Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

meylo pisze:
18 wrz 2019, 21:32
Cblondyn pisze:
18 wrz 2019, 20:04
ForexCity pisze:
18 wrz 2019, 19:57
Dziala na kazdym interwale i wielkosci range bara tylko ja tam nie handluje.
freakout dzieki, a z tym co piszesz to masz racje. Cholernie odechciewa sie dawac cos za free jak jeszcze trzeba sie tłumaczyc bo ktos ma jakies zachcianki.
Cblondyn skoro Cie nie przekonuje to trudno. Moze kogos innego przekona i sobie skorzysta. Pozdrawiam
Bo Twój kumpel niejaki Dadas vel Technik takie bzdury w filmikach opowiadał, że ciężko było tego słuchać ;)
Juz nie wspomne, że w Waszych filmikach w wieszkości dominuje zwyczajne "lanie wody". Wymadrzac sie nad wykresem widząc co sie wydarzyło texty typu "o tu bym wszedł na dołku a tu na szczycie czy kresce wyszedł". Oglądałem setki webinarów i wiem co pisze ;)
Ale na mało doświadczonych jak widać "działa" :)
Cblondyn może pokażesz w końcu coś swojego?
Stosuje klasyczną AT. I napewno nie jest ona moja :)
Znana traderom od lat na rynku :)

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: cajto »

@Cblondyn - żeś się uczepił M, jak rzep psiego ogona.

Żądania zagrań LIVE, staty, itp... tak żeby się uwiarygodnić, tylko po co?
M. pomógł wielu osobom dzieląc się swoją wiedzą. Poczytaj jego watek na FC, zaręczam że nie jest to szkoleniowy shit. No ale to trzeba trochę czasu poświęcić, lepiej od razu z grubej rury - sprawdzam.
Jak dla mnie sprawdziłeś, ale z blotkami w ręku, o czym poniżej.

Sam nie tak dawno pisałeś
Nawet istniejący system każdy musi dopasować do siebie. Nie ma gotowców. Dam przykład. Jest setup (np pinbar na oporze z H1)
Jeden trader zaliczy SL. Drugi wyjdzie na BE. Trzeci weźmie 10 pipsów a czwarty 110 pips. I co kazdy powie o tym zagraniu? Jeden powie - super a drugi - do doopy
Więc tak szczerze, co ci dadzą te wszystkie potwierdzenia, bo na pewno nie gwarancję, że ty na tym zarobisz.

I tak jeszcze nawiązując do twojego disiejszego postu z DT:
Cblondyn pisze:
19 wrz 2019, 11:58
Zamknąłem. Niezły RR z tego wyszedł ;)
https://charts.mql5.com/22/299/usdchf-h ... -ltd-3.png
Wejście wczoraj o 20, jednak wrzutka o wejściu dziś po 9.
Czemu?
Bo zabezpieczone na BE, a wcześniej bujało się ze stratą 20p, wtedy cicho sza, jak nie wejdzie - nikt nie wiedział, weszło - cyk na ogólny, patrzcie jaki jestem kozak :lol:
Co do R/R - zakładając nawet, że max cena do SL miała 1p, to przy wejściu po x62, wyjściu x14, SL 24p i TP 48p R/R wychodzi raptem 2...

Jakie to typowe, wymagać od innych, a samemu nawet minimum nie przestrzegać.

Historia uczy, że niekiedy zbyt gorliwie przesłuchujący, czasem stawali się przesłuchiwanymi, z łowczych w zwierzynę się zmieniając...

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

cajto pisze:
19 wrz 2019, 13:57
@Cblondyn - żeś się uczepił M, jak rzep psiego ogona.

Żądania zagrań LIVE, staty, itp... tak żeby się uwiarygodnić, tylko po co?
M. pomógł wielu osobom dzieląc się swoją wiedzą. Poczytaj jego watek na FC, zaręczam że nie jest to szkoleniowy shit. No ale to trzeba trochę czasu poświęcić, lepiej od razu z grubej rury - sprawdzam.
Jak dla mnie sprawdziłeś, ale z blotkami w ręku, o czym poniżej.

Sam nie tak dawno pisałeś
Nawet istniejący system każdy musi dopasować do siebie. Nie ma gotowców. Dam przykład. Jest setup (np pinbar na oporze z H1)
Jeden trader zaliczy SL. Drugi wyjdzie na BE. Trzeci weźmie 10 pipsów a czwarty 110 pips. I co kazdy powie o tym zagraniu? Jeden powie - super a drugi - do doopy
Więc tak szczerze, co ci dadzą te wszystkie potwierdzenia, bo na pewno nie gwarancję, że ty na tym zarobisz.

I tak jeszcze nawiązując do twojego disiejszego postu z DT:
Cblondyn pisze:
19 wrz 2019, 11:58
Zamknąłem. Niezły RR z tego wyszedł ;)
https://charts.mql5.com/22/299/usdchf-h ... -ltd-3.png
Wejście wczoraj o 20, jednak wrzutka o wejściu dziś po 9.
Czemu?
Bo zabezpieczone na BE, a wcześniej bujało się ze stratą 20p, wtedy cicho sza, jak nie wejdzie - nikt nie wiedział, weszło - cyk na ogólny, patrzcie jaki jestem kozak :lol:
Co do R/R - zakładając nawet, że max cena do SL miała 1p, to przy wejściu po x62, wyjściu x14, SL 24p i TP 48p R/R wychodzi raptem 2...

Jakie to typowe, wymagać od innych, samemu nawet minimum nie przestrzegać.

Historia uczy, że niekiedy zbyt gorliwie przesłuchujący, czasem stawali się przesłuchiwanymi, z łowczych w zwierzynę się zmieniając...
To widze, że nie znasz tematu. Taki jeden chciał udowodnić, że sztuka jest pokazac zyskowne transakcje :)
No to i zobaczył. A co do transakcji to może miałem zamiar uśredniać? Nie pomyslałeś? :) Jest wiele sposobów prowadzenia/zarządzania pozycją :)
A uśrednianie ceny nie jest mi obce
A co do RR to bardzo ciekawe. Jakie jest minimum? :d
A wiesz jakie pokazywał niejaki Dadas? nawet mniejsze niz .... 1 :)
Co do tego przykładu z pinbarem. Dobrze, że poruszyłeś. Otóż po co mi system na którym ... nie zarabia nikt. Jak myslisz? Nawet ten co ślęczy nad nim latami? Widocznie jest do doopy. Nie uważasz? A czy sytem PA jest wart nauki to niejeden juz to potwierdził, że i owszem :)

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Ale jaki jeden?
Bo ja w tych wątkach tego nie widziałem, widziałem za to tylko twoje żądania.
Po co tu przywołujesz Dadasa, co on ma z tym wątkiem wspólnego?

Minimum R/R?
Nie ma czegoś takiego :roll:

Jasne, możesz uśredniać, piramidować, gridować i co tylko - mi to obojętne, tylko jak coś pokazujesz, to pokazuj od momentu wejścia, tak jak ty od innych wymagasz.
Najlepiej LIVE na YT :lol:
Co do tego przykładu z pinbarem. Dobrze, że poruszyłeś. Otóż po co mi system na którym ... nie zarabia nikt. Jak myslisz? Nawet ten co ślęczy nad nim latami? Widocznie jest do doopy. Nie uważasz? A czy sytem PA jest wart nauki to niejeden juz to potwierdził, że i owszem :)
Ach, więc jak mniemam po dzisiejszym wejściu i tym wpisie, jesteś tym, który na "systemie PA" zarabia. Myślę, nic nie stoi na przeszkodzie abyś podpiął konto, lub wrzucił staty, wiesz, tak na słowo jakoś ciężko uwierzyć.
Może to demo?
Taki screen łatwo spreparować, okaż się jakimś potwierdzeniem, tylko nie jednym, bo i ślepej kurze ziarno trafić się może, powiedzmy... staty z ostaniego kwartału.
Dalej, udowodnij żeś nie oszust :D

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

cajto pisze:
19 wrz 2019, 14:32
Myślę, nic nie stoi na przeszkodzie abyś podpiął konto, lub wrzucił staty, wiesz, tak na słowo jakoś ciężko uwierzyć.
Może to demo?
Bardzo chętnie. Zaraz po Tobie albo po Twoim koledze ;)
Juz pomijam, że ja nie szkole, nie nauczam ani nie "propaguje" nowych systemów. ;)
Co do moich wejśc to jak tylko coś ciekawego znalazłem to w DT pokazywałem. Razem z entry, SL i TP. Możesz sobie poszukać :)i Żadne cuda na kiju. Klasyka AT. Kliny, RGRy, LT itd. itd.
Nie wmawiam ludziom o wyższości jednej kreski nad drugą lub jakies cudowne narzędzie :)
Co do samej PA to zdaje sie Twój kolega też go prezentuje? Nie myle się?
I gdzie mi tam do Mistrzów rynków :d

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Czy tutaj ktoś coś wspominał o wyższości jednej metody nad drugą?
Mylą ci się tematy, nic dziwnego - tyle batalii, a wytchnienia brak... :wink:

To była ironia, jak i w poprzednim poście ad "wiarygodności" :D
Lubię jak ludzie się spinają, jak gwiazdy szeryfów błyszczą im na wypiętej piersi, rażąc blaskiem swej prawości :lol:

Trzymaj się i zbastuj trochę.

Jako ciekawostka - autor wątku był tym, który nałożył bana na Dadasa na forum FC, miedzy innymi za chamstwo i nachalność.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 15:17 przez cajto, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Przyznaje, że może zbyt emocjonalnie zareagowałem. Bo z początku myslałem, że to sam Dadas pod zmienioinym nickiem albo jego uczen. Podobno ma ich całe rzesze. Koles co przez 2 lata wmawiał na DT wszystkim, że AT nie istnieje, wsparcie/opór, LT to wymysł psycholi i takie tam brednie. A jego "cudowny" DSWS to co najmniej godny Nobla. Juz nie wspomne, że sam nigdy nic nie pokazał a w hejcie to był mistrzem. A jak sie potem okazało w dodatku szkoli naiwnych z tych swoich "genialnych pomysłów i narzędzi". A jak słuchałem jego webinary to .... może nie skomentuje bo ban by sie należał :)

Awatar użytkownika
ForexCity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 23 lip 2019, 00:39

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ForexCity »

OK mysle ze juz pora zakonczyc ta dyskusje.
Pozdrawiam serdecznie

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

cajto pisze:
19 wrz 2019, 14:32
Myślę, nic nie stoi na przeszkodzie abyś podpiął konto, lub wrzucił staty, wiesz, tak na słowo jakoś ciężko uwierzyć.
Może to demo?
Zobacz, że takie pomysły na forum wyszły z mody. Ja przynajniej jestem w szoku po tym co przeczytałem dzisiaj :)
daytrading-piatek-20-09-2019-t30850-30.html

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Po kwadransie dla MMD+CAPP+PSV

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

To cię satysfakcjonuje, czy to nadal według ciebie fikcja?
2019-09-20_143736.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ