DayTrading: Piątek 16.08.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

To że może tu wpaść jakiś oszołom to trudno. Ogólnie atmosfera na forum jest dobra :)
The only way is up

Awatar użytkownika
mjj48003
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:28

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: mjj48003 »

krab29 pisze:
16 sie 2019, 17:54
Anomalia pisze:
16 sie 2019, 15:03
Świeżak44 pisze:
16 sie 2019, 14:57
Zamknąłem na zero, bo przejrzeli mój plan. :/ To trzeba po prostu skalpować, a nie bawić się we wróżbitę..
Opcje masz dwie :idea:
1. Więcej kresek, i grubszych - wtedy na pewno nie przejrzą!
2. Mniej kresek - Ty wtedy zobaczysz wykres :idea: :564:
Tak se czytam od południa. Już nie mogę, najpierw żaba, teraz ty Anomalio. Bardzo mi się tutaj podoba. Nie mogę doczytać do końca. Jeszcze tylko brak Konga i jego nudy. Kabel L
PS. Dobrnąłem, Tsunami spójrz na pierwszy wpis dzienny bota. Ten użytkownik "żaba" jest/był świeży i jak dla mnie chciał zrobić na złość Kermitowi. Taki komunista - bocianowy zwierz, który się maskuje by polować na płazy. Wielu tutaj takich jest którzy nie lubią płazów.
Żaba - załóż kolejno ze 100 kont demo i zacznij kupować. Podbijesz cenę i na pewno wzrośnie. :564: Odrobisz to co straciłeś. Wszystko będzie dobrze i pierwsze demo wzrośnie i odrobisz. Na nikogo nie będziesz narzekać. Powodzenia na przyszłość. Powodzenia i wielu pipsów.
Ty mu życzysz powodzenia, a facet ma problem z głową. Niech lepiej się zajmie hodowlą gołębi itp. a forex zostawi w spokoju...
Forex jest jak g... na kole - raz na górze, raz na dole.

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: jkar »

Zadali sobie Szanowni pytanie: do ilu toto musi spaść, żeby ta manipulacja stała się opłacalna?
EURPLNH1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Mogłabym założyć że żaba nie był nowym forumowiczem a wprost przeciwnie 8) Ten styl, ten wdzięk - to już było :idea:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

TsunamiPL pisze:
16 sie 2019, 18:13
To że może tu wpaść jakiś oszołom to trudno. Ogólnie atmosfera na forum jest dobra :)
Tsunami też zrobiłem donos na ostatni post żaby po osiemnastej, ale już jest zgłoszony. Pierwszy donos tutaj na nieładne zachowanie. Trza czekać na moda. Nie licz na cuda. Kiedyś u Tolmona poprosiłem o wykasowanie postów i nic się nie stało. Przyjmij to na wesoło i tyle.
Też uważam, że jest tutaj fajnie. Ostatnio się nawet zrobiło bardzo miło, no i oczywiście dzisiaj wtopa, ale to tak na wesoło musisz odebrać. Ja sądziłem, że będzie atak na Kermita (po nicku), a wyszło na ciebie.
Żaba - jeśli zrobiłeś wtopę, to wycisz się. Spędź weekend z rodziną, z kimś bliskim. Zdarza się każdemu, mi też to się zdarzyło i to nie raz. Taki nasz los. Zacznij analizować siebie - to klucz do sukcesu. Pewnie zafiksowałeś - "musi być po mojemu", "teraz na pewno pójdzie w moją stronę", "teraz musi", itd, itp. Posłuchaj opinii innych i najlepiej tych przeciwnych do twojej.
Pozdrowienia dla wszystkich.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

mjj48003 pisze:
16 sie 2019, 18:15
krab29 pisze:
16 sie 2019, 17:54
Anomalia pisze:
16 sie 2019, 15:03


Opcje masz dwie :idea:
1. Więcej kresek, i grubszych - wtedy na pewno nie przejrzą!
2. Mniej kresek - Ty wtedy zobaczysz wykres :idea: :564:
Tak se czytam od południa. Już nie mogę, najpierw żaba, teraz ty Anomalio. Bardzo mi się tutaj podoba. Nie mogę doczytać do końca. Jeszcze tylko brak Konga i jego nudy. Kabel L
PS. Dobrnąłem, Tsunami spójrz na pierwszy wpis dzienny bota. Ten użytkownik "żaba" jest/był świeży i jak dla mnie chciał zrobić na złość Kermitowi. Taki komunista - bocianowy zwierz, który się maskuje by polować na płazy. Wielu tutaj takich jest którzy nie lubią płazów.
Żaba - załóż kolejno ze 100 kont demo i zacznij kupować. Podbijesz cenę i na pewno wzrośnie. :564: Odrobisz to co straciłeś. Wszystko będzie dobrze i pierwsze demo wzrośnie i odrobisz. Na nikogo nie będziesz narzekać. Powodzenia na przyszłość. Powodzenia i wielu pipsów.
Ty mu życzysz powodzenia, a facet ma problem z głową. Niech lepiej się zajmie hodowlą gołębi itp. a forex zostawi w spokoju...
Wiesz, zrobił źle i nie ma co z tym dyskutować, więc żeby nie było, że go bronię. Już się boję, że wyjdzie tak jak opisalem w dziale brokera Aliora. Wyszło, że go chwalę. Ale każdy, ja na pewno, miałem takie etapy w życiu. Jest rozgoryczony i zły w tym momencie i wyżył się na wszystkich, na mnie też. Ale, jest tylko człowiekiem. Zgodzę się z tobą, że fx musi teraz zostawić w spokoju i popracować nad swoim umysłem. To klucz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

jkar pisze:
16 sie 2019, 18:20
Zadali sobie Szanowni pytanie: do ilu toto musi spaść, żeby ta manipulacja stała się opłacalna?
EURPLNH1.png
Ktoś dzisiaj pisał o 4,40. Szacunek dla tej osoby.
Uciekam do pracy.
Wszystkim powodzenia i spokojnego weekendu.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab29
ty masz byc rolnikiem
to wybij sobie z glowy weterynerie to tak z doswiadczenia bo zauczysz sie tego zawodu na smierc
to najciezszy kierunek na wydziale rolniczym a tobie sie nie przyda no chyba ze kury lubisz macac ha ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Gotti
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2019, 12:15

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: Gotti »

Anomalia pisze:
16 sie 2019, 18:26
Mogłabym założyć że żaba nie był nowym forumowiczem a wprost przeciwnie 8) Ten styl, ten wdzięk - to już było :idea:
wybór nazwy profilu też nieprzypadkowy, ktoś niedawno trollował zabe-Kermita, a potem zniknął ; )

Awatar użytkownika
mjj48003
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:28

Re: DayTrading: Piątek 16.08.2019

Nieprzeczytany post autor: mjj48003 »

Gotti pisze:
16 sie 2019, 18:36
Anomalia pisze:
16 sie 2019, 18:26
Mogłabym założyć że żaba nie był nowym forumowiczem a wprost przeciwnie 8) Ten styl, ten wdzięk - to już było :idea:
wybór nazwy profilu też nieprzypadkowy, ktoś niedawno trollował zabe-Kermita, a potem zniknął ; )
Też mi się z kimś konkretnym kojarzy ale nie powiem z kim bo mogę się mylić i niepotrzebnie obrażę :)
Forex jest jak g... na kole - raz na górze, raz na dole.

Zablokowany