Pytanie (Rynek S&P500)

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Foxv1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2019, 23:09

Pytanie (Rynek S&P500)

Nieprzeczytany post autor: Foxv1 »

Hej, przeglądam sobie grupy związane, giełdą amerykańską i trafiłem na post szwajcara, gdzie poleca grupę glm trades, byliście kiedyś w niej?
Jak tak, to napiszcie mi, czy legit itp :) Bo może bym dołączył.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 738
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Pytanie (Rynek S&P500)

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Foxv1 pisze:
20 sie 2019, 23:12
Hej, przeglądam sobie grupy związane, giełdą amerykańską i trafiłem na post szwajcara, gdzie poleca grupę glm trades, byliście kiedyś w niej?
Jak tak, to napiszcie mi, czy legit itp :) Bo może bym dołączył.
radzę najpierw poszukaj i poczytaj sobie na ten temat np.tu:
https://forexrandomwalk.blogspot.com/20 ... derow.html
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Foxv1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2019, 23:09

Re: Pytanie (Rynek S&P500)

Nieprzeczytany post autor: Foxv1 »

Poszperałem trochę, i poczytałem, ludzie polecają, a ten blog co dałeś, jest stary i mało wiążący się z prawdą, i nie ma w nic takiego co mogło by tą grupę skreślić, spróbuję. Wątek Marketingowy jest dla osób tylko co się tym interesuje, czyli nie dla mnie. Robią wyniki to spróbuje, co mi tam :) Dzięki za odpowiedzieć :)

DawidFXinvest
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 22:12

Re: Pytanie (Rynek S&P500)

Nieprzeczytany post autor: DawidFXinvest »

Jak Szwajcar zrobił u nich z 2 tysi 12 tysi w miesiąc i ich poleca to pomyśl sam masz rozum. Ten koles z glmtrades cisnie po wszystkich zaorskich i innych co manipuluja graczami, pomysl dlaczego? dlaczego w jego grupie siedzi szwajcar, bo co tak daje 220 zeta za nic? pomysl. z forexa z ichimoku ludzie przechodza do glm dlaczego? wystarczy ze zapytasz na ich grupie kogos to ci każdy napisze po co tu pytasz. ostatni tydzien zrobili 140% na dwóch spółkach na słabym rynku, to nie jest normalne wiem, ten tydzien zrobili 50 i 70 w jeden dzien, maja plan strategie widzisz i co? jakis motłoch co pisac nie umie robi im antyreklame dlaczego, bo naciagacze forexowi bokerów tylko sponsorujo. zobacz ilu typa fachowców siedzi i gra tam, dlaczego, dlaczego za takie wyniki sie płaci tylko 220, fraktale biora za budowanie strat 7 koła.

FreeWay

Re: Pytanie (Rynek S&P500)

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Zabawne :563: w pierwszym poście zadał pytanie w kolejnym sam sobie odpowiedział po czym z drugiego konta zachwala , jacy to "fachowcy" tam siedzą :D a wszystko za jedyne 220zł . Nawet ciekawe rzeczy na tej stronie o nie których osobach piszą :561:

Foxv1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 20 sie 2019, 23:09

Re: Pytanie (Rynek S&P500)

Nieprzeczytany post autor: Foxv1 »

Tak, bo to tego czasu zrobiłem re search, chciałem się upewnić, dlatego napisałem tego posta tutaj.
Pozdrawiam. I nie rozumiem, o jakie 2 konto Ci chodzi?

ODPOWIEDZ