AliorTrader - ECN.

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
9%
Poza paroma minusami są ok
8
36%
Przeciętny
4
18%
Mają wiele wad
3
14%
Stanowczo odradzam
5
23%

Liczba głosów: 22

krab29
Pasjonat
Pasjonat

Re: AliorTrader - ECN.

Nieprzeczytany post autor: krab29 » 06 mar 2019, 17:11

Na platformie masz komunikaty kiedy kontrakty się zamykają. "Płody rolne" wydaje mi się, że się zamykają. Ale nie grałem w nie nigdy. Swapy są mordercze. Dla mnie grając dłużej to samobójstwo. W ciągu dnia są takie komunikaty, kiedy kontrakty się zamykają, lub znajdziesz taką informację u góry w zakładkach. Co do ubogiej oferty to pisałem. Zgadzam się z tobą. Jak otworzyłem konto w 2011 to nie powiem, było tego dużo, ale ja nie znałem się na tym, więc nigdy nie kliknąłem w to. Od kiedy otworzyłem konto to alior miał być ECN, a nie MM. Ropa przeliczała się tak, że w dniu rolowania np o 19 zawieszały się wykresy i około 23 startowały od nowa z rolowaniem.
Jeszcze jedno z ropą. Jeśli kontrakt "stary" wygasza się np. dzisiaj, to "nowy" możesz otworzyć już kilka/kilkanaście dni wcześniej.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

mbrzezin
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: mbrzezin » 25 sie 2019, 23:22

Czy tylko ja tak mam, że notorycznie widzę komunikat "Błąd: User (...) is blocked, please contact support team."? Trochę to drażni, bo robi się tak kilka razy w tygodniu. Oni twierdzą, że hasło źle wpisuję, nic z tych rzeczy. Ani razu nie miałem komunikatu, że złe hasło...
Scenariusz jest prosty, będą spadki albo wzrosty.

krab29
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: krab29 » 05 wrz 2019, 08:43

Nie miałem ostatnio problemów z logowaniem, ale i nie loguję się ostatnio codziennie. Natomiast opóźnienia są dalej. Otwierasz np o 9.00. i np o 11.00 platforma ma czas 10.5x. W związku z tym przed danymi, proponuję się wylogować i zalogować jeszcze raz, no i pilnować czasu platformy z kompowym.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

ODPOWIEDZ