DayTrading: Środa 17.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

PipsKong pisze:
17 lip 2019, 14:44
cały forex
czyli dane to g...o bo rynek i tak sobie pójdzie tam gdzie więcej do zebrania kasy
dane są po to by zbierać podaż albo kupować panikę - po nic innego
komercyjni czasem robia zgodnie z danymi a jak dane sa inne niz plan to i tak robią swój plan a dane maja w dupie - i bez stresu bo analitycy zawsze sobei coś tam doleją do głupiej teorii na webinar :)
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

PipsKong pisze:
17 lip 2019, 14:58
Nieśmiertelny Trader pisze:
17 lip 2019, 14:52
AT stawiam na równi z AF :mrgreen: Statystyka tu i tam. Na kanadyjczyku akurat reakcja była klawa.
-------------------------
GBPCAD cały czas w OB i pasowałoby to na S i ostatnie minima lekko przebić i znowu up ale już wyżej i szybciej.
a ... wszędzie dobrze gdzie mnie nie ma :cry:
To musisz kreski rysować, wówczas coś tam znajdziesz :wink: EURGBP wygląda ciekawie od maja bez korekt na W1, na D1 też nie ma co szukać większych cofnięć. Na W1 doszliśmy do ważnego wsparcia. Dziś 0,5Lot na S jak podciągną wyżej coś dołożę, SL 0.918.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

yeahman pisze:
17 lip 2019, 15:22
edek walczy na h1 z EMA 25 - ta żółta
też z okrągłym 1,1200 i moimi zabezpieczeniami
czekam z niecierpliwością na zmianę układu, zadowala mnie zarówno góra i dół w rozegraniu obecną strategią
wydaje się że tegoroczne low potrzebują ważnej informacji makro czy fundamentalnej od polityków do pokonania w dół
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

edek w1
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

yeahman pisze:
17 lip 2019, 15:53
edek w1
proszę Cię :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

PipsKong pisze:
17 lip 2019, 14:44
cały forex
czyli dane to g...o bo rynek i tak sobie pójdzie tam gdzie więcej do zebrania kasy
bo patrzysz na dane czastkowe, a one sa w wiekszosci dawno w cenach - dopiero wrzucone do całości średnio i długoterminowego koszyka wpływaja na pozniejsze decyzje bankow centralnych. A główne trendy tworza właśnie banki centralne swoja polityka długoterminowa. Obecnie dolar gra tylko pod FED IMO. Nie ma znaczenia skala obnizki już nawet tylko to co pojawi sie w komunikacie bo moze zmienic obraz długoterminowy dolara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Patrzcie jak teraz DAX poleciał, a na poprzedniej M30 się trzymał. Komedia. Ciężko go wyczuć ostatnio..
Ps. Puściły im nerwy jak widać. Jedną próbę nurkowania wytrzymali, a na drugiej poszli w dół..ale jak to wyłapać takie rzeczy??? Nie da się..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: crok. »

Świeżak44 pisze:
17 lip 2019, 16:22
Patrzcie jak teraz DAX poleciał, a na poprzedniej M30 się trzymał. Komedia. Ciężko go wyczuć ostatnio..
Ps. Puściły im nerwy jak widać. Jedną próbę nurkowania wytrzymali, a na drugiej poszli w dół..ale jak to wyłapać takie rzeczy??? Nie da się..

dobrze, ze wig20 tez korekci bo juz strach bylo kupowac na tych szczytach ...kur... co to za padaka jest ta nasza babanowa, ja najwiecej na glupiej logicznej strategi tu zarabiam , jak dax leci to tu od razu mozna smialo dawax es :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: crok. »

a takie pienken L rysowal wig na w1 :(
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 17.07.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
17 lip 2019, 15:59
bo patrzysz na dane czastkowe, a one sa w wiekszosci dawno w cenach - dopiero wrzucone do całości średnio i długoterminowego koszyka wpływaja na pozniejsze decyzje bankow centralnych. A główne trendy tworza właśnie banki centralne swoja polityka długoterminowa. Obecnie dolar gra tylko pod FED IMO. Nie ma znaczenia skala obnizki już nawet tylko to co pojawi sie w komunikacie bo moze zmienic obraz długoterminowy dolara
no tak, patrzę na te niby dane bo czasami potrafią namieszać
poza tym chodziło mi o jakiś minimalny ruch np. o 20 pipsów w górę a tutaj zero ruchu :p
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany