja raz na wozie ty pod i odwrotnie :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:
20 wrz 2019, 11:59
Kongu przecież nie wiem o co ty go zapytałeś, skoro to było priv. Nie zacytowałem twojego postowania, aczkolwiek początek mojego zdania jest dwuznaczny. Ja pytałem wczoraj "oficjalnie". Dla mnie ważne jest czy mam do czynienia z demo-nem, czy też nie. Przyznał, że to takie konto. Ale zastrzegł, że liczy się z jego AT i rozumiem w domyśle, że patrzy na zarządzanie kapitałem i nie ładuje 100 lotek. Nie ładuje pod szyję, żeby mu gardłem wyszło :P , żeby w dzień było 10k% wzrostu kapitału albo nowe demo. Tak się domyślam.
Ostatnio tutaj wymiatasz aż kurz idzie :D
Ja dalej w L na edim, kablu i rzeźniku. Jedziemy w tym samym wagonie :?:
już Ci przyjacielu od kieliszka tłumaczę ;]
Blondynek uważa że jeżeli ktoś pokazuje moment wejścia ( ale sam moment bez wielkości pozycji itd. // Czyli wiesz że wszedł np. w Shorta o tutaj właśnie ) na demo to jest to nic nie warte bo to konto demo. Uważam że nic nie warte jest to jak pokazuje że na demo zarobił tyle i tyle bo wtedy ni jak się to ma do gry na prawdziwe pieniądze.
Ale jeżeli pokazuje samo wejście i pokazuje pod rząd np. 10 takich wejść i powiedzmy że one są zyskowne to co za różnica czy to real czy demo ?? Każdy sam może sobie zweryfikować czy on jest dobrym trejderem czy beznadziejnym.
Jak ktoś wchodzi 100 lotami i to pokazuje to sobie wyrzucam wielkość wejścia i sobie weryfikuję samo wejście ...
a jak ktoś wchodzi 0.01 lota na realu 10 razy z rzędu i każde wejście to strata to co mi po tym że real jak wejścia są do bani ?:)

Ad. pozycje otwarte - ten sam pociąg - pociąg do kobiet :D
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany